Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

Słuchajcie miał ktoś okazję testować czy przyjrzeć się bliżej kaskowi Richa X Road? Zmieniam FLY'a w którym zrobiłem ~ 20kkm. Opinia o tym kasku po tym czasie użytkowania - słaby jest.

RXA wpadł mi w oko. Za 190e jest kask w raz z pinlockiem. Wyściółka w pełni wypinana.

Gdyby ktoś nie widział, proszę odnośnik:

http://www.richa.eu/...helmets/x-road/

Edytowane przez Karolx87

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie rozumiem, z Fly-a byłeś niezadowolony, tu piszesz, że wykończenie chu..we i chcesz kupić. Czy ja coś źle czytam?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A może wala się komuś niepotrzebny ochraniacz na plecy do Rukki, taki o: RVP

i-rukka-ochraniacz-na-plecy-rvp-air-system-do-kurtek.jpg

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Słuchajcie miał ktoś okazję testować czy przyjrzeć się bliżej kaskowi Richa X Road? Zmieniam FLY'a w którym zrobiłem ~ 20kkm. I tak RXA wpadł mi w oko. Za 190e jest kask w raz z pinlockiem. Wyściółka w pełni wypinana. Wykończenie...chuj wie. Gorszego od FLY wydaje mi się, że nie znajdę.

Gdyby ktoś nie widział, proszę odnośnik:

http://www.richa.eu/...helmets/x-road/

Nie rozumiem, z Fly-a byłeś niezadowolony, tu piszesz, że wykończenie chu..we i chcesz kupić. Czy ja coś źle czytam?

Dobrze że wszystko w temacie, bo juz się bałem że pomyliłem wątki :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Post poprawiony i teraz bardziej czytelny. Sorry za złe sformułowanie go wcześniej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KLIM nie musi byc drogi, trzeba tylko wstrzelic sie z nizszy kurs waluty :)

Polecam zakupy za granica,np USA :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chyba mam, bo wywalałem na rzecz D3. Jak nie poszedl do smietnika to dam znac.

Edit: ochraniacz :)

pozdrawiam

Artur

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

KLIM nie musi byc drogi, trzeba tylko wstrzelic sie z nizszy kurs waluty :)

Polecam zakupy za granica,np USA :)

Pytanie gdzie w polsce można toto przymierzyć ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

raczej nie można

kontakt z amerykanami w sprawie rozmiaru to droga przez mękę, przerobiłem to kupując spodnie DragginJeans, które u nas potrafią kosztować ponad 700zł a tam nie kosztowały nawet 100USD

dostałem to co chciałem ale rozmiarówka miała się nijak do niczego

w końcu ja jeżdżę w spodniach które kupiłem dla Ani (kto ją poznał wie że niewiele większa od Doodka) a swoje sprzedałem bo mogłem iść w nich na ryby bo mi po pachy sięgały :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmiarówka Klima jest typowo amerykańska. Lekko zawyżona zeby nie stresowac potencjlalnego klienta. Osobiście wogole mi nie leży. Lubię kurtki dobrze dopasowane, a z Klima M za duże, a S ma za krótkie rękawy. Z europejskich producentów biorę 48 i wiem ze bedzie pasować.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A z tym to też trzeba uważać, bo jak u niemca zmieszczę się w 48 to u włocha czasem nawet 52 muszę mieć

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy możecie podać jakąś stronę z USA gdzie można tego Klima albo jakieś inne fajne ciuchy dostać okazyjnie? Siostra przyjeżdża w maju to bym se złożył zamówienie :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy możecie podać jakąś stronę z USA gdzie można tego Klima albo jakieś inne fajne ciuchy dostać okazyjnie? Siostra przyjeżdża w maju to bym se złożył zamówienie :-)

Moja ulubiona strona i sklep.

http://www.revzilla.com/klim

Daj znac jak znajdziesz cos co Cie interesuje to moge poszperać za lepszymi cenami. Chociaż Zilla ceny ma mocno konkurencyjne.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W europie, duzy dystrybutor ktory wysyla do polski i mozna sie z nimi dogadac normalnie to adventure-spec.com. Maja nwet teraz przeceny na niektore modele Klima: http://www.adventure-spec.com/default/riding-gear.html?manufacturer=97

Wiem nadal drogo ale jak pisalem trzeba sie wstrzelic w dobry kurs :)

W USA internetowo ciezko zlapac jakis duzy rabat. Chyba ze jakas wyprzedaz jest. Stacjonarne sklepy oferuja czasem duze rabaty. Ja swojego Klima tak wlasnie kupilem z rabatem 15%. Jak dobrze pamietam, spodnie Badlands Pro wyszly mi za darmo, przy kupnie razem z kurtka :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

.... Ja swojego Klima tak wlasnie kupilem z rabatem 15%. Jak dobrze pamietam, spodnie Badlands Pro wyszly mi za darmo, przy kupnie razem z kurtka :)

Za darmo... ciekawe :-D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dakarowy, to kwestia matematyki :)

Placac 100% ceny za kurtke rabat jaki dostalem przy zakupie obydwu rzeczy wyniosl dokladnie tyle ile kosztuja spodnie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podobno każdy, nawet najgłupszy wpis jest lepszy od poruszania tematu ubioru ale co tam... Słyszał ktoś coś albo użytkował buty Torx? Są tanie i pewnie dziadowskie, w dodatku pewnie chińskie, bo nawet na temat producenta ciężko coś znaleźć, niemniej jednak mierzyłem je (Torx Touring) i są bardzo wygodne. Coś ktoś wie?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Oszukałeś system !!! W końcu komuś się udało! :-D

Jacek, pierwszy raz wstawiłeś emotikon :D wymiękasz :)

co to forum robi z ludźmi...

  • Like 3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wstawiam, chociaż się brzydzę. To trochę jakby kogoś mieć za głupka, któremu trzeba tłumaczyć, że intencje były ok, tylko trzeba pomyśleć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jacek, pierwszy raz wstawiłeś emotikon :D wymiękasz :)

co to forum robi z ludźmi...

Wstawiam, chociaż się brzydzę. To trochę jakby kogoś mieć za głupka, któremu trzeba tłumaczyć, że intencje były ok, tylko trzeba pomyśleć.

myślałem, że masz zasady, że jesteś nieskalanym wzorcem tumiwisizmu etc ... zawiodłeś jak widzisz wszystkich

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×