Skocz do zawartości
dakarowy

Sprzedam kilka pierdół, mogę dowieźć do Kłodzka

Recommended Posts

Uprzątając garaż.. jako rzekło się w temacie

1. Blaszki łozdobne alu na tłumiki moga być za 30zł komplet (stan jak na zdjęciu - uwielbiam ten zwrot) ;) oryginał z Dakara! :D

DSC01058.JPG

2. KIerunek (prawy tył lub lewy przód) za 30zł, w innym wypadku oddam za piwo potrzebującemu, bo dostałem go od Filipa :D :beer:

DSC01059.JPG

3. Czujnik ciśnienia oleju 45 zł nowy - nieużywany - oryginał BMW

DSC01061.JPG

4. Przejściówka zapalniczki 15 zł, użyta z powodzeniem 2 razy - raz w celu sprawdzenia, drugi raz na szatańskim planie :lol: - działa!

DSC01055.JPG

5. Klamka hamulca 15 zł - druga z kompletu, który napoczął Redyys - nowa! :mrgreen:

DSC01056.JPG

DSC01057.JPG

Chętnych do zakupu zapraszam na priv, celem ugadania, jak napisałem prędzej mogę dostarczyć towar do Kodzka! :beer:

Posiadam tez prawy wydech - patrzac z tyłu - oddam w promocyjnej cenie 150 zł, jeśli ktoś sie zdecyduje wrzucę foty. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

biore kierunek i zapalniczkę ;) za 2browary? 3? :D się dogadamy - weż je koniecznie na Kłodzko :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapalniczka już poszła ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
biore kierunek i zapalniczkę ;) za 2browary? 3? :D się dogadamy - weż je koniecznie na Kłodzko :beer:

Kierunek wezmę, zapalnkiczka sprzedana :roll: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja nawet dwa kierunki potrzebuje (na tył) bo wiszą :D jakbyś miał lub umiał rozmnożyć to w cenie promocyjnej wezmę dwa w cenie jednego... jednego bro :mrgreen: ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Reasumując... blachy poszły do mehow-a, kierunek pojedzie do MiKo, przejście gniazda zapalniczki do Alika, pozostały: klamka hamulca 15 zł i czujnik ciśnienia oleju 45 zł (no za 40 zł oddam ostatecznie) :mrgreen: i prawy wydech.. ktoś jeszcze chętny na promocyjne ceny? :roll:

Poza tłumikiem, resztę mogę podrzucić do Kłodzka, w związku z tym że wyjeżdżam w tym kierunku już w środę rano :lol: , ewentualnych zainteresowanych proszę na priv do wtorkowego popołudnia :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przesyłka właśnie doszła. Polecam allegrowicza :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×