Skocz do zawartości
Marcin

Oddam za free :)

Recommended Posts

Poniewaz kupilem caly element oddam za darmo plastikowy kawałek tylnego błotnika. Chodzi dokładnie o tą część nad łancuchem przy zębatce. Jeśli ktoś nie ma w ogole takiego plastiku a chcialby miec oslone zebatki i lancucha z tylu to bedzie jak znalazł.

Pasuje do starszych Efek - chyba rocznikowo do 99 (na pewno do 99 bo wlasnie z 99 kupilem caly element) a nie wiem jak dalej.

Cena - free. Jedyne koszta to odbiór osobisty albo koszty wysyłki :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ile pamiętam pasuje również do nowszych sprzętów.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I pomyslec, ze przed urlopek kupowalem w boxer-parts nowy :)

Ale fakt faktem wyszlo mnie taniej niz wolali za uzywke :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. MAm rozumieć, że miałeś ten sam problem, co ja? Upier....łamany tylny chlapacz i wiecznie ubłocony kufer i rejestrację? Poszukuję tego elementu. Jeśli można spytać-jaką cenę zapłąciłeś? Pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj sorki, nie zauwazylem, ze sie pytales i odpisuje teraz.

Ja zaplacilem cos kolo 70zl.

Natomist uszkodzenie bylo efektem montazu zestawu Scottoilera Turing (chyba tak sie nazywa) i tylny blotnik zaczepil za ten dodatkowy powodujac zlamianie lewej czesci.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najgorsze, ze sprzedajacy opisal od ZEWNĄTRZ tę część bialym markerem. Wlasciwie to wszystkie 3 części. Biale usunąłem benzyną ekstrakcyjną, ale zostało przebarwienie. Będę na zimę musiał to jakos zamalować :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To nie tak duże pieniądze. Gdyby ktoś miał ten element na zbyciu, to bardzo chętnie odkupię. Jeżeli idzie o przebarwienia-ja miałem dość mocno zarysowane przednie nadkole(dolne)-drobny papier ścierny i na mokro polerka, ewentualnie można by spróbować pastą polerską i jakąś frotą. Efekt papierem-idealnie gładka powierzchnia, co prawda matowy, ale jak się plakiem psiknie-jest ok.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja potraktowalem czarnym woskiem 'color max' i nawet jest ok :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×