Skocz do zawartości
Jagna

klamka sprzęgła

Recommended Posts

Tak to jest, jak się człowiek off-u uczy :)

Gdzie można szybko i w logicznych pieniądzach dostać w/w?

w louisie 22 E, boxer-parts - brak..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To widziałam.

trochę cena mnie rozwala. 17 zł? z czego to jest, z plastiku? ale jak nic ciekawszego nie znajdę to kupię...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
To widziałam.

trochę cena mnie rozwala. 17 zł? z czego to jest, z plastiku? ale jak nic ciekawszego nie znajdę to kupię...

Taką ja kupiłem.. i dałem Reddysowi - działa :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Żadna z powyższych do mnie pasi. Do Dakara tak. Ja mam jeszcze takie pokrętełko do regulacji i taka w larssonie jest, owszem, za 97 zł.

o takie cuś:

http://www.larsson.pl/index.php?c=r&no=NTMxMDAzMw==

Do Dakara jest taka sama jak to zwykłego GS'a.

Ta regulowana fajna, ale w tej cenie masz 3 normalne do ofrołdowego glebienia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ponieważ jestem zielony w tych sprawach, a mnie to również bardzo interesuje to się zapytuję...

czy to znaczy, że mogę klamkę bez regulacji wstawić w miejsce takiej regulowanej?

też nie bardzo odpowiada mi wydawanie prawie 100zł na klamkę, która ma być li tylko na wszelki wypadek w trasie,

wolę za takie czy mniejsze pieniądze kupić już klamki na obie strony

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chodzi o to że klamkę regulowaną można przybliżyć lub oddalić od manetki/gumy na kierownicy.

Klamka zwykła

366.png

Klanma regulowana

359.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a takie regulowane ze Chinów to fajne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

do czego służy klamka regulowana to ja wiem, tylko nie wiedziałem że moge w miejsce regulowanej wstawić zwykłą

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, ja dzisiaj w lesie też zrozumiałem kim nie jestem i czym nie jest mój motor - w związku z powyższym musze kupić klamkę hamulca.

Te za kilkanaście zet się sprawdzają?

http://allegro.pl/dzwignia-hamulca-klamka-bmw-f-650-f650-f650-gs-i6447926968.html

czy trzeba kupić jakieś porządniejsze?

Zakładamy, że za jakiś tydzień albo dwa mogę zapomnieć co dziś zrozumiałem i klamka znowu zostanie wystawiona na próbę

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz kupić łamane - ale to też nie daje gwarancji że nie uszkodzisz. Chyba najekonomiczniej kopić ze 3 te tanie, jedną założyć, drugą pod siedzenie, i jak znów nastanie zrozumienie - podmienisz i wrócisz.... włożyć trzecią pod siedzenie ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można spokojnie brać takie z allegro, warto też naciąć końcówki czasami ratuje to klamkę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Można spokojnie brać takie z allegro, warto też naciąć końcówki czasami ratuje to klamkę ;)

O to miałem właśnie Cię pytać :-) Bo nie wiedziałem po co te nacięcia były - teraz już wiem ;-) Z taką ułamaną jeszcze pare kilometrów udało się zrobić :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z taką ułamaną można jeździć długo. Po ubiegłorocznym paciaku w Bornem Ania do dziś nie pozwoliła mi zmienić klamki na nową więc zeszlifowałem tylko końcówkę żeby nie uszkodziła rękawiczki. Zapas jeździ pod siedzeniem w razie W

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po tym co widzę to odnoszę wrażenie, że klamki będę częściej zmieniał niż dętki :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótkich nie spotkałem, natomiast regulowane robi np. wunderlich ale są też chyba tańsze zamienniki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

regulowaną do f650gs singiel za stówkę trzeba mocno rzeźbić, żeby dopasować. W dedykowanych pewnie nie trzeba, ale cena dużo wyższa.

Edytowane przez enlil

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×