Skocz do zawartości
Jaszczur

Jaszczur / Kielce

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum.

Przez kilka dni miałem problem rejestracją na forum. Nie dochodził do mnie mail aktywacyjny ale dziś po kolejnej próbie wysłania maila aktywacyjnego, udało się ;)

Na forum trafiłem pewnie jak większość z Was w poszukiwaniu informacji o BMW F650GS.

W siodle śmigam trzeci sezon. Pierwszy sezon śmigałem na kwadratowych kołach na Honda Shadow 750, a od dwóch lata na Honda VTX1800. Cruisery mają swój urok ale w miarę z przejechanymi km człowiek zaczyna się rozglądać za turystykami lub enduro można powiedzieć, że jest to chyba naturalna kolej rzeczy;).

Przymierzam się powoli do modelu F650GS od 2009r wzwyż. Ze względu spalanie jak i mój wzrost 175cm - wole dotykać stopami podłoża wybór padł na F650GS a nie F800GS. Chciałem poznać Wasze opinie jak ten model sprawdza się przy jeździe z plecaczkiem. Motocykl będzie wykorzystywany w 90% turystycznie ale czasami też do jazdy do drogach szutrowych.

Chętnie tez poznam osoby w Kielc, które mają śmigają na F650GS.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam Cię bardzo serdecznie!

Wygląda na to, że problemy z działaniem strony mamy już za sobą :beer:

Tutaj się witamy i wymieniamy podstawowe informacje. Jak masz pytania czy chcesz jakiejś wymiany opinii to zapraszam Cię do odpowiedniego działu i włączenie się w już rozpoczęty wątek lub uruchomienie własnego ( o ile taki albo podobny temat nie występował wcześniej )

Mam nadzieję, że bobrze będzie Ci z nami :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Ja mam +/-177cm i F800GS nie jest za duży. Jest trochę wyższy od F650, które ujeżdżam obecnie, ale za to ma niżej środek ciężkości.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WItam miłośnika armatury ;)

NIe jesteś jedynym, który idzie w tym kierunku. Znam już takich :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Ziomal!

Ja pochodzę ze Starachowic, ale od kilkunastu lat mieszkam i pracuję w Wawie. Nie mniej jednak bywam czasami w naszych prawie górach, więc jak byś chciał się przymierzyć do sprzętu to apeluj o spotkanie. Ja przesiadłem się na GS-a z CB 750 i powiem Ci że jeździ się super, jednak brakuje mi trochę pałera pod dupą więc przymierzam się do zmiany na 800. Myślę więc, że przesiadając się z Twoich 1.8 to już całkiem poczujesz słabość...

Pozdro!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×