Skocz do zawartości
kretka

Witam - właśnie zostałam szczęśliwą posiadaczką Dakara :D

Recommended Posts

Witam wszystkich :)

W związku z tym, że najlepszy Dakar w tym kraju :) szukał nowego właściciela, postanowiłam się nim zaopiekować, a tym samym spełnić swoje skrywane marzenie i rozpocząć przygodę z gsem.

Do tej pory ujeżdżałam :lol: HD Sportstera 883 i Hondę VTR250, jednak muszę przyznać, że Dakar to zupełnie inna bajka :twisted: Przyznaję, że wysokość siodła trochę mnie powaliła :lol: ale jakoś sobie z tym poradzimy :beer:

Zapomniałam dodać, że śmigam w Warszawie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, i gratuluję świetnej maszyny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Innymi słowy trafił w dobre ręce?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj - wielu pozytywnych przygod i bezproblemowo przejechanych bocznych dróg i scieżek :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Heja - niech się spisuje rewelacyjnie i niech Ci się jeździ bezpiecznie i przyjemnie :beer:

Jak by ktoś nie zauważył to chyba jedyna użytkowniczka Dakara w Polsce 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj :)

Jak by ktoś nie zauważył to chyba jedyna użytkowniczka Dakara w Polsce 8-)

Na forum już się chyba kiedyś jedna ujawniła :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czółko!

Napisz ile masz wzrostu bo często zmotoryzowane Panie pytają czy dadzą sobie radę przy swoim wzrości i maja duże obawy względem siodła wysokości dakarowej. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czółko!

Napisz ile masz wzrostu bo często zmotoryzowane Panie pytają czy dadzą sobie radę przy swoim wzrości i maja duże obawy względem siodła wysokości dakarowej. :lol:

No właśnie... tutaj jest pewien mały problem :)

Mam 174cm wzrostu i muszę powiedzieć, że bez drobnych przeróbek na początek się nie obejdzie.

Niestety wysokość siodła nie pozwala mi na wypchnięcie Dakara już przy minimalnym nachyleniu gruntu w przeciwną stronę :roll: - oczywiście w pozycji siedzącej.

Wg mnie kobiety poniżej 170 będą miały spory problem z Dakarem, bo do lekkich motocykli raczej nie należy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam to samo. Jak to ktoś powiedział trzeba parkować inteligentnie żeby później nie motać się, bo wstecznego brak :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitać !

Oj fajny ten Dakarek i do tego szczęściarz :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Powitać !

Oj fajny ten Dakarek i do tego szczęściarz :)

To rzeczywiście wyjątkowy Dakarek :lol: Byłabym niezłą frajerką, gdybym go nie kupiła. Zresztą przejmowanie moto z takich rąk, jak Piter to prawdziwa przyjemność :lol: Rzadko widzi się tak zadbane motocykle.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mam to samo. Jak to ktoś powiedział trzeba parkować inteligentnie żeby później nie motać się, bo wstecznego brak :)

Cichy, ja planowane parkowanie mam opanowane, bo jeżdżę 270kg harleyem, jednak nigdy nie miałam problemów z tzw parkingówkami. Niestety Dakar mnie powalił :cry: . Nie ma rady, trza obniżać, bo lubię być niezależna, chociaż to zawsze miłe, kiedy się stoi przy położonym motocyklu i w ciągu minuty zatrzymuje się motocyklista i pyta czy pomóc :lol: . Miłe, ale jednak trochę wstyd :oops:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×