Skocz do zawartości
alicja1

f800gs

Recommended Posts

Cena spadła do 25000pln.Zalezy mi na sprzedaży TERAZ ,ale cena juz nie będzie nizsza .Zachęcami do kupna.

No to pięknie, w lipcu w tej cenie wziąłbym zamiast Tenery :x :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cena spadła do 25000pln.Zalezy mi na sprzedaży TERAZ ,ale cena juz nie będzie nizsza .Zachęcami do kupna.

Ala ,a jak kosztowo wyglądałaby sprawa powrotu do oryginalnej wysokości zawieszenia?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pojęcia nie mam .Ja nie obnizałam tego moto -kupiłam juz obnizone,ale gdy szukałam 800-ki i zamierzałam ją obniżyć to było to ładnych kilka tys. pln.Zainteresowanych odsyłam do Motomirka.Z tego co wiem jest on osoba ,która mogłaby to zrobić ,choć nie gwarantuję że pojąby się tematu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno sprzedaż w tej cenie :lol: Marzę o F800 od kiedy się pojawił a jak przejechałem się po raz pierwszy w Ramlejach, to od tej pory nazywam mojego "osiołkiem"

Gdybyś miała może zestaw podwyższający w cenie, to jutro bym był po tego żółtego kanarka :lol: powodzenia :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy ty masz 2 m wzrostu ,ze takim problemem jest jego wysokość????Jeździli wyżsi i tężsi ode mniei nie stwierdzali dyskomfortu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alicja ile masz wzrostu? Czy masz do niego kufry?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy ty masz 2 m wzrostu ,ze takim problemem jest jego wysokość????Jeździli wyżsi i tężsi ode mniei nie stwierdzali dyskomfortu?

Ze zrostem u mnie jest dość przeciętnie, ale przeszkadza mi jeśli zawieszenie ma skrócony skok - dlatego przerabiałem osiołka na dakarsa. Sięgam ledwo całymi stopami a parę razy zabrakło nogi przy manewrach na wybojach i było bam! Tak czy inaczej, wolałbym zdecydowanie F800 na standardowym zawieszeniu. Przednie lagi można w miarę tanio podnieść, bo rury pewnie są te same, ale z tyłu to już wymiana dampera = koszt.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem jakie zmiany zastosowano u Alicji w moto ale nie koniecznie trzeba wymieniać damper. Dokłada się tylko element pośredniczący na przykład taki jak ten: http://www.ceneo.pl/4196391s. Z przodu można obniżyć trochę na lagach (chyba około 2 cm) albo stosuje się inne sprężyny np. Hyperpro.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No racja, dzięki Cichy - możliwe, że obniżenie jest zrobione na kościach. Ala możesz sprawdzić nr części OEM na swoim damperze? Cichy, gdybyś też mógł sprawdzić w swoim F800 - masz wersję nieobniżoną prawda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak mam wersje nie obniżaną. Mam tylko niską kanapę i obniżony przód na lagach. Na żywo niestety sprawdzić numeru nie mogę bo jestem od motka jakieś 2000 km :lol: Sprawdziłem numer części w katalogu: 33537698306

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tak mam wersje nie obniżaną. Mam tylko niską kanapę i obniżony przód na lagach. Na żywo niestety sprawdzić numeru nie mogę bo jestem od motka jakieś 2000 km :lol: Sprawdziłem numer części w katalogu: 33537698306

Dzięki Cichy! - zabrzmiało jak cytat z młodych wilków :P

Ala, możesz sprawdzić u siebie? Wg OEM nie ma opcji obniżanej jak w singlach F650GS - jest jeden damper na wszystkie modele i już. Chyba, że się mylę, bo na osiemsetach się nie znam.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=33&fg=25

Jeśli masz takie numery na damperze to się zastanowię nad zmianą na 800 i najwyżej puszczę mojego ukochanego czornego dakarsa na hadel :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak juz zapewne zauwazyliście moja 800-tka nadal na sprzedaż.Zapraszam do kontaktu zainteresowanych kupnem 796190103

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja 800-tka nadal na sprzedaz ,cena sie nie zmieniła i nie zmieni .Trochę sie zmieniło ,więc proszę czytać uważnie na allegro...aha zostało zdjete podwyzszenie kierownicy.Nr aukcji1935857703

Edytowane przez alicja1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja 800-tka nadal na sprzedaz ,cena sie nie zmieniła i nie zmieni .Trochę sie zmieniło ,więc proszę czytać uważnie na allegro...aha zostało zdjete podwyzszenie kierownicy.Nr aukcji1935857703

Ta przednia opona to Mitas E09, czy coś co tak wygląda?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta przednia opona to Mitas E09, czy coś co tak wygląda?

To Sahara ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To Sahara ;)

LOL :D Jest identyczna z moją :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli coś już masz z F800 :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zgadza sie z tym Mitasem.

I knew yt! :D Dalej brak chętnego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×