Skocz do zawartości
Marcin

Twin Headlight dla F650 ;)

Recommended Posts

Karol - juz widze kolejny wydatek na zime - wieksze oslony na ręce, bo te moje są za małe.

Dakarowy pokazal jak to powinno wygladac. NIestety na samym filmiku nic wiecej nie widac. Co to za lampy, skąd itp. Ale są diablo malutkie. Chyba, ze to halogeny zwykle 'kuchenne' i maja tylko 'wyglądać'.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ta lampa mi sie okrutnie nie podoba.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Za małe oczka, no nie? :lol: Ale generalnie widać, że się da. Ja chcę 90tki. Na pierwszej stronie widać, jak to mniej więcej by wyglądało.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yyyyyy, nie. Mi sie wogole w tej "budzie" nie podobają okrągłe lampy. Jak pisałem wcześniej wolałbym wstawić jakieś lampy dodatkowe.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te soczewki najprawdopodobniej są od jakiegoś auta. Jedyne 90' tki które wypatrzyłem i można zakupić jako nowe robi Hella za ok 350 zł szt. Wkładają je do po liftingowych autosanów :lol: Osobiście chciałbym właśnie min 90mm,bo te na filmie są faktycznie zbyt małe. cholernie podoba mi się przód afriki ale takie lampy będzie ciężko pomieścić. Zobaczymy,może coś ciekawego zimą wyprodukuje :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soczewki masz w wiekszosci BMW np e30 e34 e32. Nie wiem tylko jakiej sa wielkosci.

Tylko bierz pod uwage, ze soczewki daja kiepskie swiatlo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już sprawdzałem. Mają niestety 15 cm średnicy,a byłyby świetne. Bardzo oryginalnie by to wyglądało.Oj z tym światłem,to niekoniecznie. Wiele aut ma soczewkę jako światło mijania i są bardzo mocne. Dodatkowo bardzo ładnie skupiają światło.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Soczewka owszem ladnie dziala ale z xenonem. Ze zwykla zarowka jeszcze nie widzialem auta aby ladnie swiecilo.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli pozostaje adaptacja z innego motocykla dwóch 90tek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim KTMie są ładne :lol: i to soczewki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Druknąłem jedno zdjęcie (takie najbardziej od frontu), powiększyłem, zeby dostać 90mm srednicę szkła. Wyszlo na to, ze modul jest za duzy na szerokość i chyba na wysokość też. Gdyby go montować, trzebaby ciąć oryginalny plastik, a to mi się nie widzi za bardzo. Trzebaby kupić drugi plastik i na nim eksperymentować.

p9270403.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Musisz też wziąć pod uwagę, że świecić tak, żebyś Ty coś widział to będzie, ale żebyś Ty był widziany, to może być kiepsko - soczewki są w tej konkurencji kiepskie (przyjrzyj się np. niektórym autobusom, gdzie takie montują), a tutaj 5cm to w ogóle niewiele...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

musialbym miec pewnosc, ze bedzie spora roznica w jakosci swiecenia miedzy starym kloszem a soczewkami. Co do widocznosci - mozna zrobic ringi a'la BMW angel eyes czy cos. Troche strach kupowac w ciemno :lol: tam sa jeszcze soczewki mijanie/drogowe razem ale cena odstrasza. Za pare musialbym dac 9 stow :/

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Te swiatelka bylyby ok ale jako dodatkowe. Zresztą do tego cię namawiam. Robienie podwojnych swiatel w efce mi sie straszliwie nie podoba. Ale o gustach sie podobno nie dyskutuje.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodatkowe? Znaczy się co, dwa mijania albo dwa drogowe po bokach? :lol: Obawiam sie, ze instalacja moglaby nie wytrzymac obciązenia.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×