Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wykaż się Nokian cierpliwością to ja w przyszłym tygodniu tam dotrę przy rozbiórce Vengosha motonga. Porobię Wam fotki i będziecie szczęśliwi.

Już jestem szczęśliwy czekając na foty :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wykaż się Nokian cierpliwością to ja w przyszłym tygodniu tam dotrę przy rozbiórce Vengosha motonga. Porobię Wam fotki i będziecie szczęśliwi.

Alik, to tak jak rozmawialiśmy ;) , dla mnie prawy przedni kierunek i centralna stopka. nr konta pls.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

nie chce mi sie zakładać nowego tematu więc się podłącze pod stary ;]

1.Pytanie mam czy ktoś się orientuje jaka jest średnica kierownicy w starej eFce 96' bo przymierzam się do zakupu 'grzanych łapek' a nie mam akurat motka u siebie i nie mam jak zmierzyć.

2. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat dostępnych grzanych manetek które lepsze, bo w tym temacie tylko jakieś opinie o oxfordach i to jednym pasują innym nie a parę innych jeszcze jest na rynku. Które się bardziej opłaca kupić??

z góry dziękuję za opinie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wykaż się Nokian cierpliwością to ja w przyszłym tygodniu tam dotrę przy rozbiórce Vengosha motonga. Porobię Wam fotki i będziecie szczęśliwi.

Alik, w którym miejscu przewody do grzanych manetek łączą się z instalacją. Bez ich rozłączenia nie mogę zdjąć kierownicy...

Poza tym czeka mnie już tu przez kogos opisywane rozbieranie manetki, gdyż przy próbie demontażu urwał się przewód...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

nie chce mi sie zakładać nowego tematu więc się podłącze pod stary ;]

1.Pytanie mam czy ktoś się orientuje jaka jest średnica kierownicy w starej eFce 96' bo przymierzam się do zakupu 'grzanych łapek' a nie mam akurat motka u siebie i nie mam jak zmierzyć.

2. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat dostępnych grzanych manetek które lepsze, bo w tym temacie tylko jakieś opinie o oxfordach i to jednym pasują innym nie a parę innych jeszcze jest na rynku. Które się bardziej opłaca kupić??

z góry dziękuję za opinie :)

http://f650gs.pl/topic/2374-handbary-acerbis/page__hl__handbary__st__120

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, w którym miejscu przewody do grzanych manetek łączą się z instalacją. Bez ich rozłączenia nie mogę zdjąć kierownicy...

Poza tym czeka mnie już tu przez kogos opisywane rozbieranie manetki, gdyż przy próbie demontażu urwał się przewód...

Kostka łącząca jest tam gdzie przekaźniki i kostki w takim trójkącie za główką ramy przed akumulatorem pod przekaźnikiem rozrusznika, biała kostka z 4 pinami. Żeby zdjąć manetki z kierownicy musisz piny z kostki wyjąć. Mam nadzieje że pomoglem choć ja to nie Alik :)
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kostka łącząca jest tam gdzie przekaźniki i kostki w takim trójkącie za główką ramy przed akumulatorem pod przekaźnikiem rozrusznika, biała kostka z 4 pinami. Żeby zdjąć manetki z kierownicy musisz piny z kostki wyjąć. Mam nadzieje że pomoglem choć ja to nie Alik :)

Choć TY to nie Alik, pomogłeś bardzo:)

Teraz tylko mnie jeszcze czeka, naprawa manetki....plan jest taki, że "obiorę" ją z gumy i spróbuje dostać się do uzwojenia i dolutować do niego przewody...

Jeszcze raz dzieki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o sorki - przegapiłem wątek... dzięki Elektryczku ;)

Gdyby Ci się nie udało uratować oryginalnego uzwojenia zawsze możesz założyć coś takiego:

gripHeatersLarge.jpg

i podpiąć do oryginalnej instalacji. Zaletą dodatkowa to możliwość założenia dowolnych czyt. wygodniejszych gum manetek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o sorki - przegapiłem wątek... dzięki Elektryczku ;)

Gdyby Ci się nie udało uratować oryginalnego uzwojenia zawsze możesz założyć coś takiego:

gripHeatersLarge.jpg

i podpiąć do oryginalnej instalacji. Zaletą dodatkowa to możliwość założenia dowolnych czyt. wygodniejszych gum manetek.

Alik, gdzie to można kupić?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, gdzie to można kupić?

na Tajwanie Jasinku, przedciez napisali.. :lol:

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o sorki - przegapiłem wątek... dzięki Elektryczku ;)

Gdyby Ci się nie udało uratować oryginalnego uzwojenia zawsze możesz założyć coś takiego:

gripHeatersLarge.jpg

i podpiąć do oryginalnej instalacji. Zaletą dodatkowa to możliwość założenia dowolnych czyt. wygodniejszych gum manetek.

o sorki - przegapiłem wątek... dzięki Elektryczku ;)

Gdyby Ci się nie udało uratować oryginalnego uzwojenia zawsze możesz założyć coś takiego:

gripHeatersLarge.jpg

i podpiąć do oryginalnej instalacji. Zaletą dodatkowa to możliwość założenia dowolnych czyt. wygodniejszych gum manetek.

To bedzie alternatywa jesli nie naprawie oryginalnych. Orginał coś ok 130usd za sztuke:)....

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To bedzie alternatywa jesli nie naprawie oryginalnych. Orginał coś ok 130usd za sztuke:)....

Naprawisz czemu nie na ogół to się urywa z brzegu także podwiniesz gumę, polutujesz i będzie si. Trochę nie wyobrażam sobie tych wielkich mat grzejnych w nanetkach, toć oryginalnie jest tam dosyć cienki drut. Chyba wolałbym kupić akcesoryjne grzane manety.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkość to jedynie kwestia skali. A jak myślisz - co jest w tych manetkach akcesoryjnych? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wielkość to jedynie kwestia skali. A jak myślisz - co jest w tych manetkach akcesoryjnych? ;)

Pewnie masz rację. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak zapytam - jak uważacie, co lepsze - montować normalne grzane manetki czy kupić takie zewnętrzne nakładki Oxford Hot Hands - owija się nimi manetki a jak jest ciepło, to ściąga? :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myśle że "normalne" są lepsze, nie pierdzielisz sie z zakładaniem i zdejmowaniem tych "nienormalnych":) tylko jak ci zimno w łapki to naciskasz guzik i już lepiej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Normalne normalne, tylko nie polecam oxfordów, mi sie pierdzieliły... caly czas sterownik fiksował i nie grzały :x

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O, to ciekawe :-) dzieki za ostrzegawczy sygnal.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×