Skocz do zawartości
leff

Sprzedam Giselle

Recommended Posts

Tak jak w tytule. Czerwona Ślicznotka jest na sprzedaż. Rok prod. 2008. Pierwsza rejestracja koniec września 2009 r. Najechane 29 000 km. W ostatnim czasie wymieniona uszczelka pod kapą zaworów i pierścienie dystansowe w tylnym kole. Sprawdzone luzy zaworowe - wszystko ok. Wymieniony płyn hamulcowy. Klocki zużyte w 1/4. Opony mają ok. 8 tys. km. Do zestawu dorzucam nową przednią oponę gratis. Nowy zestaw napędowy z F800GS (lepszy moment obrotowy na kole); zębatki Esjot i łańcuch DID.

Wyposażenie: grzane manetki, ABS, system do wyłączania ABS w czasie jazdy, komputer pokładowy, V-oiler, handbary i osłony dłoni, wyższa szyba z deflektorem od Darkojaka, podwyższenie kierownicy o 20 mm (TT), podwyższone lusterka o 50 mm (TT) i wysunięte do przodu (TT), centralna podstawka, centralny kufer o regulowanej pojemności, plastikowa osłona spodu silnika i metalowa na chłodnicę oleju i filter oleju, alarm + 2 piloty, stelaż asymetryczny pod kufry (Holan).

Ślicznotka po kilku lajtowych glebach parkingowych. Z prawej strony naprawiany boczek (oparła się szybą o ścianę i boczek nie wytrzymał), lekko zarysowany panel z lewej strony. Zresztą historie Ślicznotki i moje są na Forum

Cena...30 tys. PLN do małej negocjacji... mogę wystawić f-rę VAT.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to?

Twoja Giselle na sprzedaż?

Mister, why?

Oby powód jedyny właściwy - zamiana na Dakara/800 :!: (Niepotrzebne skreśl)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamiana b. prawdopodobna. Na F800GS albo na KTM 690, Chociaż czuję się jak handlarz żywym towarem... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozpaczaj — się zobaczy :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedaż to na razie luźny pomysł, bo pojawiły się różne ciekawe propozycje pod koniec sezonu i Leff’kowi zaświeciły się oczka :lol:

Ale gdyby był chętny to pewnie zmieni właściciela. Od siebie dodam, że motor widziałem. Szanowany, zadbany, nie oszczędzane było na wymianach i pierdołach. Używany głównie po czarnym, okazyjnie przy jeździe "na szagę” szutry, pola, wiejskie i leśne drogi.

Oferta dla mocno zdecydowanego na pewno do negocjacji cenowej — jeśli będzie działać szybko — później cena będzie bardziej sztywna :lol:

Leff’ku jak będziesz jechał na przymiarki to daj znać - zabiorę się chętnie i doradzę :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zamiana b. prawdopodobna. Na F800GS albo na KTM 690, Chociaż czuję się jak handlarz żywym towarem... :lol:

690? Znudził ci się nie wirujący świat przed oczami? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to teraz się zdziwiłem :lol:

No panocku, myślałem, że wogóle rezygnujesz z 2oo, ale widzę, że w opcji jest 800-tka :lol:

Potwierdzam słowa Alika, sprzęta widziałem, stan ośmieliłbym się określić na Bardzo, bardzo dobry, zadbany i piękny.

Zastanawia mnie tylko fakt, że po jaką cholerę montowałeś olejarkę w aerozolu na trytytki i system automatyczny ze sznurka :lol: , skoro sprzedajesz :?:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aerozol i automat ze sznurka pasują do każdego moto, ale jeśli chętny będzie nalegał, to zostawię na Giselle :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×