Skocz do zawartości
MiKo

F650 GS dakar czy nie dakar

Recommended Posts

Witajcie

stanąłęm przed dylematem co do wyboru F650GS dakar czy nie dakar.

To bedzie mój pierwszy duży (mały z tych najwiekszych :) ) motocykl, wzrost mój 176,

przenaczenie: miasto, krótkie trasy z miasta do miasta, i bardzo kuszące mnie plenery...

...dlatego skłaniam się ku dakarowi, kilka blizszych-dalszych mi osob odradza ze wzgledu na, pomijam, kwestie wizualne (czyli kwestie gustów), ale i rzekomą nieuniwersalnosc tego modelu i ukierunkowanie na teren kosztem szosy...

czy tak jest rzeczywiscie? jakie są Wasze opinie, doswiadczenia, spostrzezenia, gusta?

Wdzięczny jestem za każdą sugestie...

z góry dzięki i pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Miko,

dakarem nawet nie próbowałem jezdzić gdyż nie posiadam butów na koturnach :) Jestem jeszcze ciut niższy od Ciebie.Mój niedakarowy GS zarówno po mieście jak i w dalekiej turystyce sprawuje się wyśmienicie.Tak na marginesie w lipcu objechałem nim Krym.Dobrze radzi on sobie na szutrach,polnych i kamienistych drogach,duktach,przełomach.Nie wybieram się na kopne piachy,saharę czy inne wydmy.Tą działkę zostawiam dakarowi.Chociaż mogę się mylić.Zapewne którego GSa byś nie kupił,na pewno będziesz zadowolony.Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×