Skocz do zawartości

Recommended Posts

pamietajcie o tym ze nie wszyscy na forum to PATRIOCI (jaki kraj taki szacunek)

Nie chodzi o patriotyzm...chodzi o zasady... masz w dupie symbole, masz w dupie klientów, masz a dupie "znajomych z forum" , ogólnie masz wyjebane... i oki, - daje Ci "like", ale nie bądź, bezkrytyczną masą...weź na klatę krytykę i albo konstruktywnie dyskutuj, przedstaw merytoryczne argumenty albo daj spokój z niegramatyczną, nieskładną paplaniną w stylu "bo ktoś ma uśmiech na buzi jak ode mnie wyjeżdżał"....

ps. aby nie było nieporozumienia, shooter, w żadnym wypadku nie pije do Ciebie...dalej nawijam o pewnym warsztacie gdzieś w Polsce.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak jak napisał MiKo - na tym forum rozmawiamy o technice, motocyklach, podróżach i "dupie Maryni" poglądy i światopoglądy (religijne, oświatowe, polityczne) zostawiamy dla siebie.

I tego się będziemy trzymać ;)

i dlatego chyba to forum jest takie fajne - na forum nie obrażamy innych i staramy się szanować nawzajem - mimo że nie wszyscy przypadają nam do gustu (niech za przykład robi nam agitator rajdukatyńskiego - który mimo swoich wpisów reklamowych - został zaproszony na zlot).

Miko - potwierdzenie że to flaga było w momencie wykasowania postów gdy przyjechały części z malarni i flaga służyła za ścierkę.

Ja i kilka osób zwróciliśmy uwagę Balerowi na to że to "niewłaściwe" podejście.

to właśnie po usunięciu wpisów i zdjęć z flagą pochwalił się godłem na ścianie.

rPiotrek dobrze pisze - dla siebie zostawiamy poglądy i światopoglądy (religijne, oświatowe, polityczne).

dlatego nie wyrażam zgody na obrażanie MOJEGO światopogądu i zwracam na to kulturalnie (po raz kolejny) uwagę.

nie oczekuję i nie chcę żeby w dniu święta ktoś świętował - chciałbym tylko o zaprzestania czegoś co (wg mnie) godzi w symbol Państwa.

nikt nie zgodziłby się na pokazanie krzyża, tory czy buddy umazanego olejem i służącego za podpórkę do drzwi od kibla - nie dlatego że jest akurat wyznawcą danej religi, ale z szacunku do tych którzy mogą być wyznawcami..

i co ciekawe - mówię to ja - ateista z krwi i kości..

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Klansman ja to napisalem z lekka nutka ironi ,a z drogiej strony na to patrzac to jastesmy istotami myslacymi(przynajmniej wiekszosc) i kazdy wie co robi kazdy ma swoje poglady ,zasady , wartosci .i priorytety Ja osobiscie nie uwazam siebie za Patriote(nie interesuje mnie kompletnie co sie stanie z tym dziwnym krajem) ale nieposzanowanie pewnych symboli i wartosci kluje mnie w oczy

Dobre Bartek dobre

Edytowane przez shooter
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

100% racji Bartku,

Falga, jako symbol narodowy, podlega ochronie prawnej. Są na to paragrafy. Można dyskutować o tym, ale poza tym forum, co kto myśli na ten temat.

Jeśli do gościa nie dociera, masz prawo zgłosić ten fakt odpowiednim władzom i nie będzie to donosicielstwo.

I myślę, że to powinno zakończyć ten temat.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie godzę się na takie postawienie sprawy, że wszystko jest prywatną sprawą i nie należy o pewnych rzeczach mówić publicznie. Nie chodzi o poglądy, ale ich wyrażenie - o szacunek do człowieka i do jego poglądów. Deptanie flagi mnie obraża. Obraża wielowiekowe tradycje moich bliskich, którzy ginęli w walce o wolność tego kraju. To patrioci ginęli, a zdrajcy kolaborowali - wtedy też ludzie ginęli, a oni odnosili różne korzyści.

I jeszcze jedno: to nie kraj jest porypany i głupi - to ludzie, którzy nim rządzą są szlachetni lub inteligentni inaczej - ocenę zostawiam każdemu z osobna, bo to indywidualna sprawa.

Edytowane przez Jarek
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem tylko po co kopać leżącego?

Może na to zasłużył??

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem tylko po co kopać leżącego?

W rywalizacji sportowej jest taka zasada: jak ktoś się chce poddać, bo uważa że przegrywa, jest słaby, doznał kontuzji .... to musi "odklepać " ( sporty walki ) Tutaj wystarczy zwykłe szczere przepraszam i to kończy sprawę, ale do puki nie ma przepraszam to oznacza, że nikt nie "leży", a walczy dalej ;)

Edytowane przez Jarek
  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawe podejscie do sprawy Jarku ale wydaje mi sie ze tutaj sprawa wyglada juz troche jak "dajcie mi czlowieka a paragraf sie znajdzie". To ze "ktos" jest winny calej tej sprawie juz ustaliliscie .Jak tak dalej pojdzie to bedziemy mieli winnego za Ocieplenie Klimatu :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie godzę się na takie postawienie sprawy, że wszystko jest prywatną sprawą i nie należy o pewnych rzeczach mówić publicznie. Nie chodzi o poglądy, ale ich wyrażenie - o szacunek do człowieka i do jego poglądów. Deptanie flagi mnie obraża. Obraża wielowiekowe tradycje moich bliskich, którzy ginęli w walce o wolność tego kraju. To patrioci ginęli, a zdrajcy kolaborowali - wtedy też ludzie ginęli, a oni odnosili różne korzyści.

I jeszcze jedno: to nie kraj jest porypany i głupi - to ludzie, którzy nim rządzą są szlachetni lub inteligentni inaczej - ocenę zostawiam każdemu z osobna, bo to indywidualna sprawa.

Jarku,

zgadzam się z Tobą w 100%

tylko, że jeśli jedno czy dwukrotne zasygnalizowanie tematu nie daje efektu, należy użyć innych metod.

A teraz zaczyna się dyskusja, której, moim zdaniem, nie powinno być i do tej pory nie było.

Nie w tym miejscu.

za chwilę zacznie się dzielenie na prawdziwych i nieprawdziwych Polaków.

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bardzo ciekawe podejscie do sprawy Jarku ale wydaje mi sie ze tutaj sprawa wyglada juz troche jak "dajcie mi czlowieka a paragraf sie znajdzie".

Bardzo Cię przepraszam, ale w całym długim wątku niewiele razy się odzywałem. Jeżeli chodzi o szacunek do człowieka, patriotyzm, przekonania religijne, polityczne .... - to nie "piję" do nikogo personalnie, a jedynie mówię co dla mnie jest ważne. Szacunek do flagi i symboli narodowych - tak jak religijnych jest dla mnie ważny - tak jak ważne jest dla mnie, aby uszanować poglądy ludzi innej wiary niż moja, innej narodowości i kultury. Nie moją winą jest, że temat został "pociągnięty" akurat tutaj ;)

Co do paragrafu.... lepiej, żeby nie doszło do ustalania winy, bo zaboli bardzo ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiem szczerze ze zabieram glos w tej sprawie po raz pierwszy .Dla mnie wywlekanie innych spraw nie do konca zwiazanych z remontem motocykla staje sie juz meczace .

Wszyscy wiedza co sie stalo , "warsztat" ma juz wyrobiona opiniie wsrod forumowiczow,po co mieszac w to jeszcze inne dziwne sprawy?

Vengosh trzymam kciuki za pozytywne zakonczenie sprawy.(bo to jest najwazniejsze)

Pozdrawiam Przemek :mrgreen:

  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.Dla mnie wywlekanie innych spraw nie do konca zwiazanych z remontem motocykla staje sie juz meczace .

A mi każdy ruch przy motku ( tym motku ) przynosi depresję - chętnie się odrywam od tego co muszę oglądać i jest mi obojętne co to jest.

Tak to z nami ludźmi jest - "ksiądz kapustę - organista mięso" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd żeś tego kastrata wyciągnął :lol:

Dobra - wracam do śrubek ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, Vengosh ma szansę dojechać na zlot w Bieszczadach? Oczywiście na 2oo

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaramy się - bym bardzo chciał, ale nie wszystko zależy ode mnie. Sytuacja jest wielokrotnie złożona ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jarek, Vengosh ma szansę dojechać na zlot w Bieszczadach? Oczywiście na 2oo

Stan na dziś ( 06.06.2012 ) -bez komentarza ;)post-1258-0-49712500-1338983067_thumb.jppost-1258-0-77791300-1338983084_thumb.jp

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze jak widzę motek w takim stanie, to mi się przypomina:

big_1.jpg

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze dużo pracy :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeszcze dużo pracy :(

Problem jest inny - co odkręcę i gdzie zaglądnę to coś nowego - płakać się chce :cry: i to bardzo!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Stan na dziś ( 06.06.2012 ) -bez komentarza ;)post-1258-0-49712500-1338983067_thumb.jpgpost-1258-0-77791300-1338983084_thumb.jpg

Ten silnik w ramie, to jest który? Ten nowy, czy ten stary?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Autostrady też miało nie byc a jest, uszy do góry !

  • Like 7

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×