Skocz do zawartości
klansman

Rekuse - co o tym sądzicie....?

Recommended Posts

Klansman, lewa! :).

Na poważnie, widziałem to na żywo i efekt jest ciekawy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rewelacja!!! Żeby jeszcze nie trzeba było tego serwisować co 5 tys. km, to w ogóle byłoby mistrzostwo świata. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziwne - traktor słychać, z motor widać :) - i człowiek gdzieś zgubił rękawiczkę - szuka, jeździ, ale chyba nie znalazł :) ;) ;)

Fajnie, że nadgarstek ma labę - życzę wielu kilometrów i zdrowia. Nie ma się czego wstydzić -można wyjechać na asfalt :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szpaner :) Podpatrzył w puszkach i se sprzęgło butem obsługuje :) :beer: :drinkbeer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co, zmieniamy Klansmanowi nicka na Pan Automacik?! :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rękawic nadal szukam.... ;)

Rekluse fajna rzecz, przejechałem 1300km i chyba muszę regulować.... wiec przed letnim sezonem zajrzę do sprzęgła... moim zdaniem gdy teraz się wszystko ułożyło i dotarło- następna regulacja powinna wystarczyć na znaczeni dłużej. Póki co jedyne minusy rekluse, który na szczęście mnie jeszcze nie dotknął to brak możliwości zostawienia motocykla na biegu np. gdy parkujemy na wzniesieniu i brak możliwości odpalenia motocykla na "pych" gdy zdechnie aku lub rozrusznik zaniemoże....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musze powiedziec, ze to fajna sprawa. Faktycznie jezeli ktos ma problemy z reka to jest to pewien sposob na robienie tego co sie lubi ;)

Mam nadzieje, ze nie bedzie sie to to psulo, i ze nie bedzie wymagalo tak czestych regulacji jak pisza w instrukcji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Musze powiedziec, ze to fajna sprawa. Faktycznie jezeli ktos ma problemy z reka to jest to pewien sposob na robienie tego co sie lubi ;)

Mam nadzieje, ze nie bedzie sie to to psulo, i ze nie bedzie wymagalo tak czestych regulacji jak pisza w instrukcji.

się okaże... w każdym razie jak dla mnie regulacja to nie problem... przy drugim demontażu i montażu sprzęgła całość zajęła mi niewiele ponad 2h... wiec jak dla mnie znośnie:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

P1120636.JPG

Fotki nie banglają. Filmy też.

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotki nie banglają. Filmy też.

Alik ni eśpi , Alik czywa. ale wykop:) Naprawie, cos mi sie wydaje, ze to dlatego , ze sie picassa bawiłem....

ps. Jak znajde kilka chwil, ok 3h to week rozbiore na kontrole sprzeglo , porobie foty, wloze grubsza przekladke stalowa ...bo chyb asi ewszystko ulozylo, i troche luzno sie boki...al;e zobacze. poki co przjechalem ponad 4500km i dziala:)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tn9d.jpg

groupwave_1.gif

Now I just need to fix this before installing it...

Teraz ja prostu trzeba to naprawić przed zainstalowaniem... :wacko: DirtDOG.gif

:P

ph0bu.jpg

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Naklejka w gratisie, czy za dopłatą?

Zapłaciłem za naklejki, Rekluse był bezpłatny.

  • Like 10

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

e

Naklejka w gratisie, czy za dopłatą?

Zaklejone pęknięcie pewnie jakieś :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Narazajac sie na fale krytyki powiem tak...ja to olalem i jezdzilem na trzymajacych 9 torxach. Naprawic mozna... Jedyne nad czym sie zastanawialem to czy nei bedize jakis problemow z wywazeniem, ale nie zauwazylem aby takowe wystepowaly.

Tobby, dzieki za sprawna miedzynarodowa akcje. Mam nadzieje,ze reklulse to to czego szukales i spelni Towoje oczekiwania.

pozdro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×