Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

połączyłem tematy, żeby forum było bardziej uporzadkowane... :roll: :roll: :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I sa tez w julii - ale ja się tam adminowi w markety nie wpie... :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak przy okazji: co sądzicie o firmie MACNA, jeżdżę w takim ubranku ale nie mam porównania do innych firm.

Jaki masz zestaw? Mam kurtkę Geo i jestem z niej bardzo zadowolony. Chcę jeszcze dokupić spodnie, szukam szarych Alpine ale już przestali je produkować i jest problem z dostępnością.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Held to trochę inna półka niż Rukka, dlatego nie wymieniłem, w sumie może i Revit nie powinien tam się znaleźć ;)

jak ktoś ma za dużo kasy ;-)

Touratech też robi ciuchy, albo taki Stadler lub Klim :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Held to trochę inna półka niż Rukka, dlatego nie wymieniłem, w sumie może i Revit nie powinien tam się znaleźć ;) jak ktoś ma za dużo kasy ;-) Touratech też robi ciuchy, albo taki Stadler lub Klim :)

no właśnie chodzi mi o te ciut lepsze, porównywalne jakościowo i technicznie (airwenty, membrany gore tex wypinane itp) z rzeczoną Rukka. no i babskie rzecz jasna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

REV'IT szczerze polecam

Ania ma model Sand 2 lady i jest mega zadowolona.

W kurtce przejezdziła sezon i nic nie przemokło a kurtka jest jeszcze lżejsza niż Rukka

Kuma ma zresztą taką samą ;-)

Edytowane przez Marcin N

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no właśnie chodzi mi o te ciut lepsze, porównywalne jakościowo i technicznie (airwenty, membrany gore tex wypinane itp) z rzeczoną Rukka. no i babskie rzecz jasna.

BMW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

hmmm... ja na jakość BMW nie narzekam, jeżdżę w komplecie który nawet nie wiem ile ma lat, ale to rallye 2 więc już trochę. Jak dotąd nie przemokłem a ciuchy trzymają się kupy

a co do jakości, zdarzyło nam się reklamować i Rukke po pierwszym sezonie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sądzę, że jadnak Rukka, a o jakość ubrań BMW zapytaj Gsdakara

Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mam obecnie już 3ci komplet z BMW i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Każdy kupuje, co chce. Też miałem kurtkę BMW i po2 sezonach ciekła jak sito. Spodnie Rukki reklamowałem pod koniec gwarancji czyli 5lat. Uszkodzony suwak. I co? Wymienili na nowe z kolejną gwarancją na 5 lat :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moj strój bmw rallye3 zaczał przemakac po 1,5roku, plus materiał puszczający na szwie i nie działające rzepy.. reklamowałam, wymienili na nowszy model który spisuje się Ok , wiec kazdy z nas ma inne doswiadczenia. ja osobiscie drugi raz bym ciuchów beemkowych nie kupiła

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja muszę oddać do reklamacji buty Daytona. Goretex im przecieka

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moje ciuchy nie przemakają , są super . Jestem bardzo zadowolony .

A jak pada , wtedy jadę jeszcze szybciej i od razu schną . ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja muszę oddać do reklamacji buty Daytona. Goretex im przecieka ������

Mocz wydostaje się na zewnątrz? ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mocz wydostaje się na zewnątrz? ;-)

Pewnie po kilku kawach przelewa się przez cholewki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może linia Cherokee z Tesco :)

Wysłane z garażu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciuchy może i dobre ale obsługa BMW Polska w Warszawie na Domaniewskiej to prostactwo jakich mało i tyle w temacie, jak by nie pomoc Pawła S i BMW Zdunek to został bym w ręku z gównem za 4 koła.

Wszystko się psuje i czasami wydostanie się do sprzedaży bubel ale trzeba potrafić załatwić reklamacje ale Panowie od reklamacji BMW Motorrad Polska mają klienta w dupie! i dlatego zachował bym ostrożność wybierając jeszcze raz tą markę. Musicie pamietać , że BMW robi dobre samochody i motocykle ale nie mają szwalni, która im szyje ciuchy tylko zlecają to innym producentą a potem mogą tylko pilnować i egzekwować jakość ale jak byście porozmawiali z Panem M z Bmw Polska z działu reklamacji to mielibyście obawy nawet przed kupnem motocykla :)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupując produkt za tyle kasy kupuje rownież obsługę po sprzedażna a w tym wypadku takiej nie macie chyba że traficie na dobrego dilera, który się tym zajmie w odpowiedni sposób :)

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kupując produkt za tyle kasy kupuje rownież obsługę po sprzedażna a w tym wypadku takiej nie macie chyba że traficie na dobrego dilera, który się tym zajmie w odpowiedni sposób :)

Tym bardziej, że jak można domniemywać BMW za kasę która płaci klient kupuje w szwalni 5-10 szt. wiec jest też zapas na reklamacje.

Edytowane przez Piotrek
  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To w temacie Rukki. Zanabyłam kurtke. Na sucho zajebardzo mi się podoba. Jest to identyczny model (tyle że damski) jak znany mi już, wypróbowany przez kilka lat. Tak wiec mam nadzieje ze bedzie ok. Wszystko pokaże wiosna i lato.. teraz czekam na portki i zestawik jak znalazł;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciuchy może i dobre ale obsługa BMW Polska w Warszawie na Domaniewskiej to prostactwo jakich mało i tyle w temacie, jak by nie pomoc Pawła S i BMW Zdunek to został bym w ręku z gównem za 4 koła.

Wszystko się psuje i czasami wydostanie się do sprzedaży bubel ale trzeba potrafić załatwić reklamacje ale Panowie od reklamacji BMW Motorrad Polska mają klienta w dupie! i dlatego zachował bym ostrożność wybierając jeszcze raz tą markę. Musicie pamietać , że BMW robi dobre samochody i motocykle ale nie mają szwalni, która im szyje ciuchy tylko zlecają to innym producentą a potem mogą tylko pilnować i egzekwować jakość ale jak byście porozmawiali z Panem M z Bmw Polska z działu reklamacji to mielibyście obawy nawet przed kupnem motocykla :)

A mozemy dowiedziec sie na czym polegal problem?

Latwo kogos obsmarowac, ale widizmy tu tylko stronnicza wypowiedz sugerujaca nam niezetelnosc marki, ktora zajela trzecia pozycje w sprzedazy motocykli w Polsce w 2014 roku, a na dobra sprawe druga bo pierwszy byl Romet sprzedajacy motocykle w kategorii do 125 cm

Wyglaszajac takie opinie warto przedstawic cala historie, a nie stwierdzic, ze do dupy i juz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×