Skocz do zawartości
Centrino

Po wymianie lozysk sciaga w lewo - rozwiazanie :)

Recommended Posts

Jak już kiedyś pisałem. Proponuje wyjąc łożyska, wyczyścić miejsce gdzie spoczywają, schłodzić je powietrzem w spraju a miejsce gdzie trzeba je wcisnąc nagrzać palnikiem, nie za bardzo oczywiście. Po takim zabiegu łożysko wpada na swoje miejsce bez walenia młotkiem.

Ja czasem pakuję łożyska do woreczka foliowego lub folii aluminiowej i do zamrażarki - efekt murowany :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
obsobaczyć kolegę

Czy to wielkopolskie narzecze? :P

.

A zawżdy nie wiem czy ono wielkopolskie czy małopolskie czy azali nie chudopacholskie. W ramach wakacyjnego przeczekiwania dżdżu "Potop" czytam wieczorami, stąd zapewne. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
obsobaczyć kolegę

Czy to wielkopolskie narzecze? :P

.

A zawżdy nie wiem czy ono wielkopolskie czy małoplskie czy azali nie chudopacholskie. W ramach wakacyjnego przeczekiwania dżdżu "Potop" czytam wieczorami, stąd zapewne.

Potop :!: :?:

Widzę, że tęsknisz za poligonem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kurczę, tęsknie w ogóle za jazdą! :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A wiec tak.

Zabralem sie dzisiaj za demontaz. Rozebralem wszystko. Tj lagi, kolo, powyciagalem lozyska. Wyczyscilem, sprawdzilem wizualnie czy sa ok. Sprawdzilem suwmiarka czy bieznia jest rowno nabita i okazalo sie, ze tak. Nastepnie nasmarowalem i zlozylem wszystko do kupy.

Niestety na jezdzie probnej okazalo sie, ze dalej sciaga :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po niezielnym majsterkowaniu i kilku probach regulacji sily dokrecenia lozysk glowki ramy udalo mi sie wyregulowac tak aby nic nie stukalo a przy tym aby nie sciagalo motocykla.

Za wszelka pomoc bardzo dziekuje

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×