Skocz do zawartości
kemadat

BMW F650CS

Recommended Posts

Witam Was

Potrzebuje informacji o F650CS jestem w trakcie kursu na kat A i widzialem zdjecie tego MOTO i jest cos w nim (taki inny ze az taki fajny), czy jest to moto na poczatek, jak z uzytkowaniem, ogolne info z eksploatacji.

No i oczywiscie DOBRE RADY ZAWSZE W CENIE...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przywitalnia

Tu kierujemy pierwsze kroki by się przedstawić i przywita - natomiast inne informacje znajdują się w innych działach i wątkach.

Tutaj Cię Witam! Odpowiem jak będę mógł, ale nie tutaj :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozglądnij się na spokojne po forum, zajrzyj do różnych wątków i łatwo znajdziesz miejsce dla Twoich pytań. Możesz założyć nowy wątek, albo ( najlepiej ) możesz podłączyć się pod jakiś pokrewny temat. Nie wszystko musi być w jednym miejscu :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam

sorki za to hallo ;-)

wiec gdzie moge zasiegnac jakis porad?

No komendancie! U góry jest wyszukiwarka, wystarczy że wpiszesz np CS i coś się na pewno znajdzie na temat Twojego motura. Poszukaj np. postów kptburka lub Kumy, oni mają CS'y. Powodzonka!

Jeżeli szukasz czegoś czego jeszcze nie było, chociaż wydaje mi się że to prawie nie możliwe, to napisz nowy post w odpowiedznim wątku.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, czy CS to dobry motor na początek? Zależy czym jeździłeś wcześniej i jakie masz pojęcie o motocyklach, o mocy itd. Jeżeli miałby to być Twój pierwszy motor w życiu to nie polecam, wtedy lepiej kupić coś słabszego.

Mówisz, że jesteś w trakcie robienia prawa jazdy na kat. A... podczas mojego egzaminu miała miejsce bardzo dziwna sytuacja na placu manewrowym. Powinno być tak, że przychodzi się na plac i motor ma być rozgrzany i gotowy do jazdy, u mnie niestety tak nie było, osoba zdająca jako pierwsza na tym oblał, dlatego że motor nie trzymał obrotów i kilka razy wyjechał za linie podczas robienia ósemki. Gdybyś miał podobną sytuacje i jechał za pierwszego to śmiało pytaj egzaminatora czy możesz chwile poczekać aż silnik dobrze się zagrzeje.

Pozdrawiam tomek.. :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj, czy CS to dobry motor na początek? Zależy czym jeździłeś wcześniej i jakie masz pojęcie o motocyklach, o mocy itd. Jeżeli miałby to być Twój pierwszy motor w życiu to nie polecam, wtedy lepiej kupić coś słabszego.

Mówisz, że jesteś w trakcie robienia prawa jazdy na kat. A... podczas mojego egzaminu miała miejsce bardzo dziwna sytuacja na placu manewrowym. Powinno być tak, że przychodzi się na plac i motor ma być rozgrzany i gotowy do jazdy, u mnie niestety tak nie było, osoba zdająca jako pierwsza na tym oblał, dlatego że motor nie trzymał obrotów i kilka razy wyjechał za linie podczas robienia ósemki. Gdybyś miał podobną sytuacje i jechał za pierwszego to śmiało pytaj egzaminatora czy możesz chwile poczekać aż silnik dobrze się zagrzeje.

Pozdrawiam tomek.. :beer:

50 koni na początek nie jest porażające, choć potrafi zaskoczyć. BMW oddaje tą moc w sposób bardzo przyjazny.

Co do zimnego moto na egzaminie: też zdawałem na zimnym. Tylko, że instruktor na kursie kazał mi latać po ósemkach na 2 biegu. Właśnie po to, żebym wiedziałjak zachowuje się w takij sytuacji moto przy większej prędkości :lol:

A na kursie jeździłem 500. Po tym egzaminacyjna 250 była jak motorower.

Grunt to dobra szkoła :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lewa...

PS.

Tylko, że instruktor na kursie kazał mi latać po ósemkach na 2 biegu. Właśnie po to, żebym wiedziałjak zachowuje się w takij sytuacji moto przy większej prędkości :lol:

A na kursie jeździłem 500. Po tym egzaminacyjna 250 była jak motorower.

Grunt to dobra szkoła :beer:

Kurde wypadałoby poćwiczyć 8 bo krucho u mnie z nimi :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×