Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

1 godzinę temu, przemekdab napisał:

z @Jasinkiem, możesz każdą sprawę załatwić

Ale chyba się Seb boi Jasinka wqu.... ć. 

To już ciężko by było załatwić :default_icon_e_biggrin:

  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Eeeee... Nieee.. Źle to ująłem, nie daj Boże coś "Jasinkowym" w sensie kobitom podpadnie, to będzie słabo. A że z Jasinkiem się da wszystko załatwić, to ja doskonale wiem, załatwialim, nie raz,nie dwa... A to podwózkę "pod górkę" z góralkami, a to "samicę renifera" przy ogniu, oj było tego już ciutkę :D

 

Jasinek, mam nadzieję że dziewuchy bedom zadwolnione :D

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
4 godziny temu, bep napisał:

Siaki gadżet?

 

wysłane z Nokii 6210

 

Hola hola, tu to tak szybko nie działa, czasu cza!

Ale nic do ubrania, po prostu zawsze chciałem to mieć, no to mam :D Póki co zdało testy śpiewająco, ale musze trochę jeszcze potestować, w końcu jedna menażka bigosu to nie test ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciuchy konstrukcyjnie i materiałowo podobne do RST Adventure. Wygrywają jednak cenowo, bo RST swego czasu kosztowały mnie prawie 2 tysie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bep, tak. Artur, dobry przykład, są bardzo podobne, materiały, krój, rozwiązania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Seb, dzięki. Pomyślę o takim secie na przyszły sezon, jako drugi.

wysłane z Nokii 6210

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
57 minut temu, Artur_P napisał:

Ciuchy konstrukcyjnie i materiałowo podobne do RST Adventure. Wygrywają jednak cenowo, bo RST swego czasu kosztowały mnie prawie 2 tysie.

Plus sprawa inna, z którą większość nie ma problemu: Mierzyłem RST Adventure w rozmiarze S i niestety było... za duże ;) Rebelhorn ma jeszcze XS, co dla ludzie mocno niesłusznej postury, jak niżej podpisany, jest bardzo ważnym argumentem :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

@Seb tak zareklamował tego Rebelhorna, że niedługo jeździć w tym będzie armia klonów niczym w Rallye BMW :)

  • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam zacząłem sie zastanawiać, Seb chyba ze sprzedażą rybek problemów nie masz? :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To się nie zastanawiaj, serio, promocyjne komplety z zeszłego roku się kończą. W ubiegły weekend załapałem się na pełen przegląd, słońce, deszcz, grad, śnieg, wichura, sroga gleba na polnej drodze przy znacznej jak na mnie prędkości, najmocniejsza w mojej dotychczasowej karierze, efekt - siniol wielkości Bydgoszczy na łokciu, obolała cała obręcz barkowa, byłem pewny że szmaty poszły na łokciu - nie poszły, szwy się nie porozłaziły. Ogólnie, jestem mocno zadowolony z zakupu póki co, czekam jeszcze tylko na lato i wentylację, bo to dla mnie mocno ważne jest, ale myślę że będzie dobrze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poczekam zatem na test wentylacji. To co mam (zestaw A-Pro) zimną porą rewelacja, latem także, ale w mega upał śmigałem nierozważnie w tenisówkach, gatkach i T-shirtcie. :) Skuter mimo takich samych praw fizyki pozwala na większą ciuchową arogancję. :)

wysłane z Nokii 6210

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś rozkminiał czym się różny cubby 2 od cubby 2 pro?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, xel napisał:

Ktoś rozkminiał czym się różny cubby 2 od cubby 2 pro?

pewnie nazwą :default_laugh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak, poza tym chyba krojem kieszeni i napisem REBELHORN wzdłuż mostka. Ale ostatnio już robiłem rozpiskę porównawczą czterech kurtek i już mi się nie chce ;)

Skończy się, że przejdę się do sklepu, zmierzę wszystkie i kupię tę, która mi się będzie najbardziej podobać ;)

@Seb, gdzie kupiłeś komplet w takiej cenie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Xel, różni się kosmetycznie, inaczej ciutkę kieszenie i inaczej rozmieszczone napisy z tego co pamiętam, technicznie to samo. Kupowałem tutaj http://www.bikers-shop.pl/pl/ fajny sklep i dobre ceny, obsługa też git, będę wracał, koleś mi cierpliwi na kilka upierdliwych pytań odpowiedział, jak powiedział ze oddzwoni to oddzwonił, co nie jest takie częste dziś ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Qwa, nie mają XS... Muszę chyba objechać krakowskie sklepy w poszukiwaniu S-ki do przymiarki, choć pewnie będzie słabo...

Dzięki!

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mały update, dotyczący ważnej różnicy między cubby ii a cubby ii pro: Pro, moi mili, ma regulację obwodu rękawa w dwóch miejscach w sposób płynny, to znaczy rzepem. Zwykłe cubby ii ma tylko jednego napa. Czyli jak się ma chude rączki dziecka, jak niżej podpisany, to pro jest jedynym sensowym wyjściem. Reszta bardzo podobna. Za Cubby II Pro w bikers shopie policzyli mi 560 zł (plus musiałem dołożyć dwie dychy na odsyłkę Cubby II ;) )

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powiedzieć łatwo, gorzej z wykonaniem :D Ostatnio sobie wyrwałem rękę, więc chwilowo musiałem nawet zaprzestać treningów gimnastyki korekcyjnej, na które chodziłem ;) Może browara z większego i cięższego kufla trzeba zacząć pić :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

+ golonka. Duża i często.

Wysłane z mojego HAMMER_ENERGY przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dopiszę sie jako użytkownik cubby II pro. Niestety nie było na mnie rozmiarów zeszłorocznego modelu wiec nie miałem specjalnie wyboru. I nie, nie chodzi o XS ;-)
Natomiast jeden ze sklepów podał mi kilka różnic których "nie widać". Niestety nie mailem możliwości porównania obu modeli osobiście , wiec tak troche teoretycznie to wszystko. I tak model pro ma mieć:
- lepszą jakiś wykonania/szycia i lepszy materiał (materiał na oko jednak jest ten sam)
- lepszej jakości protektory z elastomeru (bez wyjęcia cieżko porównać).
- poprawiony krój, lepiej dopasowujący sie do ciała (pewnie chodzi takie detale jak paski na rękawach ;)
- inny/lepszy materiał podpinki ocieplającej (nie mam pojęcia, na razie podpinek w ogóle nie używałem).

Tyle marketing. Dla mnie z wad użytkowych - brak jakiejś kieszeni z przodu na klacie, zeby dało sie bez walki sięgnąć w rękawiczkach po drobiazg. Boczne z ich wywijasami antydeszczowymi sa fajne ale w rękawiczkach na siedząco jednak cieżko cos wydłubać.
Co do samej wentylacji to siatki sprawdzają sie świetnie przy obecnych upałach, ale i w chłodniejsze dni. Przez te na rękawach potrafi dobrze wiać, i tutaj niestety znowu troche słabo w czasie jazdy w rękawiczkach sie to reguluje, szczególnie jeśli jest mocno rozpięte poza zgięcie łokcia, a nawet paska opinającego. Kołnierz pod szyją - fantastyczna rzecz.
Nie mam natomiast przekonania do zakończenia rękawów. Nie ma ich jak "ciasno" zamknąć, rękawiczki wchodza pod rękaw. Czyli potencjalnie woda może sie lać do środka aż miło.

Co do spodni różnice sa bardziej widoczne wizualnie - inaczej (wg mnie korzystniej) rozłożone kolory jasny i ciemny. Użytkowo nie mam zdania, na razie zakupiłem tylko kurtkę, spodnie będą po wakacjach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja tylko chciałem dodać, że na ostatniej wyprawie, na odcinku polskim zajebiste, osławione sidi adwenczer mi przeciekły. I znowu muszę przeprosić skarpety goretexowe :default_huh:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Vengosh10 napisał:

A ja tylko chciałem dodać, że na ostatniej wyprawie, na odcinku polskim zajebiste, osławione sidi adwenczer mi przeciekły. I znowu muszę przeprosić skarpety goretexowe :default_huh:

No to reklamuj.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
5 minut temu, Jezier napisał:

No to reklamuj.

Reklama dla cieknących butów? Ach ci marketingowcy ... ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×