Skocz do zawartości
leski

Nieaktualne

Recommended Posts

Jest tu paru chętnych do zmiany a XCh, ale najpierw muszą sprzedać swoje "stare" motki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widziałem, jechałem, potwierdzam, że fajny.

Co nie zmienia faktu że w przywitalni nie był :evil: :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Widziałem, jechałem, potwierdzam, że fajny.

Co nie zmienia faktu że w przywitalni nie był :evil: :lol:

Ale napisał "Witam". :lol:

Bawimy się? Kto niewinny, ten pierwszy rzuca kamieniem?! :lol:

Wiem Tereska, kamień już w dłoni, co... :lol:

A maszynka naprawdę cacy i jako drugi motór zacnie wyglądałaby w garażu obok Giselle. Dzisiaj m.in. o tym nawijałem z Komirem. :lol: Prawdę mówiąc Giselle służy mi do pracy, więc nie mogę jej nadwyrężać, bo kto na chleb zarobi? Moze więc II moto? Tylko jeszcze skąd wytrzasnąć 19 tys? :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z reguły ci co z ogłoszeniami się tutaj pchają przywitalnie traktują obco - tak jak nas zresztą - ważne, że może ktoś coś kupi - ważne, że miejsce darmowe na ogłoszenie. No cóż takich przypadków będzie coraz więcej - bo ludzi coraz więcej i my też nie spójni - niewielu z nas na to zwraca uwagę. Nie mamy wspólnego zdania na ten temat, a szkoda :cry:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Z reguły ci co z ogłoszeniami się tutaj pchają przywitalnie traktują obco - tak jak nas zresztą - ważne, że może ktoś coś kupi - ważne, że miejsce darmowe na ogłoszenie. No cóż takich przypadków będzie coraz więcej - bo ludzi coraz więcej i my też nie spójni - niewielu z nas na to zwraca uwagę. Nie mamy wspólnego zdania na ten temat, a szkoda :cry:

Wiem Jarku, że jest tak jak piszesz, ale świata nie naprawimy. Nie pozwólmy przynajmniej, żeby świat nas zepsuł lub poróżnił. To już będzie sukces. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiem Jarku, że jest tak jak piszesz, ale świata nie naprawimy. Nie pozwólmy przynajmniej, żeby świat nas zepsuł lub poróżnił. To już będzie sukces.

Tak więc.. leski... do Przywitalni!!! :lol: :lol: :lol:

Choć tak naprawdę mam to w dupie :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Wiem Jarku, że jest tak jak piszesz, ale świata nie naprawimy. Nie pozwólmy przynajmniej, żeby świat nas zepsuł lub poróżnił. To już będzie sukces.

Tak więc.. leski... do Przywitalni!!! :lol: :lol: :lol:

Choć tak naprawdę mam to w dupie :lol: :beer:

Ładnie powiedziane Tereska. :lol: :beer:

Tak jest!!! Porządek mmusi być i basta! :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę i przepraszam.

viewtopic.php?f=15&t=3032

Nie traktuję forum jako darmowych ogłoszeń, ale wolałem wystawić ogłoszenie na forum, gdzie taki dualsport znajdzie zadowolonego świadomego nabywcę.

Wszystkich tych którzy chcą mnie tak bardzo poznać, zapraszam na darmową przejażdżkę i zasmakowania prawdziwego dualsporta :lol: Pokój.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę i przepraszam.

viewtopic.php?f=15&t=3032

Nie traktuję forum jako darmowych ogłoszeń, ale wolałem wystawić ogłoszenie na forum, gdzie taki dualsport znajdzie zadowolonego świadomego nabywcę.

Wszystkich tych którzy chcą mnie tak bardzo poznać, zapraszam na darmową przejażdżkę i zasmakowania prawdziwego dualsporta :lol: Pokój.

Już cię lubuę Leski. :lol: Napisz coś więcej o sobie, bo ja z Poznania do Wawy raczej nie przylecę w najbliższym czasie. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla udowodnienia że jestem tutaj nie dla zaoszczędzenia 20zł wrzucę zaraz na allegro.

leff dla Poznaniaków, nic za darmo, przejażdzka za min. 2 Rogale marcinńskie. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dla udowodnienia że jestem tutaj nie dla zaoszczędzenia 20zł wrzucę zaraz na allegro.

leff dla Poznaniaków, nic za darmo, przejażdzka za min. 2 Rogale marcinńskie. :lol:

Leski, nic nie musisz udowadniać. Fajnie, że jesteśw naszym gronie. :lol:

Dostaniesz nawet i 10 rogali, ale musisz poczekać do 11 listopada. Tylko wtedy są PRAWDZIWE rogale marcińskie. Jeśli za jednym razem zjesz więcej niż 3 sztuki, to będziesz dla mnie takim samym mistrzem jak Clark Griswald, który "pochłonął" 60 baranich jąder. :lol:

Czyli stoi deal. Przyjeżdżasz do Poznania 11 listopada. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dla udowodnienia że jestem tutaj nie dla zaoszczędzenia 20zł wrzucę zaraz na allegro.

leff dla Poznaniaków, nic za darmo, przejażdzka za min. 2 Rogale marcinńskie. :lol:

Leski, nic nie musisz udowadniać. Fajnie, że jesteśw naszym gronie. :lol:

Dostaniesz nawet i 10 rogali, ale musisz poczekać do 11 listopada. Tylko wtedy są PRAWDZIWE rogale marcińskie. Jeśli za jednym razem zjesz więcej niż 3 sztuki, to będziesz dla mnie takim samym mistrzem jak Clark Griswald, który "pochłonął" 60 baranich jąder. :lol:

Czyli stoi deal. Przyjeżdżasz do Poznania 11 listopada. :lol:

Kiedyś mnie tym częstowali, jeden waży pewnie z kilogram, nie spodziewałem się. Zawiodę cie bo nie daje rady pochłonąć jednego. Dzięki za przywitanie.

PS. Wracajmy do tematu czyli: Zmieniajcie swoje klocki na prawdziwe "turystyczne enduro" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

E tam - nie znasz się :lol: (chyba)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×