Skocz do zawartości
Pojanek

Kupie wyposażonego Dakara

Recommended Posts

L1020613_1.jpg

Wiem, że ziemia jest okrągła i działa grawitacja, ale jakoś prosto to to nie wygląda :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pajonek, masz sprawdzone sprzęty od chłopaków z forum a chcesz kupić "składaka" po nie wiadomo czym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zastanawiam się nad sprawdzonymi sprzętami od chłopaków z forum. Zależy mi na ABS i małym przebiegu.

Obecnie nikt z forum nie sprzedaje nic takiego.

Dlatego mając czas - idzie zima- szukam dalej.

To co znalazłem na rynku zamieściłem z prośbą o komentarze czy warto się przymierzać do negocjacji ceny tego sprzętu.

I dlatego są bardzo wskazane opinie :

"Rama porysowana, lagi porysowane, połamana osłona łańcucha, i malowanie... a zerknąłem tylko na szybko..." i bardzo proszę o uwagi gdyby tak na nie szybko się przyjrzeć.

Proszę także alika o opinie czy stwierdzając "Taki z niego Dakar jak z mojego KTMa" o informacje na podstawie jakich szczegółów tak stwierdził.

Zamieszczając zdjęcia miałem nadzieje na pomoc przy podjęciu decyzji czy negocjować cenę tego motocykla czy sobie o razu odpuścić.

Pojanek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zamieszczając zdjęcia miałem nadzieje na pomoc przy podjęciu decyzji czy negocjować cenę tego motocykla czy sobie o razu odpuścić.

Pojanek

Jeżeli chodzi o mnie to takich zwyczajów nie mam. Mówię/ piszę to co zauważyłem, co uznaję za + lub -- , ale decyzja należy do zainteresowanego - negocjować czy odpuścić. Same zdjęcia mnie nie przekonują, ale może to złudzenie :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Drogi Janku,

(…)

ProszÄ takĹźe alika o opinie czy stwierdzajÄc "Taki z niego Dakar jak z mojego KTMa" o informacje na podstawie jakich szczegĂłĹĂłw tak stwierdziĹ.

w 2005 roku BMW GS wyglądało tak:

IMG_0588%25255B1%25255D.JPG

Ten z Twoich zdjęć ma jedynie nalepki, będące kiepską imitacją nalepek z modelu z roku 2001-03, które wyglądały tak:

Dakar_before_bg.jpg

To co zapodałeś, to jest chciejstwo a nie Dakar. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

..na 13000 to wybitny nieudacznik musiał by nim jeździć, lub non stop w terenie, aby tak zmasakrować maszynę ! Mój oryginalny z 2003 i przebiegiem ponad 50 000 wygląda o niebo lepiej. Jesli on faktycznie ma 13 tys to musiał zmasakrowany - rozbily leżeć ze trzy lata bez ducha... motocylke w sezonie średnio, w naszym klimacie robią ok. 4000 km a i to cyfra delikatna......te oferowane przebiegi 20-tyś w motocyklach 7-mio letnich uważam za "ściemę importerów".......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To co zapodałeś, to jest chciejstwo a nie Dakar. :D

Aliku, to jest na 99,9 % Dakar ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oj tam kolor :D

Ma rolkę pod łańcuchem, zwykłe GS nie mają.

Zbiornik od dakarowego amora na ramie, w niedakarach jest same pokrętło.

Przednie koło razcej 21", chociaż nigdy nie mogę tego odróżnić na fotkach ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak tak, to Dakar tylko po gruntownym malowaniu (i prawdopodobnie sklejaniu) plastików.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W dziale sprzedam dałem sobie spokój, ale w dziale kupię zapytam: z jakiego powodu był remontowany silnik i na czym konkretnie polegał?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mój dakar też jest na sprzedaż, niestety ;) Sprzedaję tylko dlatego, bo muszę.

Ma oryginalny przebieg 13700. Stan idealny. Jakiś czas temu był na sprzedaż na tym forum - ciągle jest wątek.

Więcej w ogłoszeniu na otomoto:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-dakar-M2891659.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pitera, Pitera ;)

A tak przy okazji to Piter chciał odkupić, a może jak wpadnie zapytać co myślimy o tej ofercie to czat nam sprezentuje :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Mój dakar też jest na sprzedaż, niestety ;) Sprzedaję tylko dlatego, bo muszę.

Ma oryginalny przebieg 13700. Stan idealny. Jakiś czas temu był na sprzedaż na tym forum - ciągle jest wątek.

Więcej w ogłoszeniu na otomoto:

http://otomoto.pl/bmw-gs-f-650-dakar-M2891659.html

Poproszę o wiecej zdjęć najlepiej na PW.

Bardzo atrakcyjny motocykl.

Ostatnio na dniach otwartych jeździłem F800GS i bardzo zapałałem myślą o kupnie właśnie takiego,

ale ten oferowany przez kretkę też jest bardzo atrakcyjny.

Osiołkowi w żłobie dano w jednym owies w drugim siano.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kretkowy to najlepszy Dakar w polandzie! Naprawdę jest super zadbany i moim zdaniem wart każdego PLN.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ale ten oferowany przez kretkę też jest bardzo atrakcyjny.

Ale czy on za bardzo nie odbiega od Twoich początkowych założeń :?: :twisted:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×