Skocz do zawartości

Recommended Posts

Vengosh - czekam na sms'a - na jaki adres półeczkę wysłać ;)

O będę mógł zamontować z powrotem przednie koło! :lol:

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://www.witor.pl :-D

wysłano z wodoszczelnego

Zabawne? :lol:

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zabawne? :lol:

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Nie da się ukryc że troche tak :-D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę - nie rób tego sam. KTM jednak wymaga wiedzy .....

Zostaw szukanie złomu - może jeszcze Ci się uda złożyć :lol:

http://img36.imageshack.us/img36/6162/hpim7169.jpg

Edytowane przez Jarek
  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i zrobił się wątek o szprychach :roll:

Jeżeli dzwonisz do Króla w innych godzinach niż 15 - 19 ( czasu lokalnego) to może nie odbierać, ale to każdy wie ;) W tych godzinach też mogą być jakieś perturbacje - bo co chwilę ktoś dzwoni, a w międzyczasie coś próbuje robić - czasem się gdzieś przemieszcza ;)

Ponadto Pan Król jest z charakteru artystą i ma swój sposób bycia i komunikacji, ale cwaniaczkiem bym go nie nazwał - to chyba takie określenie obraźliwe ... szczególnie jak się kogoś nie zna, a słowa lecą z zagranicy :( Ach my rodacy .....

EDIT:

Co do grubości szprych: z przodu piasta jest konstrukcyjnie zrobiona tak, że przeróbka jej na szprychy grubsze jest niemożliwa - fizycznie tak - konstrukcyjnie / wytrzymałościowo nie! Natomiast tylne koło (piastę) można przerobić bez problemu. Vengosh ma właśnie takie szprychy (grubsze) w tylnym kole - szukać info / zdjęć gdzieś w środku wątku.

Jarek, dzieki za wyjasnienie. Teraz mam juz pelny obraz i wiem dlaczego Pan Krol telefonu ode mnie nie odbieral, a email byl jaki byl. Nie bylo moim zamariem obrazanie nikogo, raczej rozwazalem z kim mam do czynienia. Fakt, ze na forum publicznym nie powinienem tego robic. I tu bije sie w piers i szczerze przepraszam. Z podobnymi artystami - mechanikami, slusarzami i innymi rzemieslnikami mialem do czynienia.

Co do grubosci szprych. troche mnie wystraszyles. Motek kupilem juz z grubymi szprychami i obrecza Excel 7000 z przodu, ktore wyszlo spod reki Woody'ego (lokalny atysta). Wiem, ze czesto wymienia piasty na " Rad Billet Aluminum", ale mam wrazenie, ze moja jest fabryczna. Dla wyjasnienia mowimy o G650X. Sprawdze co i jak i zadzwonie gdzie trzeba, zeby zweryfikowac. W maju szykuje sie do trzydniowego rajdu po szutrach Kanady. W sumie 2000 km bezdrozy. Staram sie wyeliminowac wszelkie problemy...

Looksgoodinblack - słyszałam, że pan Król ma dość ciężki charakter i w obyciu jest mocno "szorstki", ale jego umiejętności są naprawdę zacne.

Tak więc - take it izi ;)

Jakbyś potrzebował kogoś do ogarnięcia na miejscu, to daj znać :)

Pana Króla jeszcze nie znam, ale chętnie poznam, aby sprawdzić czy naprawdę ten diabeł taki straszny jak go malują ;)

I takich wlasnie informacji potrzebowalem. Fakt, ze moglem grzeczniej zapytac. Z gory wielkie dzieki za oferte pomocy!

Potwirdzam, Król jest specyficzny ( raz go widziałem) ale cwaniaczkiem z pewnością bym go nie nazwał. Zna się dobrze na tym co robi, a jego zakład to jednoosobowa firma, a nie duża manufaktura więc zleceń trochę ma i może nieogarniać. Nie zniechęcaj się LGiB, bo efekt końcowy roboty jest wart poświęceń w trakcie jej trwania ;-).

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Facet potrzebuje obrotnego pomocnika, sekretarki lub kogos takiego ;-)

Cena zaplecenia kola w mojej okolicy zwala z nog. Do tego dochodzi drobna przerobka piasty. Wyglada, ze u Pana Krola moge miec to wszystko zrobione profesjonalnie i wiele taniej.

Jeszcze raz dzieki za opinie, podpowiedzi i pomoc.

No i sorry za wtracenie watku szprych w watek o FrankenBMW.

PS Ten watek wlasnie sklonil mnie do dolaczenie sie do Forum :shock:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Facet potrzebuje obrotnego pomocnika, sekretarki lub kogos takiego ;-)

Miałbyś rację gdyby tylko znalazł się ktoś kto byłby w stanie znieść człowieka ;)

... ale mam wrazenie, ze moja jest fabryczna.

To chociaż wrzuć zdjęcie to sobie popatrzymy na szprychy i piastę ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miałbyś rację gdyby tylko znalazł się ktoś kto byłby w stanie znieść człowieka ;)

To chociaż wrzuć zdjęcie to sobie popatrzymy na szprychy i piastę ;)

Zwłaszcza na szprychę, byle zacna i młoda była;))
  • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Byłbym w stanie zapłacić naprawdę sporo gdyby dostępna była jeszcze ta zawiecha do GS-a

1525430_716623378349960_392429235_n.jpg

Cały zestaw rallye jest już dla mnie mniej emocjonujący, lampę w zasadzie już mam :P

Moge zapytac jak duzo? Mimo wszystko poza Touratechem sa jeszcze prawie ze gotowe rozwiazania w tym temacie. Ino kapusta musi byc.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To chociaż wrzuć zdjęcie to sobie popatrzymy na szprychy i piastę ;)

Fotki slabe bo robione na predce z phona. A w szopie pradu jeszcze nie pociagnalemphoto+2.JPGphoto+1.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest inna piasta niż w F - tą prawdopodobnie można przerobić na grubsze szprychy. Jeżeli to będą szprychy zwykłe ( nie z jakiejś nierdzewki ) to nawet nie zabiją kosztami - pewnie koło wyjdzie koło 250.- PLN'ów, ale to takie moje przypuszczenie na podstawie tylnego koła w pimpie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to jutro jeszcze zrobie fotki tylnej piasty dla pewnosci. Szprychy HD Excela moge tu kupic za okolo $80. Ale nie sa dedykowane do BMW tylko Hondy XR650 lub Kawasaki KLR650. Nie mam pojecia jak wyglada zaplecenie i dopasowanie. Sprobuje dopytac sie jakie latwiej dopasowac. Wiem napewno, ze piaste trzeba delikatnie przerobic, zeby dostosowac katy szprych

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A tutaj moj project Pimp Maj Raj. Kapitalny remont silnika po przejechaniu 1600 mil... Nie miala Honda latwego zycia.photo+3.JPG

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Golenie i półeczka pomalowane :-)

20140307_111355.jpg

podobno nawet ładnie :lol:

  • Like 11

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fotki slabe bo robione na predce z phona. A w szopie pradu jeszcze nie pociagnalemphoto+2.JPGphoto+1.JPG

To oryginalne z Xczelendża ;-) :-P

Golenie i półeczka pomalowane :-)

20140307_111355.jpg

podobno nawet ładnie :lol:

Armatura jak nic.... :-D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Armatura jak nic.... :-D

Adekwatnie do wieku, będzie jak znalazł na zloty do Gietrzwałdu...:lol:

  • Like 6

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh - widziałam Twoje felgi i oponę.

Jeśli przezyłbys kilka rysek na czarnym lakierze, to z miłą chęcią Ci założę gumę ;)

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh - widziałam Twoje felgi i oponę.

Jeśli przezyłbys kilka rysek na czarnym lakierze, to z miłą chęcią Ci założę gumę ;)

Jarek z pewnością ogłosi veto :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vengosh - widziałam Twoje felgi i oponę.

To jest wyznanie? :-D

Jeśli przezyłbys kilka rysek na czarnym lakierze, to z miłą chęcią Ci założę gumę ;)

Bo to na pewno wyzwanie :-D :beer:

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ech.

:(

A Ty jeszcze przy komputerze Mygosiu? W BB niezła impreza się szykuje dzisiaj przecież ;-)

wysłano z wodoszczelnego

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A Ty jeszcze przy komputerze Mygosiu? W BB niezła impreza się szykuje dzisiaj przecież ;-)

No właśnie!

Ja też coś napiszę, jak tylko skończę z Leff'em "nocne rozmowy Polaków" ;)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Impreza dwudniowa, a wątroba jedna ;)

No ... tak na 40% się z Tobą zgadzam ;)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Impreza dwudniowa, a wątroba jedna ;)

Czyli Idziesz tylko na poprawny czy jak mówi Jarek - wahasz się? :-D

wysłano z wodoszczelnego

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×