Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Oglądałem ostatnio fajną kurtkę Dainese D-Explorer.

Niestety cena wymiata.

Spidi kompletnie mi nie leży
Dane no też nie bardzo
Może będzie jakiś revit albo astar

taptarapta

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem właśnie po przymiarce D-Explorer
Kurde... wymiata rozwiązaniami ...
Cena niestety też

taptarapta


Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym kupić rękawice na chłodniejsze dni (wczesna wiosna i jesień) i zastanawiam się nad tymi

http://seca.com.pl/produkt/1666-turismo-ii-htx/

Jeżeli ktoś ma takie to proszę o kilka słów jak się sprawują, a jak macie inne i możecie polecić to napiszcie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po przymierzaniu w trzech jebitnych sklepach, chyba z dziesięciu kompletów, właśnie zamówiłem Rebelhorn Cubby II. Założenia miałem jasno sprecyzowane, jako że to już trzeci komplet, wiedziałem czego dokładnie chcę. Osobno wypinane ocieplenie i membrana, nie czarne, nie mega sztywne, w razie potrzeby mega wentylacja, spodnie z nogawkami ciut dłuższymi niż by na to wskazywał rozmiar, duże kieszenie "naszyte" a nie wszyte, kurtka do połowy dupy, a nie sukienka, elementy odblaskowe i to wszystko do tysiąca złotych. Tylko ten komplet spełnił wszystkie warunki i trochę jeszcze plusów dodatnich dodał. Jak kogoś będzie interesowało to mogę dokładnie opisać detale i obfotografowac.

Wysłane z bagna.

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Działaj @Seb Mój "ciepły" komplet powoli się kończy i czas myśleć o czymś nowym.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ok, liczę że przyjedzie jutro. Napiszę też co mnie zrazilo w innych ciuchach z tej półki cenowej.

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, Seb napisał:

właśnie zamówiłem Rebelhorn Cubby II. 

Wysłane z bagna.
 

W sieci rejestrujesz i 5 lat gwarancji zyskujesz. Ja mam hiflow II i chwalę sobie. 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to też jest dobre z tą gwarancją. Jodłowa też fajna, ale chciałem dłuższą.

Wysłane z bagna.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
10 godzin temu, Seb napisał:

 

Seb z nieba mi spadłeś, mi w oko wpadły właśnie spodnie Cubby II więc jak byś mógł coś więcej później napisać to będę wdzięczny.
 

 

Edytowane przez rzeżucha

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
46 minut temu, Seb napisał:

No to też jest dobre z tą gwarancją. Jodłowa też fajna, ale chciałem dłuższą.

Wysłane z bagna.
 

Jak będę szukał, to pewnie kupię to co Ty. I jasne, bo nieraz latem można sobie jajka ściąć. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja to się nie mogę doczekać tego porównania 10 różnych kompletów by @Seb . Poważnie. Dawaj chłopie.

  • Like 8

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, paka przyjechała!
793b8f9c80f4155e43067a151ba06da4.jpg

Wysłane z bagna.

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 godzin temu, arthurr napisał:

A ja to się nie mogę doczekać tego porównania 10 różnych kompletów by @Seb . Poważnie. Dawaj chłopie.

I ja i ja :D

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, próba mikrofonu, jak się wkleja zdjęcia, prośba żebyście dali cynk czy je widzicie.

uz8LMdr0KRRchbnJSzHqHEGQm97hBv9YUwQwXDApr6TkKO4asHPBmK8l5bKQSxPoEvQL03j3RMSQi6qCK-3yjlWFLey9CcQon6gaJ6GjxRId1gPWH8XAIyFtjKPv-kVtpgoJMgjPnCRXtqISoLjT01m6veQnmQbHKC4fA1YcF_5l14sDy7yw934Ccvokx97Xo-BO89zbgpJeblSZTnpHCy5l7PIQTKpFsLkE6FE-HjAj4EK8m4n-4uZs24LFiV7GG3f4JIyan2kmR91GC5yAiX0_yMxXUkyweBbCKB0JufjujLTQotPU_tnKLKqwoOI_FJWrCKm5Md-I-sQBv6xD3pJ-R1fEM-Q_3UPJ9X_oRl4I89T_qwKBkEr2IxbvEPxVFkdqeG22osXevQTiO3kqivKceFfPr5LK3vqhxNJwkAGB5dhS_S2VoN-dv8mOEUMXP8LahiaYsKTLOxiC55FiJD87gesXsSORO4IQqPNT9it2NUAt62wfmokIVxyJDdgfnp_7tM_3jAS9Achpvkk8zFi2OvLlkjrrtOacZHIov5knwuhZ1M3swSxquUhHJ6OyuS7poSbsolQxfZmy_Rsg-gMRzNzyXaK687_e_-O618qv_Mtm3w=w479-h638-no

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
1 minutę temu, Seb napisał:

Dobra, próba mikrofonu, jak się wkleja zdjęcia, prośba żebyście dali cynk czy je widzicie.

uz8LMdr0KRRchbnJSzHqHEGQm97hBv9YUwQwXDApr6TkKO4asHPBmK8l5bKQSxPoEvQL03j3RMSQi6qCK-3yjlWFLey9CcQon6gaJ6GjxRId1gPWH8XAIyFtjKPv-kVtpgoJMgjPnCRXtqISoLjT01m6veQnmQbHKC4fA1YcF_5l14sDy7yw934Ccvokx97Xo-BO89zbgpJeblSZTnpHCy5l7PIQTKpFsLkE6FE-HjAj4EK8m4n-4uZs24LFiV7GG3f4JIyan2kmR91GC5yAiX0_yMxXUkyweBbCKB0JufjujLTQotPU_tnKLKqwoOI_FJWrCKm5Md-I-sQBv6xD3pJ-R1fEM-Q_3UPJ9X_oRl4I89T_qwKBkEr2IxbvEPxVFkdqeG22osXevQTiO3kqivKceFfPr5LK3vqhxNJwkAGB5dhS_S2VoN-dv8mOEUMXP8LahiaYsKTLOxiC55FiJD87gesXsSORO4IQqPNT9it2NUAt62wfmokIVxyJDdgfnp_7tM_3jAS9Achpvkk8zFi2OvLlkjrrtOacZHIov5knwuhZ1M3swSxquUhHJ6OyuS7poSbsolQxfZmy_Rsg-gMRzNzyXaK687_e_-O618qv_Mtm3w=w479-h638-no

 

Ani z tapatalka ani z kompa nie widać...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dave, jak to zrobiłeś? Rozumiem że skopiowałeś link który wkleiłem i wkleiłeś go w "coś"? 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie w prawym dolnym rogu przy pisaniu odpowiedzi masz okienko "inne media" klikasz i wybierasz "wstaw grafikę z URL", a w otware okienko wklejasz link - link pobierasz klikając prawym na zdjęcie i wybierając "kopiuj adres obrazu"

Edytowane przez arthurr
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie. Z Twojego linku otworzyłem zdjęcie i dopiero link do zdjęcia wkleiłem (tak, można tak jak napisał arthurr, przez wstaw inne media).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Artur, znalazłem tę opcję, to dość intuicyjne, tyle że kiedy wklejam link w to okno, to nie działa mi opcja "Wstaw do posta", nie wstawia się po prostu.

Próba z linkiem p*zda z lokiem, po wklejeniu linku w okno URL i kliknnięciu wstaw - link podświetla się na czerwono i nie wkleja się do posta.

Próba inna, po prostu kopiuj/wklej obraz - widzicie zdjęcie? Album udostępniony, każde zdjecie w nim udostępnione.

uz8LMdr0KRRchbnJSzHqHEGQm97hBv9YUwQwXDApr6TkKO4asHPBmK8l5bKQSxPoEvQL03j3RMSQi6qCK-3yjlWFLey9CcQon6gaJ6GjxRId1gPWH8XAIyFtjKPv-kVtpgoJMgjPnCRXtqISoLjT01m6veQnmQbHKC4fA1YcF_5l14sDy7yw934Ccvokx97Xo-BO89zbgpJeblSZTnpHCy5l7PIQTKpFsLkE6FE-HjAj4EK8m4n-4uZs24LFiV7GG3f4JIyan2kmR91GC5yAiX0_yMxXUkyweBbCKB0JufjujLTQotPU_tnKLKqwoOI_FJWrCKm5Md-I-sQBv6xD3pJ-R1fEM-Q_3UPJ9X_oRl4I89T_qwKBkEr2IxbvEPxVFkdqeG22osXevQTiO3kqivKceFfPr5LK3vqhxNJwkAGB5dhS_S2VoN-dv8mOEUMXP8LahiaYsKTLOxiC55FiJD87gesXsSORO4IQqPNT9it2NUAt62wfmokIVxyJDdgfnp_7tM_3jAS9Achpvkk8zFi2OvLlkjrrtOacZHIov5knwuhZ1M3swSxquUhHJ6OyuS7poSbsolQxfZmy_Rsg-gMRzNzyXaK687_e_-O618qv_Mtm3w=w479-h638-no

 

 

Powyżej jest zdjęcie, ja je widzę, wklejone metodą kopiuj/wklej, czy ktoś widzi?

 

 


 

Edytowane przez Seb

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no jak nie jak tak? Cały album jest udostępniony. Czy każde zdjęcie w nim musze osobno udostępnić oprócz tego?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×