Skocz do zawartości
bartkusz

"się grzecznie witam".....

Recommended Posts

......jak to słusznie Alik zwrócił ogiś uwagę. Więc aby tradycji stało się zadość i nikt nie okrzyknął mnie nieopierzonym młokosem..... "się grzecznie witam" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Dodaj może do grzeczności kilka konkretów z życia i miejsca zamieszkania - może ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na liczniku dobijam .... wrrr ..... mieszkam pod Wrockiem, szukam fajnego enduro ( np GS-a ) ale mam długie nogi więc znajomy namawia mnie na Afrykę lub Transalpa. Jeszcze muszę przymierzyć Dakara. A na razie powożę Aprilią Atlantic 200 - mam nadzieją że za to mnie nie zbanują z forum ;).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiście piszę o banie za Aprilię..... ale podobnie jak jej poprzedni właściciel zachorowałem na turystyczne enduro.... Pozdrawiam poprzedniego właściciela.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spoko za takie rzeczy tu nie banują ;)

Hej Bartku! Zagadnij chlopaków z Wrocławia o Dakara. Może Miko będzie chciał akurat przewietrzyc sprzęta?

Są już kupcy na Atlantic'a?

PS. To mój poprzedni sprzęt. ;) nie kopie nikogo - zaręczam.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
na liczniku dobijam .... wrrr ..... mieszkam pod Wrockiem, szukam fajnego enduro ( np GS-a ) ale mam długie nogi więc znajomy namawia mnie na Afrykę lub Transalpa. Jeszcze muszę przymierzyć Dakara. A na razie powożę Aprilią Atlantic 200 - mam nadzieją że za to mnie nie zbanują z forum :).

Witaj!

Ja mam F 650 ST a mój najlepszy kumpel Trampka i powiem Ci, że nie ma różnicy, tam koło przód większe, ale siedzisz tak samo, dupa a nie róznica. W Dakarze napewno wyżej.

Ja 179 wzrostu i nogi długie :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Dzięki takim powitaniom Dakarowy się zanudzi ;p

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×