Skocz do zawartości
Smallking81

Kupię BMW F650GS

Recommended Posts

Witam wszystkich fanów BMW F650GS. Poszukuję dokładnie tego modelu z 2001-2005 roku. Przebieg poniżej 25tyś. Jeśli znacie kogoś kto ma na sprzedaż zadbaną sztukę lub jest mi stanie pomóc w zakupie, a przy okazji nie zaskoczy powalającą ceną, dajcie proszę znać.

Dodam tylko, że dobrze by było jeśli człowiek byłby z Warszawy i okolic. W razie problemu mógłbym gościa zmolestować.

Pozdrawiam,

Artur

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co zauważyłem 90% motocykli oferowanych przez sprzedawców niezależnie od daty produkcji ma "przebieg" 10.000-35.000 wiec z tym chyba nie powinno być problemu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I tu masz rację. Problem z tym, że oferowane motocykle w dużej mierze są po mniejszej lub większej kolizji. Już kilka widziałem. Najpierw człowiek mówi, że piękna sztuka, zero rys, stan jak z linii produkcyjnej. A jak już jesteś na miejscu, to cała lista usterek: od prostowanej główki ramy, dziwnych "znaków" na ramie po zdjęciu plastików, porysowane i popękane plastiki... Generalnie długa historia. Może jestem przewrażliwiony i pedantyczny, ale szukam naprawdę zadbanej sztuki.

Poza tym szukam czegoś w okolicy Warszawy i okolic, żeby nie robić kilku set km na darmo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze taki :

http://www.bikemaster.pl/?m=motors&idtems=1432

Nie to zebym ich reklamowal, ale ja od nich kupilem i jestem b. zadowolony. Z tego co wiem, to czasem jezdza do W-wy wiec pewnie jakbys dobrze zagadal to Ci przywioza ten motór bys se mogl obaczyc. Nie ma jeszcze ceny, wiec swieza sztuka, moze warto.......

Chyba ma scottoilera i pare innych dodatkow...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zależy jaka cena i jaki przebieg i stan ogólny. jeśli miałbym cokolwiek doradzić to probować kupić bez pośredników (na pewno wyjdzie taniej), przynajmniej ja tak robiłem i się udało. potrzeba trochę cierpliwości i śledzenia co się dzieje w necie. znalazlem w ten sposób dwie świetne oferty. pierwsza w stargardzie szcz., a druga w wawie. oba moto kupione w polskim salonie. oba serwisowane w aso bmw, oba z kuframi i mnóstwem dodatków. pierwszy miał 35.000 km i zadzwoniłem jakieś 2h za późno (ktoś także z wawy od razu zrobił przedplatę na konto - kupił moto ze zdjęć i rozmowy z właścicielem), drugi miał 29.000 km i od kilku dni jest moją własnością - przepraszam - członkiem rodziny. :D

jeśli jednak pośrednik to masz w nadarzynie motomirka, no i zawsze możesz zagadać z Franzem. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I to jest pięknie podejście. Choć drugiej strony zupełnie się nie dziwię patrząc na zdjęcie ;-)) W każdym bądź razie dzięki za radę.

Zasadniczo jestem na sieci każdego dnia i kontroluje nowe pozycje. Jednak jak na razie nie znalazłem niczego - poza kilkoma wpadkami o których pisałem - co zatrzymałoby mój wzrok.

A tak nawiasem - kim jest Franz?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Franz to taki pan, co ściąga motocykle na zamówienie. ;) znajdziesz go pod tym nickiem na tym forum, ale przede wszystkim na forum africa twin.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
[Nie zamierzałem przekroczyć 11-12tys. Jednak jak znalazłbym coś na prawdę ciekawego, to pewnie bym coś dorzucił.

miałem dokładnie taki sam plan. okazało się że dorzuciłem trochę, ale plan jest spoko żeby dorzucić do rzeczy która jest dobra i pewna, bo wtedy naprawdę warto tego tysiączka lub dwa dołożyć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odezwij sie do mnie na szpula11@interia.pl i przypomnij sie ze jestes z forum w sprawie GS-a.mam taki motor z własnego prywatnego importu z niemiec.jezdze nim od 2 sezonów.cały czas na bieżąco serwisuje w bmw,i od jakegoś czasu usilnie zastanawiam sie nad zmianą na 1200 GS-a,ale jakos nawet nie wystawilem go jeszcze a przypadkowo natknąłem sie na Twoj post.reszte informacji jesli jestes zainteresowany udziele na maila.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No może tak,lecz Twój mail do mnie nie doszedł albo w ferworze walki z wszechogarniającym spamem przypadkowo go skasowałem ;)wiec napisz jeszcze jednego.ja postaram się niebawem zrobić zdjęcia aby zaprezentować maszyne

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czesc Smallking81!

Czytam Twoje posty i widze ze szukasz dobrego sprzeta na sezon, moze zainteresuje Cie mój F650GS DAKAR 2005. Chyba przesiąde sie na F800GS albo R1200GS. Jezeli jestes zainteresowany to czekam na wiadomosc.

Pozdrawiam

Pawel

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×