Skocz do zawartości

Recommended Posts

dostarłam do tego momentu.......nie śledziłam wcześniej....Klansman mnie namówił..... i po prostu mało mnie KUR#%^&$A nie strzeli!.

tzw SERVICE EXCELLENCE!! - klient szczęsliwy? szczęśliwy - w dupie, że do pierwszej przejażdżki...

a i szacun dla tych SŁiT FOĆ - zwłaszcza dzieci na rozebranym motocyklu - warsztat pełna profeska!

no zagotowałam się......

no Dżasta, nie poznaję koleżanki :-) uosobienie spokoju i zrównoważenia, a tu takie komentarze :-o

ja rozumiem, że mnie przeciągniesz za motkiem po szutrach, ale te komenty - no by się koleżanka wstydziła :lol: :lol: :lol: :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Justin kopara opada a żeś poszła.

Napij się i se odsapnij. :drinkbeer:

oooo, Baler :-D to Ty żyjesz...

...jeszcze :lol: :lol: :lol:

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

... KUR#%^&$A ...

... w dupie, ...

dd26e6e282ba5515e31041102f09e0df.jpg

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Baler - masz tupet, żeby w ten sposób pisać.

Ps. dla ludzi nie czytających ze zrozumieniem: to nie jest komplement.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No Justin kopara opada a żeś poszła.

Napij się i se odsapnij. :drinkbeer:

...ello, ale że co? Prawda w oczy kole...

Baler, ja Ci powiem, Ty się ciesz, że to na Jacka trafiło, bo to spokojny i wyważony facet jest...

Panowie,

Powiem (napisze) jeszcze raz:idzcie na piwo.

I dajcie zainteresowanym napisac cos konkretnego

Arthur, ale póki co Baler nie pisze nic merytorycznego, do czego zresztą powoli się przyzwyczajamy...

Edytowane przez klansman
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no moim zdaniem to Baler jest najmniej zainteresowaną osobą w tym momencie. I twierdzę to z wielką przykrością.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Was proszę o cierpliwość - Baler deklarował gotowość naprawienia szkody. Dajcie mu szansę!

Nie jest mi łatwo nie pisać - ja mam real, a Wy widzieliście tylko 3 z 22 filmików i jedno zdjęcie z ponad 200.

Edytowane przez Jarek

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo Was proszę o cierpliwość - Baler deklarował gotowość naprawienia szkody. Dajcie mu szansę!

Nie jest mi łatwo nie pisać - ja mam real, a Wy widzieliście tylko 3 z 22 filmików i jedno zdjęcie ze 120.

To tyle na dziś ;)

Zgoda Jarek, ale ja o mało z krzesła wczoraj w nocy nie spadłem jak wyrwany ze snu, czytałem rozmowe na shoutbox ...uno secundo idę po cytat... cytaty...

" baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:28) bo motka kreci juz kto inny

baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:31) wiec zostalo wycenione pewne sprawy wg cennika i pieniazki trafia na jego konto

komir : (03 czerwiec 2012 - 23:32) czyli jescze w toku ?

baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:34) nie sprawa juz dogadana a zakonczy sie wplywem siana na konto vengoscha co wiaze sie z zerwaniem gwarancji z mojej stony

marycha : (03 czerwiec 2012 - 23:36) Baler, ale osochodzi z tą gwarancją? Czemu to tak podkreślasz po raz wtóry?

Cichy : (03 czerwiec 2012 - 23:36) Leffku, będziesz jutro dostępny telefonicznie??

baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:37) gwarancja na zlozenie motka teraz juz w tym motku grzebie kto inny wiec cala odpowiedzialnosc spada na jego konto np. nie dokrecenie srub i innych elementów

leff : (03 czerwiec 2012 - 23:38) Nawet teraz jestem Cichy. :)

leff : (03 czerwiec 2012 - 23:40) Jutro też będę, ale z przerwami.

Cichy : (03 czerwiec 2012 - 23:41) A już dzisiaj nie bede Ci głowy zawracał

leff : (03 czerwiec 2012 - 23:42) Baler, a dlaczego ktoś grzebie w 2oo po tobie? Tak trochę z przekory pytam, a trochę z ciekawości...

leff : (03 czerwiec 2012 - 23:42) Cichy, nei zawracasz, bo ja jeszcze na fajkę idę do nory, to wiesz...to może ja zadzwonię. ;)

baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:43) No przeciez Jarek już w dłubie i sprawdza wszysko i wszedzie

Cichy : (03 czerwiec 2012 - 23:45) E tam na dwa impulsy tel. to mnie jeszcze stać :-D

baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:45) A grzebie kto inny bo zostala sprawa zle rozegrana jesli odbierasz pojazd od mechanika i jest z nim coś nie tak to dzwonisz do niego i odstawiasz pojazd do poprawek a nie oddajesz do innego mechanika

komir : (03 czerwiec 2012 - 23:47) Przecież Ty już prawie w samolocie byłeś . Miał odstawić motka a drugiego wynająć na Twój koszt ?

baler1950 : (03 czerwiec 2012 - 23:49) przeciez nie robilem go sam

komir : (04 czerwiec 2012 - 00:02) Ale byłes głównym wykonawcą , odpowiedzialnym . Tego nie mógł robić ktoś bez Twojego nadzoru , nie wyobrażam sobie tak /

baler1950 : (04 czerwiec 2012 - 00:11) w kazdym bądz razie sprawa juz obgadana i pimp maj ride trwa dalej gdzies w polsce aby tylko zakonczylo sie to odpowiednim skutkiem i usmiechem na twarzy Vengoscha tak jak to było jak odjezdzal ode mnie "........

...wiec przepraszam, ale ja nerwowy jestem i moja cierpliwość tego bez komentarza zniesć nie może....

ps. baler a Ty myślisz, że TY jeszcze, kiedykolwiek będziesz miał mozliwosc wykonania jakiejkolwiek naprawy gwarancyjnej motocykla BMW osoby z tego forum... buhahaha, może za krótko żyję ,ale o taka naiwność nikogo nie posądzam...a wiesz dlaczego...? Ponieważ nikt już nie odda motka w Twoje ręce...

Edytowane przez klansman
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki - proszę! Bardzo proszę ! Z tego co zrozumiałem z SB to przelew poszedł.

Jeżeli Baler zachowa się honorowo to bym chłopa nie przekreślał, ale czy zachowa się honorowo??? - to się zobaczy.

O zwrot kosztów się nie boję, a koszty małe nie są, a dokumentacja pełna - to tyle na dziś ;)

Więcej nie należy mówić w tej chwili - wszystko wyjaśni się wkrótce!

Baler - gwarancję biorę na siebie - tym się nie przejmuj ;)

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

się zdarza, się:)

ja się właśnie wtedy przebudziłem:)

To co zacytowales na zielono, też wzbudziło moje zdziwienie dlatego zapytałem balera czy to metafora. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie,

Powiem (napisze) jeszcze raz:idzcie na piwo.

I dajcie zainteresowanym napisac cos konkretnego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Alik, rPiotrek, nie zgodzę się...zainteresowani są dokładnie wszyscy korzystający z tego forum, więc między innymi ja:)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, Vengosh, trzymam za Was obu kciuki!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chyba wszyscy starają się zaglądać tutaj tylko po to by przeczytać "co było i jak sprawa została rozwiązana" - niestety za każdym razem każdy z nas zawiedziony nie widzi żadnych ruchów w temacie.

gdy pimp my rajd trwał w moto-baler zasypywani byliśmy zdjęciami - zdjęcia motka, śrubek, polskiej flagi na ziemi ubabranej olejem

teraz mamy "traj tu reper maj fakt bajk" i niestety w temacie cisza..

od czasu do czasu wyskakuje właściciel moto-baler'a pisząc o rozwiązaniach.. o dobrym zakończeniu.. o przelewach..

ile czasu to trwa??

balerze - teraz nieco bardziej osobiście (ale nie na PW - bo może ponowne publiczne wyrażenie moich rozterek spowoduje że w końcu do Ciebie coś dotrze)

Z czystej przyzwoitości byś usunął zdjęcia z warsztatu na których nadal widać flagę robiącą Ci za ścierkę.

Zwrócono twoją uwagę na to raz i to przez kilka osób!

Dobra administracja pomogła ci usuwając zarówno część fotek jak i nasze komentarze pod spodem.

Nadal na zdjęciach z twojego "warsztatu" widać flagę którą po prostu bezcześcisz trzymając ją na glebie, wycierając silnik i lejąc na nią olejem - jako osoba której rodzina ginęła za białoczerwone opaski na rękach, jako wnuk żołnierza walczącego w IIWŚ, jako patriota i POLAK - drugi i ostatni raz wysyłam posta w tym temacie - NIE POKAZUJ DO CZEGO SŁUŻY CI FLAGA PAŃSTWOWA!

Nie masz szacunku do kraju - nic dziwnego że do pracy i innych też Ci go brakuje.

Podałem poprzednio paragraf pod który podpada Twoje zachowanie w temacie flagi - zrób chłopie coś z tym bo mnie szlag jasny trafia.

  • Like 18

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartek - 1000% racji.

Choć powiem szczerze nie widziałem tego zdjęcia ale zaraz poszukam sobie

Edytowane przez Centrino

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bartek, dopiero zauwazylem....

Nie masz szacunku do kraju - nic dziwnego że do pracy i innych też Ci go brakuje.

Podałem poprzednio paragraf pod który podpada Twoje zachowanie w temacie flagi - zrób chłopie coś z tym bo mnie szlag jasny trafia.

P O P I E R A M !!!

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

myślałem że to po prostu czerwono-biała szmata, z lewej cz. z prawej b. - padło tam gdzieś konkretnie potwierdzenie że to Flaga??

... tak czy siak, nawet jeśli to polska Flaga, a Godło na ścianie nie ma korony, to każdy sobie opinie wyrobi lub wyrobił w zaciszu domowym, nie ciągnijmy tematu na forum w myśl zasady o nieupolitycznieniu forum

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fakt Miko, racja. Jednak szacunek do godła, flagi i hymnu to wg mnie nie jest polityczna sprawa.

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w takim razie musimy do "forumowego tabu" polityki i religii dołączyć jeszcze światopoglądy - jeden ma szacunek inny nie jak widać (jeżeli to na prawdę prawdziwa flaga !), ale nie róbmy syfu na tym forum, są inne miejsca gdzie można opisać swoje zniesmaczenie, jest też prokuratura jak kto chce

ps. jeśli to flaga to również jestem oburzony, ale zachowam szczegóły dla siebie...

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pamietajcie o tym ze nie wszyscy na forum to PATRIOCI (jaki kraj taki szacunek)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pamietajcie o tym ze nie wszyscy na forum to PATRIOCI (jaki kraj taki szacunek)

Tak jak napisał MiKo - na tym forum rozmawiamy o technice, motocyklach, podróżach i "dupie Maryni" poglądy i światopoglądy (religijne, oświatowe, polityczne) zostawiamy dla siebie.

I tego się będziemy trzymać ;)

Edytowane przez rPiotrek
  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×