Skocz do zawartości
fincher

Witam

Recommended Posts

Witam wszystkich.

W chwili obecnej poruszam się mini armaturą :D

W niedalekiej przyszłości planuje : no właśnie nie wiem co między innymi dlatego zarejestrowałem się na tym forum :)

Moje typy to Shadow 600, virago 535, honda cb 500 i oczywiście BMW GS f650

Jak narazie mam 10k km doświadczenia na motorku do którego dam link jak Pj zacznie działać :)

Pochodzę z Brunatnej Stolicy - w tłumaczeniu Bełchatów

http://polskajazda.pl/Motocykle/Kingway/King_50/100682 Mały żbik w którego dołożyłem już sporo kasy

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj!

Dorzuć skąd żeś.

Ale masz chłopie rozrzut - zaczynałem od virago - nie idź tą drogą - ja to już wiem :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bełchatów

Wiem rozrzut typów jest spory bo biorę pod uwagę jak narazie wszystko poza crossami.

Moje jedyne ograniczenie to takie żeby w dowodzie motocykl miał maksymalnie 35kw-48km mocy.

A odnośnie virago to czemu uważasz że to zły pomysł?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
...A odnośnie virago to czemu uważasz że to zły pomysł?

Bo miałem, ale nie prowadzi się tak jak BMW czy choćby trampek - zbyt mało plastyczny, a bezpieczeństwo ponad wszystko. Walka z motocyklem mnie nie interesuje, a tak było.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj. Virago i Shadow to raczej krążowniki reprezentacyjne. CB500 podobno na pierwsze moto jest dobre, bo małe, lekkie i niskie, ja natomiast zacząłem od F650 i uważam to za wybór dobry. Powodzenia :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj.Wybór jest Twój ale weź pod uwagę GS wlezie tam gdzie Virago nie da rady, w długiej trasie też się lepiej sprawdzi no i mniej żre.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

GS na pewno będzie lepszy niż pozostałe typy ze względu na uniwersalne właściwości jezdne. Na porządny w miarę strój to zarezerwuj sobie 2-3 tysiące minimum na komplet z kaskiem i butami. A na moto resztę i powodzenia w szukaniu!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, a ja zaczynałem od Virago 535 podobnie jak Jarek, ale mam pozytywne wspomnienia. Zmieniłem bo "Ich Liebe BMW" a tak poważnie, Virago jest bardzo specyficznym sprzętem. Z doświadczenia powiem że jak pojeździsz Virago to po przesiadce na inny typ moto, prawie wszystkiego uczysz się od nowa. Lepiej zacząć od czegoś takiego jak nasze ulubione sprzęty :)a później przesiąść się na choppera.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Finch :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć! CB 500 i 750 jeździłem parę lat i byłem zadowolony, ale GS bardziej uniwersalny. No chyba że nie zamierzasz szukać wrażeń poza drogami to może być i CB na początek. Ale ja osobiście już bym się nie cofnął...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×