Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bikemaster daje rade, ja też polecam

A na jakiej podstawie polecasz ten sklep? Opinii wśród motocyklistów? Znajomości ze sprzedawcą? Zakupu z tego "sklepu"? Napisz, bo znam ten "sklep", byłem u nich wielokrotnie i może dzięki temu że u nich nie kupiłem motocykla jeszcze jestem motocyklistą. Bez urazy, walisz post polecający na forum motocyklowym sprzedawcę, który ma przerypaną opinię wśród trójmiejskich znajomych motocyklistów, więc podaj RZECZOWE argumenty. Chętnie je poznam, i pewnie nie tylko ja.
  • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... więc podaj RZECZOWE argumenty. Chętnie je poznam, i pewnie nie tylko ja.

Podobnie jak lekarstwa "dają radę" - z tym, że trzeba by się dowiedzieć które: te na przeczyszczenie czy zatwardzenie.

Tak jak piszesz: ulotka od leku Bikemaster poszukiwana ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na jakiej podstawie polecasz ten sklep? Opinii wśród motocyklistów? Znajomości ze sprzedawcą? Zakupu z tego "sklepu"? Napisz, bo znam ten "sklep", byłem u nich wielokrotnie i może dzięki temu że u nich nie kupiłem motocykla jeszcze jestem motocyklistą. Bez urazy, walisz post polecający na forum motocyklowym sprzedawcę, który ma przerypaną opinię wśród trójmiejskich znajomych motocyklistów, więc podaj RZECZOWE argumenty. Chętnie je poznam, i pewnie nie tylko ja.

ja akurat kolego kupiłem u nich jeden ze swoich motocykli i byłem zadowolony. Być może miałem fart

i drogi kolego nie pisz do mnie w stylu WALISZ post....

chyba mam prawo do swojej opinii

PS nie znam ani właściciela ani sprzedawcy osobiście

kupiłem jeździłem dupy mi nie rozerwało

a zapytam po co tam chodzisz skoro jest tak kiepsko, zmień sklep Mało w trójmieście?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja akurat kolego kupiłem u nich jeden ze swoich motocykli i byłem zadowolony. Być może miałem fart

i drogi kolego nie pisz do mnie w stylu WALISZ post....

chyba mam prawo do swojej opinii

PS nie znam ani właściciela ani sprzedawcy osobiście

kupiłem jeździłem dupy mi nie rozerwało

a zapytam po co tam chodzisz skoro jest tak kiepsko, zmień sklep Mało w trójmieście?

Daj na luz proszę :shock:

Obrażasz się na słowo "walisz" ? :shock:

To co zrobisz jak tutaj usłyszysz: masz w ryj? ;) - a to akurat nasze firmowe sformułowanie jest :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie nie chodzi ze się obrażam ale koleszka miał niefart a ja akurat kupiłem szczęśliwie Jak każdy handlarz picują

nie bądźmy naiwni że u handlarza będzie igła a niemiec płakał jak sprzedawał i zrobił przez 10 lat 3000km Błagam...

Edytowane przez stanik1983

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stanik, jak coś piszesz na forum, szczególnie kiedy polecasz sklep/warsztat, to napisz coś konkretnego dobrze? "Walisz"-to dlatego że opinia Bikemastera nie jest pozytywna-ogólnie, a Ty piszesz-"daje radę"-co to znaczy "daje radę", nabiłeś posta pisząc opinię bez pokrycia? Bo miałeś jak sam piszesz "farta" i kupiłeś u nich motocykl? Poczytaj forum, a znajdziesz kilkanaście NIEPOZYTYWNYCH opisów tego co sprzedaje Bikemaster. Masz rację, sklepów motocyklowych jest wiele w Trójmieście, większość znam, łącznie z ich ofertą, sprzedawcami itd. W Bikemastrze owszem, byłem kilkakrotnie, nigdy opis motocykla nie zgadzał się ze stanem faktycznym. To też moja opinia. Być może i Ty i Debian mieliście farta-nie wiem i mam to gdzieś, kupiłeś moto, jesteś zadowolony-niech Ci służy jak najlepiej, czego Ci życzę. Jak piszesz jakąś opinię na tym forum, to może postaraj się ją jakoś uzasadnić. Być może kiedyś ktoś z tego skorzysta, a nie stroisz focha w moją stronę. zadałem Ci konkretne pytanie, a Ty mnie atakujesz proponując łażenie po innych sklepach. Sorry, jak będę miał problem w trasie, czy chęć kupna motocykla w okolicach Sieradza to może poproszę Cię o opinię i pomoc. Tam samo działa to w drugą stronę. Więc wyluzuj i przeczytaj o co Ciebie pytam-nie atakuję.Pozdrowienia Kolego!

jeśli chcesz popierać sprzedawanie picowanych motocykli to...moze nie na TYM forum, ok? To taka drobna prośba i rada

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stanik, jak coś piszesz na forum, szczególnie kiedy polecasz sklep/warsztat, to napisz coś konkretnego dobrze? "Walisz"-to dlatego że opinia Bikemastera nie jest pozytywna-ogólnie, a Ty piszesz-"daje radę"-co to znaczy "daje radę", nabiłeś posta pisząc opinię bez pokrycia? Bo miałeś jak sam piszesz "farta" i kupiłeś u nich motocykl? Poczytaj forum, a znajdziesz kilkanaście NIEPOZYTYWNYCH opisów tego co sprzedaje Bikemaster. Masz rację, sklepów motocyklowych jest wiele w Trójmieście, większość znam, łącznie z ich ofertą, sprzedawcami itd. W Bikemastrze owszem, byłem kilkakrotnie, nigdy opis motocykla nie zgadzał się ze stanem faktycznym. To też moja opinia. Być może i Ty i Debian mieliście farta-nie wiem i mam to gdzieś, kupiłeś moto, jesteś zadowolony-niech Ci służy jak najlepiej, czego Ci życzę. Jak piszesz jakąś opinię na tym forum, to może postaraj się ją jakoś uzasadnić. Być może kiedyś ktoś z tego skorzysta, a nie stroisz focha w moją stronę. zadałem Ci konkretne pytanie, a Ty mnie atakujesz proponując łażenie po innych sklepach. Sorry, jak będę miał problem w trasie, czy chęć kupna motocykla w okolicach Sieradza to może poproszę Cię o opinię i pomoc. Tam samo działa to w drugą stronę. Więc wyluzuj i przeczytaj o co Ciebie pytam-nie atakuję.Pozdrowienia Kolego!

jeśli chcesz popierać sprzedawanie picowanych motocykli to...moze nie na TYM forum, ok? To taka drobna prośba i rada

masz racje kolego, mój błąd. Miałem od nich motocykl który po Sieradzu jeździ do dziś. Być może się ,,pomylili" i sprzedali dobry moto :-) Nie atakuje w żadnym wypadku.

Mieszkałem w Gdyni 4 lata

pomocy wódki i pacierza nie odmawiam

Edytowane przez stanik1983

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

masz racje kolego, mój błąd. Miałem od nich motocykl który po Sieradzu jeździ do dziś. Być może się ,,pomylili" i sprzedali dobry moto :-) Nie atakuje w żadnym wypadku.

Mieszkałem w Gdyni 4 lata

pomocy wódki i pacierza nie odmawiam

i oto chodzi! :-D :beer: jak mogłeś popełnić taki błąd i wyprowadzić się z najpiękniejszego miasta na Świecie (Gdynia) do jakiegoś tam Sieradza?! :-D

Tak mnie zainspirowałeś, że w poniedziałek podjadę do Bikemastera.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

i oto chodzi! :-D :beer: jak mogłeś popełnić taki błąd i wyprowadzić się z najpiękniejszego miasta na Świecie (Gdynia) do jakiegoś tam Sieradza?! :-D

Tak mnie zainspirowałeś, że w poniedziałek podjadę do Bikemastera.

popatrz co mają, będę ciekawy :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty Cykli ... znowu się czepisz Sieradza ... , a nie przedstawiłeś opinii na temat Sieradza :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
najpiękniejszego miasta na Świecie (Gdynia)

Cykli, Ty byłeś kiedyś w Gdańsku???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ty Cykli ... znowu się czepisz Sieradza ... , a nie przedstawiłeś opinii na temat Sieradza :lol:

Cykli, Ty byłeś kiedyś w Gdańsku???

wypowiadałem się Jarek na temat GDYNI. Nie łap mnie za słówka... :-D

W Gdańsku jestem dość często i dlatego mam taką opinię o Gdyni.

Koniec pitolenia, wątek nie jest o zaletach Gdyni i Sieradza tylko o Bikemasterze! :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A znacie kawał o kurczaku z Sieradza ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×