Skocz do zawartości
leff

Dla posiadaczy twinów - zabawa z przyciskami

Recommended Posts

Ostatnio bawiłem się przyciskami na zegarach mojej Giselle. Jeżeli przytrzymać oba wciśnięte jednocześnie przez ok. 8 sek. to zegar wskakuje w tryb, w którym można przełączyć działanie przycisku info przy lewej manetce.

Pierwszy zapala się napis FLASH (nie wiem jeszcze za co odpowiada i dlatego dobrze zostawić go w takiej pozycji jak ustawił serwis - on lub off - przełączamy górnym przyciskiem). Po naciśnięciu dolnego przycisku pojawi się napis LAP. Przyciśnięcie górnego przycisku włączy tę opcję (LAP ON). Uruchomienie tej funkcji spowoduje, że przyciskiem info* można startować i zatrzymywać stoper, a więc robić czasówki na torze, obsługując stoper kciukiem. ;)

Tylko na diabła coś takiego w endurowym GS-ie? :D

*Domyślnie przycisk INFO pokazuje na komputerze dane takie jak: śr. prędkość, śr. zużycie paliwa, temp. zew. itd.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poklikaj dalej może masz wgraną do komputra jakąś grę. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

spróbuj podrapać, może wydrapiesz banieczkę :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Próbowałem. Już kombinacji brakuje, ale poza tym nic. Szkoda, bo w e90, można w ten sposób skasować błędy i odświeżyć interwały przeglądów. ;)

Szybkę już podrapałem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Leffku, sposób ten jest opisany w instrukcji użytkownika, na stronie 40. :D

Gdzieś znalazłem info, że jak oba przestawisz na OFF to wtedy funkcjonalność przycisku INFO będzie taka, że przełączać będzie między TRIP1 a TRIP2 - spróbowałbym także czy nie zmienia się jak przełączysz migacz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Instrukcję zgubiłem.

A z tym migaczem...zaraz zlezę do garażu i sprawdzę ;)

Dzięki za podpowiedź. Jak tam pięta? Miałem kiedyś w pracy koleżankę o tym nazwisku. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rentgen wygląda nieźle. Zobaczymy co Pan Doktór na to - kiedy pozwoli siadać na Motór. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×