Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gapek, ale jeszcze wrócisz na moto? :sad:

Oczywiście! Na razie dom budujemy i trochę się przeliczyliśmy z kasą! Jeśli go sprzedam to wracam za rok, góra dwa lata. Jak na razie zobaczymy, bo mnóstwo osób dzwoni, pyta... a nikt nawet nie pokwapił się obejrzeć go na żywo...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzeci rok za 22, ja pierdziu chłopaku :shock: Stare to są dobre skrzypce i bigos.

Moze sie okazac ze te stare sprzety jesli sa dobrze utrzymane przezyja niejeden super nowiutenki naszpikowany wszelkimi nowosciami i oszczednosciami szajs. I nie pisze tutaj o konkretnych egzemplarzach tylko ogolnie patrzac na trendy motoryzacyjne.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moze sie okazac ze te stare sprzety jesli sa dobrze utrzymane przezyja niejeden super nowiutenki naszpikowany wszelkimi nowosciami i oszczednosciami szajs. I nie pisze tutaj o konkretnych egzemplarzach tylko ogolnie patrzac na trendy motoryzacyjne.

Mutomb, w pełni sią z Tobą zgodze. Starsze kontrukcje były lub nadal są, co tu dużo gadać, niezawodne. Przewagą takich pojazdów jest na pewno to, że za pomocą dychy, trzynastki i obracanego wkrętaka jesteś w stanie zrobić wiele. Z racji zasilania gaźnikiem odpalą na nawet najbardziej chrzczonym paliwie, a zapchany filtr powietrza nie powoduje zapalenia dyskoteki na pulpicie. Kultowa Afryka może i zajedzie do Władywostoku, ale używając jej na co dzień okazuje się że np. nie bardzo chce hamować a przyśpieszenie dorównuje obecnym czterysetkom. Takich przykładów można oczywiście mnożyć.

Racja, to wszystko racja.

Osobiście jestem zwolinnikiem postępu. Lubie nowe. Trzeba zrównoważyć stosunek ceny, jakości i roku produkcji.

Wszystko też zależy od tego gdzie i na ile chcesz jechać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgadzam się w 100 % z postami powyżej. "Politykę oszczędnościową" BMW ( choć dotyczy to wielu marek ) zdążyłem już poznać na przykładzie swojej bemi.Cóż,trzeba było poprawić co nieco po fabryce i tyle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za wskazanie wątku. Właśnie sobie wybilem z głowy Bikemaster. A mieli takiego fajnego Dakara. Na zdjęciu fajnego znaczy sie...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W bike master kupiłem 2 motocykle. I jestem zadowolony z obydwóch. To co czytam wyżej to chyba nagonka konkurencji i mijanie się z prawdą. Miałem z nimi dwa razy do czynienia przy zakupie gs650 4 lata temu i przy zostawieniu GS'a w rozliczeniu pół roku temu. Obsługa była kompetentna i widać było ze maja pojęcie w szczególności taki grubszy pan. Jeżeli ludzie oczekują ze używany motocykl który ma ok 10 lat ma być w 100 % idealny to niech się stukną w łeb. Zawsze można skorzystać z sprawdzenia motocykla w serwisie bo takie rozwiązanie tez mi proponowali.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po pierwsze zapraszam do Przywitalni, a potem możemy pogadać o dobrych i złych zwyczajach, zachowaniach i innych opiniach .... ;)

Na razie to co piszesz to tylko i wyłącznie kryptoreklama - inaczej tego nie można traktować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W bike master kupiłem 2 motocykle. I jestem zadowolony z obydwóch. To co czytam wyżej to chyba nagonka konkurencji i mijanie się z prawdą. Miałem z nimi dwa razy do czynienia przy zakupie gs650 4 lata temu i przy zostawieniu GS'a w rozliczeniu pół roku temu. Obsługa była kompetentna i widać było ze maja pojęcie w szczególności taki grubszy pan. Jeżeli ludzie oczekują ze używany motocykl który ma ok 10 lat ma być w 100 % idealny to niech się stukną w łeb. Zawsze można skorzystać z sprawdzenia motocykla w serwisie bo takie rozwiązanie tez mi proponowali.

Sam się stuknij w łeb :-P

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chyba pierwsza pozytywna opinia o tej firmie, nie tylko u nas. Mają sporo ogłoszeń, fajnie gdyby opisy odpowiadały rzeczywistości. Może coś się u nich zmieniło, trudno powiedzieć, dawno nikt nic nie pisał. Ja chyba pozostanę sceptyczny, dopóki nie pojawią się lepsze opinie od znanych osób.

Sam się stuknij w łeb :-P

To było niemiłe. Ja też uważam, że 10-letni motek może być w złym stanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To było niemiłe. Ja też uważam, że 10-letni motek może być w złym stanie.

Ja uważam jeszcze bardziej - nawet roczny motek może być ukradziony, uszkodzony, rozbity ... normalnie igła może być ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To było niemiłe. Ja też uważam, że 10-letni motek może być w złym stanie.

Kurde ale mirekupshondayamaha... czy jak on się tam zwie, też jest niemiły, a jego nie skrytykowałeś :-D

Co miałem napisać? Rycerzu? :-D

Edytowane przez dakarowy
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest nowy, daj mu szansę, a nie "pierdolnij się w łeb" od razu. Ale dobra, niech będzie. A kanapek w szkole Ci nie zabierali?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kanapek w szkole Ci nie zabierali?

W moich stronach trzymanie kanapek w trampkach tak jakoś działało na innych, że nie zabierali :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moich stronach trzymanie kanapek w trampkach tak jakoś działało na innych, że nie zabierali :lol:

A w moich podkładało się bułkę z towotem. Mina gryzącego taki smakołyk - bezcenna.

A ogólnie ten cały bikemaster ma chu..we opinie w necie. Sprawdzanie w serwisie ? w jakim w ich czy w zaprzyjaźnionym ?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sam rąbałem kanapki w technikum , ale jestem usprawiedliwiony bo byłem w internacie ;-) .

a ten post to 100% kryptoreklamy - tyle że to działa w drugą stronę , ludzie z tego forum już w ogóle tam nie pojadą :beer: .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.. ludzie z tego forum już w ogóle tam nie pojadą :beer: .

Po co?

Pisze na forum wyraźnie: jak pójdziesz do Bikemaster'a to zarypią ci kanapki :lol:

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po co?

Pisze na forum wyraźnie: jak pójdziesz do Bikemaster'a to zarypią ci kanapki :lol:

Podłożę z towotem :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jest nowy, daj mu szansę, a nie "pierdolnij się w łeb" od razu. Ale dobra, niech będzie. A kanapek w szkole Ci nie zabierali?

czasem warto, nawet na początku :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czasem warto, nawet na początku :/

Ale dać szansę, czy to drugie? Bo są różne szkoły, obie skuteczne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to idźcie z towotem, będzie mniej bolało.

Co sugerujesz ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
W bike master kupiłem 2 motocykle. I jestem zadowolony z obydwóch. To co czytam wyżej to chyba nagonka konkurencji i mijanie się z prawdą. Miałem z nimi dwa razy do czynienia przy zakupie gs650 4 lata temu i przy zostawieniu GS'a w rozliczeniu pół roku temu. Obsługa była kompetentna i widać było ze maja pojęcie w szczególności taki grubszy pan. Jeżeli ludzie oczekują ze używany motocykl który ma ok 10 lat ma być w 100 % idealny to niech się stukną w łeb. Zawsze można skorzystać z sprawdzenia motocykla w serwisie bo takie rozwiązanie tez mi proponowali.

Nie chcę być nie miły, bo od tego są inne osoby na forum. :P

Motor jadący po prostej, który zostawia na drodze dwa ślady, nie jest sprawny. Tak samo motor, z którego wyciaka płyn hamulcowy. Nawet powiedział bym, że jest niebezpieczny. Niestety takie motory tam też są sprzedawane. Nie mówie, że wszystkie. Szanujący się sprzedawca by czegoś takiego nie próbował sprzedać!

Przykro mi ale też mam złe zdanie o tej firmie.

Wysłane z mojego LIVE przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja na Bikemastera nie dam powiedzieć złego słowa. Byłem tam (w sprawie 200 zielony jak groszek ) zerknąć na KLE i właśnie u nich zobaczyłem F650GS. To dzięki nim jestem na tym forum :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×