Skocz do zawartości
harnallo81

SIEMACIE LUDZIE...

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich ...nazywam sie Rafal lat 30 z KATOWIC zamierzam wlasnie kupic Gs-ka 650 w wersji DAKAR poza stritfajterami mialem przyjemnosc jezdzic na yamaszce xt 600 (stad pociag do dakara) za 2 tygodnie zdaje na prawko mysle ze dakar bedzie idealny dla polaczenia mojej pasji z wekendowym spedzaniem czasu z zonka (hehe) uwielbiam bezdroza i szutrowe ale rowniez chce by zonka miala cos z meza wiec otwarty jestem na propozycje ''asfaldowych''wyjazdow ....poza pasja motocyklowa interesuje sie fotografia i muzyka(grywam troszke na gitarce)dodam jeszcze ze jestem anonimowym alkoholikiem i narkomanem i choc wiem ze w swiecie podroznikow i ludzi lubiacych mocne wrazenia pewnie nie jest to w jakis sposob dobry argument ale szczerosc pozwala uniknac krepujacych sytuacji....(anuz ktos bedzie chcial skonczyc z piciem lub cpaniem sluze pomocna reka).....pozdrawiam i dopowiem jeszcze ze mam metlik z tych moto niewiem czy lepiej sprowadzic moto(np.z Niemiec wydaja sie byc lepiej wyposarzone i serwisowane)czy poprostu zakupic nasz krajowy wsiadac i smigac(niemam moto od poczatku sezonu i mnie rozwala sami rozumiecie hehe)...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc, tu Pawel, tez mam parcie na szklo :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.

Jak kupisz to dopiero będzie Cię nosiło :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer: ja z kolei lubię zielone :D

Aleś chłopie trafił, uważaj z tą pomocną ręką, bo tu ją będziesz musiał podać większości :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O cytrynowka :lol: uderz w stół... :lol:

siema! I Ciebie Mirku tez pozdrawiam. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa...

PS. Alkoholików tu pełno :lol: a i zioło popularne, wnosząc po niektórych txt na forum :lol: :beer: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sześć :beer: ja z kolei lubię zielone :D

Aleś chłopie trafił, uważaj z tą pomocną ręką, bo tu ją będziesz musiał podać większości :lol: :lol: :lol:

e32d86a5ee08bc8b2fc550afab94cfd4.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×