Skocz do zawartości
mania77

Zakochac sie w motcyklu to dopiero afera.

Recommended Posts

Czesc witam wszystkich pogromców bmw. a mianowicie dwa lata temu kolega kupił sobie bmw ,oczywiscie dal sie przewiesc no i sie zaczeło raz drugi trzeci . wczoraj objechalem 900 kilometrów oglądnełem12 scie motorów w okolicy rzeszowa, no i przyjechałem do domu i kupiłem o niego . Te chandlarze są straszni na 6 sciu jeden byl rzetelny,a cała resztato poprostu kupa.sory jestem z dolnego slaska okolice strzelina, no i własnie nieraz jak sie wczesniej niraz przewiozłem to zauwarzyłem ze podczas spokojnego ruszania, nizawsze ale jednak sie zdarza jej zgasnac,wlasnie jeszcze powiedzcie co sadzicie o moim zakupie amianowicie jest to bmw gs 650 2002 przebieg 36 tyś,abs manetkii wszstkie dodatki oprócz, bocznych kufrów,za 13 tyś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię bardzo serdecznie! Ciesz się tym co masz i niech Ci dobrze służy, a jakby co to pomożemy - na pewno pomożemy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Przynajmniej ktos z dolnego slaska. A co cie wzielo na poszukiwania moto w drugim koncu Polski??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hejka, popraw sobie błędy (rozumiemy te emocje!) i witamy :lol:

I na fotki też czekamy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojechałem doRzeszowa bo tam było najwiencej ogłoszeń, ale to była poraszka warta 5 stówek. Ale gdybym nipojechał to niemial poruwnania. a najpienkniejsze jest to że cały czas leje, to jest bul.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pojechałem doRzeszowa bo tam było najwiencej ogłoszeń, ale to była poraszka warta 5 stówek. Ale gdybym nipojechał to niemial poruwnania. a najpienkniejsze jest to że cały czas leje, to jest bul.

Witaj. Polecam przejrzenie przed wysłaniem, które słowa zostały podkreślone na czerwono i poprawieniu. A także pisaniu BÓL, a nie BUL, chyba że się w nim z kimś łączysz i masz tytuł hrabiowski :lol:

Lewa i szerokich asfaltów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pojechałem doRzeszowa bo tam było najwiencej ogłoszeń, ale to była poraszka warta 5 stówek. Ale gdybym nipojechał to niemial poruwnania. a najpienkniejsze jest to że cały czas leje, to jest bul.

Witaj. Polecam przejrzenie przed wysłaniem, które słowa zostały podkreślone na czerwono i poprawieniu. A także pisaniu BÓL, a nie BUL, chyba że się w nim z kimś łączysz i masz tytuł hrabiowski ;)

Lewa i szerokich asfaltów.

:P :D :)

Lewa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Oj Chłopaki, klient ma dysleksje i dysortografię :P

No i ma czarno-biały monitor, więc nie widzi, że mu coś na czerwono podkreśla :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czesc witam wszystkich pogromców bmw. a mianowicie dwa lata temu kolega kupił sobie bmw ,oczywiscie dal sie przewiesc no i sie zaczeło raz drugi trzeci . wczoraj objechalem 900 kilometrów oglądnełem12 scie motorów w okolicy rzeszowa, no i przyjechałem do domu i kupiłem o niego . Te chandlarze są straszni na 6 sciu jeden byl rzetelny,a cała resztato poprostu kupa.sory jestem z dolnego slaska okolice strzelina, no i własnie nieraz jak sie wczesniej niraz przewiozłem to zauwarzyłem ze podczas spokojnego ruszania, nizawsze ale jednak sie zdarza jej zgasnac,wlasnie jeszcze powiedzcie co sadzicie o moim zakupie amianowicie jest to bmw gs 650 2002 przebieg 36 tyś,abs manetkii wszstkie dodatki oprócz, bocznych kufrów,za 13 tyś.

witka sąsiedzie :P

to się kosztownie porwałeś na tą objazdówkę po rzeszowszczyźnie ;) (żeszowtrzyźnie? coś mi świeci na czerwono, no ale co tam, mam ledwo mature :D )

szkoda że nie pojawiłeś się u nas wcześniej, poczytałbyś o tych sprzedawanych gratach, w tamtych okolicach z tego co pamiętam odradzane tu były pewne miejsca i handlarzyny :?

13 to częsta cena z ogłoszeń za ten rocznik, chodź mogłeś powalczyć o ten tysiak w dół :D , za 13 raczej Dakary chodzą no i z lepszymi przebiegami, przynajmniej mam nadzieje że dodatki srogie no i moto się okaże "igłą" :beer:

ps. wbrew pozorom nie jest to forum filologofilów, nie zrażaj się nauczycielskimi burami :) na forum o tematyce motocyklowe, jezyk wystarczy że spełnia funkcję komunikatywną, takie jest moje zdanie... i hói 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

ma manetki :D toz to wypas :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj można można :!: :!: :!: :P Witaj :!:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj. Przynajmniej ktos z dolnego slaska. A co cie wzielo na poszukiwania moto w drugim koncu Polski??

Przecież nie kupuje się zrypanego bo blisko, tylko lepiej daleko dobry, ja ostatnio byłem po Trampka 600 dla kolegi w k..wa Białymstoku, prawie tysiąc km, ale zakup zajebisty!!!

Nota bene te dwa komisy z Rze....wa to straszni kłamcy, dobrze zrobiłeś.

Powodzenia i do zobaczycha :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×