Skocz do zawartości
alicja1

f800gs

Recommended Posts

:Sprzedam motocykl BMW F800GS.Rocznik 2008.Przebieg 32000km.Motocykl posiada obniżone zawieszenie przednie i tylne.Zastosowano oryginalne sprężyny Touratecha o krótszym skoku i progresywnej charakterystyce .Obniżone jest siedzenie , jego wysokość od podłoża 80 cm.Motocykl wyposażony jest w ABS z możliwością odłączenia , grzane manetki , komputer.Dodatkowo wyposażony w centralną podstawę ,akcesoryjny wydech , gmole (niewidoczne na zdjęciu)i podwyższenie kierownicy .Nowa przednia opona.Motocykl po serwisie w ciagłej eksploatacji .Stan bardzo dobry .Dodatkowych informacji udzielę pod nr tel.796 190 103.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuć jeszcze Alicjo fotki do jakiejś galerii i może podaj orientacyjną cenę?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja, co się stało, że pozbywasz się takiego cudu? Nie żal Ci? Ponoć F800GS, to prawdziwy, godny i rzecz jasna najlepszy następca Afryczki...

Podpisuję się pod tym, co napisał Alik.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No jak przed ślubem pytałem to nie chciałaś sprzedać a teraz to se moge pomarzyć, że mi żona kredyt pozwoli zaciągnąć..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro! sam widzisz jak zmienną kobieta jest istotą! Alicja zmieniła zdanie to i może Ania zmieni... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie można zmienić kobiety, można zmienić kobietę ale to nic nie zmieni ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro, pamiętaj że Gwarancja ślubna trwa TYLKO 2 lata ;) potem można wymienić na inny "model" ;) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pietro, pamiętaj że Gwarancja ślubna trwa TYLKO 2 lata ;) potem można wymienić na inny "model" ;) :beer:

ta a słyszałem że "ONE" mówią że u nas 1 rok gwarancji a potem trza zacząc szukać

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Pietro, pamiętaj że Gwarancja ślubna trwa TYLKO 2 lata ;) potem można wymienić na inny "model" :D :beer:

ta a słyszałem że "ONE" mówią że u nas 1 rok gwarancji a potem trza zacząc szukać

To znowu się dałem wyrolować i podpisałem z teściami na 2 lata ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ta a słyszałem że "ONE" mówią że u nas 1 rok gwarancji a potem trza zacząc szukać

Moze dlatego, ze IM szukanie zajmuje wiecej czasu ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo się trochę pogubiłem f800gs to jest on czy ona i jest gwarancja pomimo, że używane ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie przypominam ,ze to watek dotyczący sprzedaży motocykla ,a nie kobiet.Jakkolwiek moj jest obnizony ,a więc wskazany dla dziewczynek ,choć chłopcy jeżdżąc na nim też nie czuli dyskomforu.Stan motocykla nie z mienił sie od ubiegłego roku.Polecam!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Panowie przypominam ,ze to watek dotyczący sprzedaży motocykla ,a nie kobiet.Jakkolwiek moj jest obnizony ,a więc wskazany dla dziewczynek ,choć chłopcy jeżdżąc na nim też nie czuli dyskomforu.Stan motocykla nie z mienił sie od ubiegłego roku.Polecam!

Brzydka część forum chciała Cię przeprosić, za głupie uwagi. :beer:

Swoją drogą, szkoda, że sprzedajesz tą 800-tkę już teraz, bo ja się przymierzam, ale to dopiero na przyszły "sezon" :?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja pamięć może być obarczona dużym błędem - czy to było 22500.-?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Moja pamięć może być obarczona dużym błędem - czy to było 22500.-?

Jak by była taka cena to bym się nad nią zastanowił, ale jest, przynajmniej było.. jak pisze Filip, do tego musiałbym przerabiać zawieszenie na normalne i takie tam na początek... :? więc mnie nie stać... przynajmniej na dzisiaj ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nr ogłoszenia w otomoto M2730469 Cena 28 000.

Rzeczywiście - sorki za błąd. Najprawdopodobniej widziałem inną żółtą 800 za 22500

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oferta nadal aktualna.Cena do niewielkiej negocjacji 28000.Mam problem z zamieszczeniem zdjęć na forum.Zainteresowanym wyślę na maila.16.08 wyjeżdzam na urlop motocyklem jesli nie uda mi się go sprzedać do tego czasu,więc zainteresowani mogą go przetestować w realu na drodze mojej podróży.Zapraszam do kontaktu na pw.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×