Skocz do zawartości
Koko

Dziurawy wydech i problemy z nim.

Recommended Posts

Dzięki Rampus :beer: , na razie polewam czym się da nakrętki,bo boje się urwania szpilek a czekam na uszczelkę wiec mam czas,dam znać co i jak jak skończę jakoś mi się ręce trzęsą ale trzeba sobie radzić samemu jak w kolo mechaników brak :-( .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie to robiłem u siebie, szpilki wyszły elegancko razem z nakrętkami, rozdzielić się już ich nie da. Lekko podgrzałem opalarką, opukałem nakretkę, popsikałem penetratorem i puściło bez użycia większej siły. Zaopatrz się w nowe szpilki.

Puknięte.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam ponownie I tak,operacia zakonczona powodzeniem bez zadnych strat bylo tak jak pisal rampus szpilki razem z nakretkami wyszly ,potem nowe , teraz motor cichszy jakis taki.Dzieki Rampus jeszcze raz.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Koledzy a możecie podrzucić w tym temacie, moment dokręcania śrub / szpilek przy kolektorze? Nie chciałbym przeciągnąć, bo szkoda gwintu w głowicy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

35*30*20 (zewn*wewn*wys) - uszczelka nr 7 / 5 podejrzewam jest taka sama.

U siebie zastosowałem taką jak poniżej tj. 34*29 i też dało się złożyć, choć wrażenie jest że się nie da.

http://allegro.pl/uszczelka-wydechu-laczaca-29x34x25-honda-xr-650-i2667074058.html

Powodzenia przy wymianie / jak tam szpilki przy cylindrze ?

pzdr

Strzała sorry że odgrzewam kotleta , dopadła mnie potrzeba zanabycia w/w uszczelki kolanka/wydechu.

Wiecie może gdzie można by dostać , poza tym gostkiem co link jest u góry , dzwoniłem i stwierdził że nie ma do mojego moto, a on się nie będzie bawił w dopasowanie bo to i tamto- nosz k....a cham gbur i prostak jakich mało, jak w kompie mu nie pisze że do bmw to pier...li nie ma i już....uff.

Ale mniejsza o to, jak ktoś by miał info jakieś, dodam że obskoczyłem lokalnych fachmanów od wydechów,mechaniki, nawet od kotłówC.O. i nic nie zdziałałem, to było by miło, musze to zrobić wkurza mnie jak pyrczy jak ursus:-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A próbowałeś być miły przy okazji tych wizyt czy od progu od chamów itp.?

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A próbowałeś być miły przy okazji tych wizyt czy od progu od chamów itp.?

hehe próbowałem,ale nie zdążyłem bo pier... słuchawką bo przecież on nie ma.pytasz człowieku uprzejmie a tu taki zonk, w ogóle był chyba obrażony ze ktoś do niego dzwoni. ale to już zamknięty rozdział. lepiej skupmy się na clou problemu.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tacy sie zdazaja :) kup gdzie indziej, jego strata ;)

Wyslano na poczcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tacy sie zdazaja :) kup gdzie indziej, jego strata ;)

Wyslano na poczcie.

dokładnie. odnośnie tematu to uszczelka już założona , dziś listonosz mi doniósł , koszt 38PLN z przesyłką, motorynka pali jak nowa ehh muzyka dla uszu po prostu :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×