Skocz do zawartości
Vengosh10

dział damsko-męski czyli odzież w trasę

Recommended Posts

3 minuty temu, Seb napisał:

Artur, znalazłem tę opcję, to dość intuicyjne, tyle że kiedy wklejam link w to okno, to nie działa mi opcja "Wstaw do posta", nie wstawia się po prostu.

Próba z linkiem p*zda z lokiem, po wklejeniu linku w okno URL i kliknnięciu wstaw - link podświetla się na czerwono i nie wkleja się do posta.

Próba inna, po prostu kopiuj/wklej obraz - widzicie zdjęcie? Album udostępniony, każde zdjecie w nim udostępnione.

uz8LMdr0KRRchbnJSzHqHEGQm97hBv9YUwQwXDApr6TkKO4asHPBmK8l5bKQSxPoEvQL03j3RMSQi6qCK-3yjlWFLey9CcQon6gaJ6GjxRId1gPWH8XAIyFtjKPv-kVtpgoJMgjPnCRXtqISoLjT01m6veQnmQbHKC4fA1YcF_5l14sDy7yw934Ccvokx97Xo-BO89zbgpJeblSZTnpHCy5l7PIQTKpFsLkE6FE-HjAj4EK8m4n-4uZs24LFiV7GG3f4JIyan2kmR91GC5yAiX0_yMxXUkyweBbCKB0JufjujLTQotPU_tnKLKqwoOI_FJWrCKm5Md-I-sQBv6xD3pJ-R1fEM-Q_3UPJ9X_oRl4I89T_qwKBkEr2IxbvEPxVFkdqeG22osXevQTiO3kqivKceFfPr5LK3vqhxNJwkAGB5dhS_S2VoN-dv8mOEUMXP8LahiaYsKTLOxiC55FiJD87gesXsSORO4IQqPNT9it2NUAt62wfmokIVxyJDdgfnp_7tM_3jAS9Achpvkk8zFi2OvLlkjrrtOacZHIov5knwuhZ1M3swSxquUhHJ6OyuS7poSbsolQxfZmy_Rsg-gMRzNzyXaK687_e_-O618qv_Mtm3w=w479-h638-no

 

 

Powyżej jest zdjęcie, ja je widzę, wklejone metodą kopiuj/wklej, czy ktoś widzi?
 

podświetla na czerwono, bo informuje Cię, że coś zjeba**ś. Nie po to, żebyś to próbował ominąć :S

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Konkretnie - co mogłem spieprzyć?

 

Swoją drogą, po raz pierwszy w życiu przechodzę takie cuda na kiju z wklejaniem zdjęć na forum...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę, album udostępniony

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Seb napisał:

Konkretnie - co mogłem spieprzyć?

 

Swoją drogą, po raz pierwszy w życiu przechodzę takie cuda na kiju z wklejaniem zdjęć na forum...

Widzę, że się chwalisz, że zdobywasz nowe doświadczenia :D

Spieprzyć to, że wklejasz link do strony ze zdjęciem, a nie link do zdjęcia. Widzisz różnicę, czy strzępić język?

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszę, album udostępniony
e7350c7d33acc69bc2d7fe179b6dfb8a.jpg
Kopiuj adres obrazu
e7bd936c1f80825b9f90bfd227192337.jpg
Wstaw grafikę z URL
6b81a9971444b314bc46980b21e281ce.jpg
Wklejam
06085ac5ee77c2134e911798122ed4e6.jpg
Wstaw do posta
41c77692f7eca47c2bb79dcce815d2b0.jpg

No i co robie źle?

Wysłane z bagna.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wszystkie zdjęcia ci się wkleiły :D

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Proszę, album udostępniony
e7350c7d33acc69bc2d7fe179b6dfb8a.jpg
Kopiuj adres obrazu
e7bd936c1f80825b9f90bfd227192337.jpg
Wstaw grafikę z URL
6b81a9971444b314bc46980b21e281ce.jpg
Wklejam
06085ac5ee77c2134e911798122ed4e6.jpg
Wstaw do posta
41c77692f7eca47c2bb79dcce815d2b0.jpg

No i co robie źle?

Wysłane z bagna.




Hm. A możesz wkleić sam adres tej grafiki? Jako tekst? Chciałbym zobaczyć jak cały link wygląda..


Wypatatajowane ze srajfona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo robione i wysłane przez Tapatalk. Ja serio pytam, co robię nie tak? Potem oczywiście wszystko można stąd wysiepać, ale najpierw chciałbym posiąść tę tajemną wiedzę wklejanie zdjęć z Google photos na to konkretne forum, bo takich cudów nigdzie nie ma.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po drugiej fotce a przed trzecią - wklej ten link do nowego okna przeglądarki.

Zobaczysz stronę (czyli zdjęcie nie będzie jedynym elementem w oknie). Wtedy prawym na zdjęciu, kopiuj adres, i dopiero to wklej na forum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cuda są z google, ot co. Godzinę temu wklejałem zdjęcia do tematu "wiosna" a potem podsyłałem komuś linki przez gg. Zdjęcia świecą, pod linkami error. Jak przekleiłem adres z "kopiuj adres obrazu" - to kolega widział. Musiałem od nowa udostępnić cały album w google plus i dopiero mogłem linkować zdjęcia z adresu przeglądarki

 

Edytowane przez arthurr

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie siedzę na kompie, żeby sprawdzić na 100%, ale wydaje mi się, że Dave ma rację. Ten "długi link" jest de facto nie do samego zdjęcia ale do jego podglądu w Zdjęciach Google. Krótki to po prostu link do całego albumu. Aby wkleić zdjęcie w posta potrzebujesz linka do samiuteńkiego zdjęcia na serwerze (zwykle jest on zakończony nazwą i rozszerzeniem pliku graficznego - choć to nie reguła działająca w 100%).


Wypatatajowane ze srajfona.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak na marginesie, to wg mnie dużo lepiej się zachowuje google drive. W dodatku łatwiej zarządzać i udostępniać treści. Google photos pod tym względem jest ułomne. Może i fajne jak ktoś chce na czyimś kompie puścić zdjęcia z wakacji. No ale to takie moje 3 grosze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dave, próbowałem zrobić po Twojemu, a więc - kopiuj adres obrazu, wkleiłem w nowym oknie, otworzyłem, tam znów kopiuj adres obrazu no i wstaw URL, wklejam w okno, klikam dodaj do posta i już nie podświetla się na czerwono, ale nadal nie dodaje go do posta. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 minuty temu, Seb napisał:

Dave, próbowałem zrobić po Twojemu, a więc - kopiuj adres obrazu, wkleiłem w nowym oknie, otworzyłem, tam znów kopiuj adres obrazu no i wstaw URL, wklejam w okno, klikam dodaj do posta i już nie podświetla się na czerwono, ale nadal nie dodaje go do posta. 

Zrób to jeszcze raz, ale z tego krótkiego linku: https://goo.gl/photos/tJ6DyyDMoNLK2t6cA

"długi", który wkeliłeś nie jest udostępniony bo wymaga logowania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Noe4ItLhDQru-glwJJtQbxj-QGEDw3_WOz9HagRM

 

Wstawiłem z twojego krótkiego linku - tyle że klikając na link otwiera się album, dopiero z niego trzeba otworzyć zdjęcie i "kopiuj adres obrazu" Całego albumu nie da się dodać.

Edytowane przez arthurr
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Brawo :D Tylko trochę za szybko... rozwiązać TAKI problem na zaledwie dwóch stronach...

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Co z tego, jak nadal nie wiem jak to zrobiłem... 

 

Teraz widać?

rS893dInmUpY7-BcGveu85eWRfvPcgvJcN3cCmoM

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, już czaję. Będą bluzgi, uprasza się dzieci o nie czytanie. Spierdolone jest googlephotos, po całości! K*rwa ich mać była! Serwis stowrzony po to, aby przechowywać, katalogować i udostępniać zdjęcia, który skutecznie to utrudnia! Debile. Okazuje się że jeśli ze zdjęć stworzysz album, i on jest udostępniony, otwierasz jedno zdjęcie, kopiujesz adres obrazu, to nie kopiujesz adresu obrazu :D tylko adres elementu albumu, a albumu wkleić się nie da - proste. Więc przez opcję udostępnienia trzeba pobrać link, otworzyc go w nowym oknie, tam dopiero otworzyć to zdjęcie i dopiero stamtąd pobrany odres obrazu po wklejeniu skutkuje świeceniem zdjęcia...

 

Szok...

 

Tak się tym zmęczyłem, że już nie będzie fotorelacji z plusami ciuchów chyba dziś...

 

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bądź miętka faja. Cała twoja walka nie będzie miała sensu jeśli teraz po jej wygraniu zrezygnujesz z relacji - czyli się poddasz :D

 

Wiem, wiem, czekasz aż lud będzie błagał :D

  • Like 2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×