Skocz do zawartości
SZWAGIER

Witam wszystkich enduromaniaków i enduromaniaczki ;)

Recommended Posts

Witam wszystkich enduromaniaków i enduromaniaczki :lol:

Przymierzam się do kupna F 650 Dakar , który mam nadzieje sprawdzi się w podróży po Szkocji w najbliższym roku .

Pozdrawiam wszystkich użytkowników motocykli i mam nadzieję , że wzajemna wymian doświadczeń

pomoże nam w wyborze , eksploatacji i obsłudze naszych motocykli .

Pozdrawiam

SZWAGIER KIELCE / WALTON ON THAMES

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, enduromaniaczek tutaj nie zanotowałem chociaż pewności nie ma, w internecie nigdy nie wiadomo nic do końca ;-)

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Coż....na trasie spotkałem sporo naprawdę świetnych babeczek jeżdżących enduro , może z czasem zawitają na forum :lol:

Osobiście wolę jednak sptkania na żywo , ha ,ha ,ha :lol: :P

Jesscze raz pozdro dla wszystkich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pozdro Szwagier

Jestes co najmniej druga osoba z Kielc a co do Enduromaniaczek to choćby zerknijcie do przywitalni kilka postów wstecz !!!!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kasia Z W-wy - no wlasnie Szwagier. Oby jak najwiecej kobitek na moto. Jak czasem jestem w Niemczech, to tam tylko babeczek jezdzi, prawie co facetow.

Szkocja to wyzwanie, ale GS powienien dac rade. Jak to mowią, dobry kon ... itd. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Szkocja to wyzwanie, ale GS powienien dac rade. Jak to mowią, dobry kon ... itd. :lol:

na wyprawie motosyberia chłopaki spotkali gdzies 2000 km za Moskwa :lol: dwóvh angoli jadacych na małych GSach.. jeynym problemem w tamtej okolicy to mieli z paliwem.. a tak to maszynki OK sie im spisały

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×