Skocz do zawartości

Recommended Posts

Trzymam kciuki za kompromis.

I tego się trzymajmy. Przyjdzie czas to będziemy pisać. Na tą chwilę proponuję zawiesić wszystkie wpisy w tym miejscu.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... chcieliśmy być dorośli...

ooooo przepraszam, ja nie chciałem, życie mnie zmusiło do pewnych zmian, ale w środku, w Bajerku, nadal jestem dzieckiem :-D

jak pewnie większość z nas, z tą różnicą, że zabawki zamieniamy na trochę droższe :mrgreen:

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lista "usterkowa" przedstawiona i odrzucona - to w uproszczeniu tyle ;)

Dalsze ruchy nie należą już do mnie - ta misja została zakończona.

Mam nadzieję, że do dwóch tygodni motek będzie mógł wyruszyć w stronę domu, a jak będzie to się zobaczy, bo ciągle coś nowego się odkrywa ;)

Nowy silnik ( nieuzbrojony) w ramie, połowa wiązki elektrycznej już ogarnięta, część niepomalowanych elementów pomalowana - teraz czas na lagi i wahacz oraz całą resztę - no stres to jest, a ''wróg" czai się gęsto :roll:

Ale jest tak, jak w myśli przewodniej profilu Baler 1950 jest napisane : "Nie ma rzeczy których nie da rady naprawić, to tylko kwestia czasu"

Edytowane przez Jarek
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarku, Alik ma mazak do śrubek. ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam takie zdjęcie; śrubka przeżarta rdzą w środku, ale na końcu, na nakrętce znacznik - to moje ulubione.

Też się zastanawiam jak się pozbyć tego brzydactwa ;)

PS Większość śrubek będzie nowa ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z co z wahaczem?

... będzie nowa ;)

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

z co z wachaczem?

Przyjdzie stosowny czas i będzie Vengosh chciał to podzieli się tym, co ma w archiwum "X". Nie będę wychodził przed szereg.

Teraz tylko robota, części i robota ;)

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przyjdzie stosowny czas i będzie Vengosh chciał to podzieli się tym, co ma w archiwum "X". Nie będę wychodził przed szereg.

Teraz tylko robota, części i robota ;)

Tylko nie zamień się w robota. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wyjaśnienia na PW dobiegły chyba do końca (tak twierdzi jedna ze stron przeciwnych). Wkrótce wrzucę listę usterek, których dopatrzył się Jarek w moim motocyklu ale jeszcze trochę czasu jest potrzebne bo praktycznie codziennie wyskakują nowe "kwiatki", a nie chcę co chwila edytować. Później kilkadziesiąt zdjęć poglądowych. Niech każdy wyrobi sobie własne zdanie. Może zabrzmi to patetycznie ale cieszę się, że jeszcze żyję :huh: Dodam jeszcze, że niektórzy z wykonawców potrafili przyznać się do własnych błędów i przynajmniej przeprosili, a niektórzy idą w zaparte.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh, nie wiem jak inni, ale ja cieszę się, że żyjesz. Czekam na dalsze wieści w sprawie Twoich 2oo. Atmosfera jak z dobrego thrillera. Jest napięcie, jest akcja, mogły być trupy i zapowiada się ekscytujący finał. Tylko dlaczego, tę książkę pisze życie? :-(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to czekam bardzo ciekawy wniosków

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh, nie wiem jak inni, ale ja cieszę się, że żyjesz. Też się cieszę,że ten silnik padł i tak wyszło jak wyszło. Uff.... Czekam na dalsze wieści w sprawie Twoich 2oo. Atmosfera jak z dobrego thrillera.

Jest napięcie, jest akcja, mogły być trupy i zapowiada się ekscytujący finał. Tylko dlaczego, tę książkę pisze życie? :-(

Frankowa

Edytowane przez Frankowa

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Silnik nie padł bez powodu. Może dostał zawału bo zorientował się, co zrobiono vengoshowym 2oo. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawału to i ja niedługo dostanę przez to wasze hobby/pasję. Czy to nie mogły być szachy? ;-)

Co innego na usta mi się cisnie ....... ale się jednak ugryzę w mój niewyparzony jęzor.Nie chcę zostać królową spamu. :-D

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ledwo weszła a już chce zdetronizować Cysorza i Księciunia :) Frankowa - musisz się bardziej postarać :D

A tak w ogóle to cześć! :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ledwo weszła a już chce zdetronizować Cysorza i Księciunia :) Frankowa - musisz się bardziej postarać :D

A tak w ogóle to cześć! :)

staram sie ale wprawy nie mam -. czlowiek orze jak może

Cześć:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

staram sie ale wprawy nie mam -. czlowiek orze jak może

Cześć :)

Jesteś na dobrej drodze. Jeszcze trochę i zostaniesz Giermkiem Spamu. Osobiście nadam Ci ten tytuł. :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Widzę, że rozkręciła się nam pięknie rozmowa o śrubach Jako ze będę potrzebował kilku, bo Baler nie wymienił nawet tych mocno zardzewiałych, mam prośbę: gdzieś ktoś chwalił się, że może załatwić praktycznie każda śrubę - pomożecie odszukać to miejsce i - lub ogłaszającego?

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cos mam glupie wrazenie, ze to Baler sie oferowal wlasnie, ale nie jestem pewny...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh, nie wiem jak inni, ale ja cieszę się, że żyjesz. Czekam na dalsze wieści w sprawie Twoich 2oo. Atmosfera jak z dobrego thrillera. Jest napięcie, jest akcja, mogły być trupy i zapowiada się ekscytujący finał. Tylko dlaczego, tę książkę pisze życie? :-(

Bardzo proszę o nienadużywanie słów: żyjesz, śmierć, trupy - w tym przypadku mogło być naprawdę groźnie - mnie to nie śmieszy, ale może dlatego, że ja, Jacek wiemy, a Wy nie!

Sorki, ale musiałem to napisać.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na temat wymiany śrub nie było mowy a była taka możliwość lecz odrzucono ją ze względu na koszty więc zostały spolerowane i pomalowane.

A to że rdza w główce tego się nie da spolerować i usunąć dokładnie.

Owszem o śrubach ja pisałem że mogę załatwić każdą ale teraz mnie nie ma w Polsce.

Jarek jeśli już zapadła decyzja wymiany śrub to tu masz linka na producenta od którego ja biorę lecz mi załatwia kumpel który jest przedstawicielem fili z Zielonej Góry

Może jak tam zadzwonisz może zrealizują dla detala zamówienie.

A jak nie to zostanie wam tylko serwis a tam już cena 1 śrubki jest o 10razy droższa

Tu masz ten katalog firmy Marcopol

http://www.marcopol.pl/title,Katalog_produktow,pid,2.html

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.A to że rdza w główce tego się nie da spolerować i usunąć dokładnie.

Baler - czy Ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy w jakim stanie estetycznym wypuściłeś motocykl z warsztatu ???

Konfrontacja co dla kogo oznacza przedmiot polerowany - może się wkrótce okazać dość szokująca, ale fakt - niektóre są lakierowane ;)

Link może się komuś przydać - śrubki w większości są na miejscu - i te konstrukcyjne i te nierdzewne - całość to ok. 50 - 60.- PLN'ów - Alik z tego już część wymienił zanim motek dotarł do mnie - damy radę.

Jakoś mi się nie chce wierzyć, że Vengosh pożałował 50.- na nowe śrubki nówki ;) - ale, co tam - dostanie je ode mnie w prezencie - tak na rozpoczęcie sezonu ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na temat wymiany śrub nie było mowy a była taka możliwość lecz odrzucono ją ze względu na koszty więc zostały spolerowane i pomalowane.

Przez kogo odrzucone, bo ja sobie nie przypominam żebym podjął taką decyzję. Z tego co pamiętam to Ty mówiłeś, że to za dużo roboty żeby na silniku wymieniać śruby. BTW, czemu Skasowałeś wszystkie nasze rozmowy na PW?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pomyłeczka ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×