Skocz do zawartości
pitersc

[S] Najlepszy DAKAR w PL ( 2004 z ABS )

Recommended Posts

http://allegro.pl/bmw-f650gs-dakar-jak- ... 67176.html

Wiem wiem - przewrotny tytuł, ale niestety taka prawda :mrgreen:

info odnośnie mojej jednostki:

BMW F650GS DAKAR prod 2004 z ABS i grzanymi łapami - pochodzi z salonu BMW Auto Fus Warszawa, absolutnie bezwypadkowy z symbolicznym ORYGINALNYM przebiegiem 12.000

STAN - jestem pewny, że nigdy więcej nie zobaczysz Dakara w tak dobrym stanie.

W moim DAKARZE jest układ wydechowy sebringa również kupiony u Fusa ( oryginalny układ mam w domu - oczywiście dokładam nowemu właścicielowi ) - taka przyjemność kosztowała ~4000zł

W ciągu ostatniego 1000 km wstawiłem zabawki za ponad 5.000zł (na wszystko papiery):

Graty z TT:

Graty z serwisu Damiana Śmigielskiego:

Nowy zestaw napędowy 520ZVMX ( najmocniejszyx ring w historii DID )

Klocki Ferrodo Offroad

Filtry, olej, płyn chłodniczy, hamulcowy

nowe opony Continental TKC 80 + nowe wzmocnione dętki ( u Huberta z motogum ) - 800zł ( faktura do wglądu )

gmole górne Holan - 450zł

Łożyska główki ramy i inne pierdoły...

Jeżeli ktoś uważa, że drogo to jego problem - wg mnie bardzo uczciwie ( proszę nie zaśmiecać wątku )

Absolutnie nie spieszy mi się ze sprzedażą więc proszę mnie nie nękać śmiesznymi ofertami.

tel 691 600 175

pzdr/ Piter

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mały update bo poproszono mnie o kontakt ( w sumie słusznie - może się przydać ;) )

tel

691 600 175

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piter! Odwrotnie załozyłes osłonę na tylnym tłumiku prawym, zmień to bo zaraz ktos zauwazy, że mógł być bity! bo do czegos się trzeba przyczepić ;)

Choć podobno, jak mawiał mój dziadek (że dzieci), lepsze bite jak zdechłe.. ;) :beer:

Wypucowałeś brykę :twisted:

P.S. Juz nie zaśmiecam watku :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moto zarezerwowane - oczywiście skieruję nabywcę do najlepszego klubu.

!@#$#@#@!!$ odbiór dopiero w piątek a ja już dziś mam szkliste oczy :cry:

odnośnie nabywcy to mocno się zdziwicie.

ps.

oczywiście zostaję z Wami ( na wiosne mam nadzieję odkupie moto - najchętniej moje )

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
odnośnie nabywcy to mocno się zdziwicie.

Może w końcu Jackx`s strzelił sobie prawdziwego Dakara :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i to by było na tyle przyjemności w tym roku - nie mam już swojego Dakara :/

Zrobiłem wszystko co w mojej mocy aby nabywca dołączył do klubu...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie płacz Piter - będzie dobrze (jeszcze) :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

odnośnie nabywcy to mocno się zdziwicie.

ps.

oczywiście zostaję z Wami ( na wiosne mam nadzieję odkupie moto - najchętniej moje )

No i... :?: :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to dołączam :lol:

Pewnie kilka osób się bardzo oburzy, że Dakar trafił w kobiece ręce :)

Trafił i zapewniam, że będzie mu dobrze. Co do odkupu na wiosnę, to będę udawać, że tego nie przeczytałam :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Według mnie kobiety jeżdżą nie gorzej od facetów a czasami to i lepiej bo testosteron im się nie wścieka.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kierowcy sie dziela na złych i dobrych a nie na żeńskich i męskich :) Ja tam się na miejscu dakara bym cieszył z właściciela płci żeńskiej ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kierowcy sie dziela na złych i dobrych a nie na żeńskich i męskich ;) Ja tam się na miejscu dakara bym cieszył z właściciela płci żeńskiej :D

Ja także, nie ma to jak między kobiecymi udami.... :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Teraz z kolei ja muszę z ogromnym bólem serca wystawić Dakara na sprzedaż ;)

Niestety życie jest pełne niespodzianek i w moim przypadku też okazało się, że fundusze zainwestowane w Dakara muszę przeznaczyć na co innego.

Strasznie się czuję, bo ten motocykl jest fenomenalny. Zrobiłam nim zaledwie ok. 1500km, ale najchętniej bym z niego nie zsiadała. Do stanu, który opisywał Piter dołożyłam nowiutkie klocki hamulcowe na przód i tył, przegląd motocykla przez podłączenie pod komputer (wszystko w idealnym porządku), dodatkowo został przejrzany i wyregulowany przez 2 świetnych mechaników. Został przeze mnie obniżony o kilka centymetrów - teraz osoby, które mają 170cm mogą spokojnie położyć całą stopę na asfalcie. Oczywiście obniżenie może być w kilkanaście minut zlikwidowane - zamówiłam specjalny krótszy łącznik zawieszenia, który można wymontować i zamontować oryginalny.

Stan tego motocykla jest niesamowity. Piter miał rację w każdym słowie. Każdy, kto go ogląda nie może wyjść z podziwu. Bardzo nie chcę go sprzedawać, ale niestety muszę :cry:

Za jakiś czas wystawię go na allegro :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wrzuć do działu "nowości z otomoto" z ceną i opisem - tam będzie łatwiej znaleźć zainteresowanym

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest ból ;) Gdy zakosztujesz czegoś cudownego i musisz zrobić od tego przerwę :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan, z ust mi to wyjąłeś :lol:. Do tej pory telepałam się na harleyu, ale po Dakarze nie ma mowy, żebym go jeszcze dosiadła (chyba, że po 70tce ;)

W sobotę miałam okazję przejechać się aprilią Pegaso factory. Niby prawie ten sam motocykl, niby ta sama pojemność, niby aprilia ma większego kopa, ale... to zdecydowanie nie to samo. Dakarem jeździ się o wiele lepiej. Jest o niebo stabilniejszy.

Nie wiem jak ja to przeżyję :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×