Skocz do zawartości
DARIUSZ243

zawieszenie upside-down

Recommended Posts

witam interesuje mnie przednie zawieszenie upside-down do mojej bmw f650 z 96 r.z jakiego motocykla można zastosować owe zawieszenie i z jakimi przeróbkami musiał bym się liczyć i jakie są koszty orientacyjnie .proszę o radę i opinię ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie odpowiem na pytanie, ale czy mógłbyś rozwinąć temat dlaczego chcesz montować zawieszenie USD do eFki?

Czy przerabiasz motocykl do jakiś ekstremalnych zastosowań?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pierwsze Pegaso miały takie zawieszenie, można też jak nasz kolega Megamoto "wyrzeźbić" we własnym zakresie. Można od Husaberga albo od KTMa.

http://www.garagenight.tv/ep-11-ktm-forks-on-a-bmw/

Brak rozwiązań Plug and Play.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aliku a nie mowa przypadkiem o naszym koledze Megagame? Choć przydomek Megamoto szybko by się przyjął ;)

Zmiana zawieszenia na USD będzie się wiązała ze zmianą półek i sztycy oraz koła wraz w hamulcami itd..

DARIUSZ243, zerknij na wątek jak Megagame robił Dakara RR. Problemów nie brakuje przy takiej przeróbce.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam zamierzam przerobić na zawieszenie USD z wielu powodów br.dużo jeżdżę po bezdrożach HE ekstremalnyce zastosowanie tak ale , te będzie sprawowało się super , co do wymiany półek i sztycy i hamulców to wiem nie wiem za bardzo jaki wymiar jest sztycy w KTM i od jakiego modelu mógł bym zastosować te kompletne zawieszenie .skok zawieszenia obecny jest za mały ,nie chcę innego motóra tylko w ten zamontować i zdaję sobie sprawę z wielu innych zmian np.dłuższy przewód hamulcowy i koszt np.1500zł ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Darek, zacznij od przestudiowania tego wątku Roboty tej masa ale z tego co Adam mówił, raczej warto. Jezeli chciałbyś dowiedzić się wiecej niż jest napisane to pisz do autora, choć może być z nim utrudniony kontakt z powodu przeprowadzki do innego kraju.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rzuć okiem tutaj

I jeszcze jak by było mało, to 170 stron wątku na advrider tu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
witam czy podjąć decyzję i zakupić te zawieszenie http://allegro.pl/show_item.php?item=1698098207

kompletne .wszystko pasuje za komplet 1100zł chłopaki chcą czy szukać od Ktm proszę o radę.

Ja tam nie wiem.. chciałeś coś o wyższym skoku zawiechy, a to ma raczej standard skok jak w bmw, więc nie wiem czy warto skórkę za wyprawkę kupować... :roll: poza tym chyba to nie jest aż tak tanio.. :roll:

Jak szukać hardcora to od razu szukać ktm a nie jakies barachło :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki dakarowy

przerobiłem już wiele wątków z zawieszeniami i wiem że od kata to będzie to tylko tam wyjdzie jeszcze zmiana koła na 21 cali więc pewnie poszukam i poczekam może coś się znajdzie ciekawego ,a chcę kupić tylko komplet ewent. bez koła przedniego a jest ciężko dostać za taką cenę .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

lagi o Pegaso to półśrodki. Bierz się za robotę - Adam wszystko tu napisał i trzeba tylko działać i polować na części.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki alik ty to cały czas konkretnie prosto z mostu tak właśnie zrobię poczekam i zobaczę za jakąś ciekawą ofertą . tylko KTM :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:beer: a co tu owijać w bawełnę :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witam ponownie czy to jest pewne że zawieszenie kompletne razem z półkami i sztycą od KTM lc4 podejdzie kompletne do mojej bmw , nie sprawdzałem i nie chcę kupować w ciemno proszę o radę kolegów którzy zagłębiali się w temat a nie dokonali jeszcze tej zmiany .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1:1 na pewno nie. Ale proponuje skontaktowac sie z kolega, ktory wstawial lagi od huski wraz z polkami. Duzo napisal w swojm watku, do ktorego link masz wyzej. Spytaj tez kolegi mehow'a on wstawial tu kiedys fajne linki z advrider.com. W ogole to szukalbym wlasnie tam konkretnych 'wzorow' do podpatrzenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×