Skocz do zawartości
mabesto

Tank Bag - torba na "bak"

Recommended Posts

Racja jest tani i nie jest zły. Ale mnie się nie podoba. :) Ale kto bogatemu zabroni...? :)

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ciekł, nic się z nim złego nie działa?

Cena -> winner póki co ;D

OXFORD na paski, miałem, działał. Teraz ma Ven, moze coś doda od siebie.

Cena :)

http://allegro.pl/ox...2834819772.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie ciekł, ma dodatkowy p.deszczowy porowiec. Jak za duzo napchasz to sie kiwa troche.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie kiwa się, bo paski są dość długie. IMHO najlepsze mocowanie bo stabilne i szybkie do wpięcia ma tankbag Touratecha albo oryginał BMW - taki miałem i się sprawdzał.. do czasu aż zgubiłem to zapięcie :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie kiwa się, bo paski są dość długie. IMHO najlepsze mocowanie bo stabilne i szybkie do wpięcia ma tankbag Touratecha albo oryginał BMW - taki miałem i się sprawdzał.. do czasu aż zgubiłem to zapięcie :-D

oryginał jest bardzo OK, ale mnie się gumy mocujące wyrobiły, popękały i ciężko je naprawić... :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

71607653287_1_B.jpgB0003085.png?v=08102012

71 60 7 653 289

ATTACHMENT, TANK RUCKSACK REAR - F650GS/GS-DAKAR 63,58zł

71 60 7 653 288

ATTACHMENT, TANK RUCKSACK FRONT - F650GS/GS-DAKAR 45,33zł

Edytowane przez alik

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No właśnie kiwa się, bo paski są dość długie. IMHO najlepsze mocowanie bo stabilne i szybkie do wpięcia ma tankbag Touratecha albo oryginał BMW - taki miałem i się sprawdzał.. do czasu aż zgubiłem to zapięcie :-D

Jak sie dobrze zepnie to sie nie kiwa, z przodu trzyma sie na pasach a tyl na duży rzep ktory zostaje na stale przy motocyklu. Kiwa sie przy zapakowaniu ciezszych rzeczy,

oryginał jest bardzo OK, ale mnie się gumy mocujące wyrobiły, popękały i ciężko je naprawić... :(

Jasne, jasne ;) że orginał jest OK, tyle że cena Oxforda jest o wiele niższa.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój poprzedni tankbag miał mocowanie na magnesy, niestety teraz się nie nada, dlatego zakupiłem torbę (duże słowo :) ) na tył moto.

http://www.polo-moto...ar-rearbag.html

Trzymanie na "magnesy" jest najlepszą opcją, pod warunkiem że motocykl ma "blaszany" zbiornik ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Trzymanie na "magnesy" jest najlepszą opcją, pod warunkiem że motocykl ma "blaszany" zbiornik ;)

Paweł no co Ty :)?

Ja miałem na magnesy w GSie, to tam był plastik :shock: ?!

A tak serio, to przedłużyłem sobie 2 "paski do magnesów" i łapałem do ramy poniżej siedzenia. A od strony główki ramy na klamerki/zatrzaski (które były również w oryginale z tangbagiem) mocowane do plastikowych boczków tam przy znaczku BMW.

:beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja kupiłem zestaw dedykowany od BAGSTERA.Ciekawy sposób mocowania,możliwość powiększenia,mapnik,plecak,pokrowiec na deszcz,kieszonki i tego typu duperele.Zastanawia mnie tylko materiał z którego jest zrobiony " skóra ekologiczna ",ciekawe jak będzie z trwałością.. Zakup świeży,tak więc opinii z mojej strony brak.

P1000001.JPG

P1000008.JPG

P1000012.JPG

P1000014.JPG

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

[...] Zastanawia mnie tylko materiał z którego jest zrobiony " skóra ekologiczna ",ciekawe jak będzie z trwałością.. [...]

Poza tym materiałem wygląda fajnie, gdzie/przez co kupowany?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kontakt znalazłem gdzieś na Allegro.Wpisujesz Bagster i masz kilka pozycji od tego samego,jedynego ( podobno ) przedstawiciela żabojadów.Zadzwoniłem i już rozmawialiśmy indywidualnie.Kupując komplet pas i torbę na zbiornik ( wybór toreb ogromny,zestawy do wszystkiego co ma dwa koła ) + transakcja poza Allegro można liczyć na rabaty,ale cena i tak jest niemała w granicach 8-miu stówek za komplet.

Edytowane przez ahela

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CZ do F650 można założyć tankbag ? Gdzieś czytałem, że się nie da. A Logan pisał, że miał.

?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

CZ do F650 można założyć tankbag ? Gdzieś czytałem, że się nie da. A Logan pisał, że miał.

?

IMG_6708_1600x1067.JPG

IMG_6707_1600x1067.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
CZ do F650 można założyć tankbag ? Gdzieś czytałem, że się nie da. A Logan pisał, że miał.

?

Jasne że tak. W dziale giełda wisi mój held idealnie pasujący do singla :)

wykrzyk z szajstreka przez taptataptacośtam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Enlil no widzę, ze można, tylko, że on jakiś jak by w drugą stronę był. Coś widzisz na nim? Mapę mam na myśli bo na gps masz chyba uchwyt?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie każdy tank bag będzie pasował do Efki. Raczej większość nie będzie. Trzeba przymierzać. Mój był polecany na f650.com jako najbardziej optymalny do tego typu zbiornika poza oryginałem więc kupiłem.

Najlepiej dopasowany jest oryginał, ale wygląda... jak ogromny biustonosz/ spadochron. Są na forum zdjęcia.

Ze swojego jestem zadowolony. Jak siedzisz na motocyklu, to mapnik jest czytelny. Mapę zawsze wożę ze sobą i bez problemów czytam. Jak wozisz cięższe rzeczy lub jest wysoko załadowany, to trzeba mocniej zaciskać pasy, żeby nie przechylał się na boki.

Mam Wolfman Explorer Lite i polecam. Jakość naprawdę świetna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tez mam wolfmana wprawdzie inny model ale wykonanie naprawde solidne.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pytanie z serii "killer". Jak się montuje oryginalny tankbag w bmw f650gs jednocylindrowym bo nie było mnie 3 miechy w obiegu i zapomniałem. Od dołu o plastik czy tę metalową obejmę?

edit: już sobie przypomniałem o tyn metalowym czymś z przodu czego zapomniałem zamontować :-/

Edytowane przez Vengosh10
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18/12/2012 o 20:42, Pawel napisał:

OXFORD na paski, miałem, działał. Teraz ma Ven, moze coś doda od siebie.

Cena :)

http://allegro.pl/oxford-torba-tankbag-first-time-strap-on-18l-pasy-i2834819772.html

Hej,

Ten tankbag wpadł mi w oko. Chciałem dopytać czy nie było żadnych problemów z montażem? Nie trzeba było nic modyfikować

Pozrawiam,

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Hej,
Ten tankbag wpadł mi w oko. Chciałem dopytać czy nie było żadnych problemów z montażem? Nie trzeba było nic modyfikować
Pozrawiam,

Nie, nie... finalnie wystarczyło jedynie motocykl zmienić

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mam dysonans poznawczy. W sensie na którym stopniu sarkazmu jest twój komentarz :default_icon_mrgreen:
Do może doprecyzuje pytanie. Czy wyżej wspomniany tankbag pasuje do f650gs rocznik 2000 :D ?
Jakby ktoś miał zdjęcie zamontowanego byłoby bardzo mile widziane by się podzielił takowym :default_cool: 

Pozdrawiam,

 

Edit: Ooo... Znalazłem zdjęcie Pawła w dziale sprzedam. :).

Edytowane przez Snajk
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oxford na paski też miałem, na Dakarze z 2001, chyba taki jak Paweł podlinkował, teraz ma Jumen, chyba mu śmiga.

Wytapatalkowane z magicznego pudełka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×