Skocz do zawartości
Ereb

Witanko

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Mam na imię Marcin i ujeżdzam bigosa. Może to za dużo powiedziane , że ujeżdzam bo w terenie praktycznie byłem dziś pierwszy raz ...Przy okazji pozdrawiam wszystkich których poznałem w dniu dzisiejszym na "jesiennym rajdzie w Biedrusku" :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj odmieńcu :lol:

Ale jeden garnek jest :lol:

Cześć!

Tym odmieńcem się nie przejmuj, też jestem odmieńcem a w dodatku z dwama garami. Na poligonie poznałeś Alika - też odmieńca.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Cześć!Tym odmieńcem się nie przejmuj, też jestem odmieńcem a w dodatku z dwama garami. Na poligonie poznałeś Alika - też odmieńca.

Witam witam!Odmieńcem się nie przejmuję :lol: A w sumie znalazłem się na tym forum dzięki odmieńcowi Alikowi, ktorego już znałem wcześniej:)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj odmieĹcu :lol:

Ale jeden garnek jest :lol:

CzeĹÄ!

Tym odmieĹcem siÄ nie przejmuj, teĹź jestem odmieĹcem a w dodatku z dwama garami. Na poligonie poznaĹeĹ Alika - teĹź odmieĹca.

O my z Marcinem to już z niejednego ogniska kiełbaski jedliśmy :) Znamy się z Pawłem i Erebem z naszego drugiego, skuterowego klubu. Klub skuterowy a większość już na motocyklach pojeżdża. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, mam kumpla na DR - co prawda 750 a nie 800, ale też jest porządnie zakręcony.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj, mam kumpla na DR - co prawda 750 a nie 800, ale też jest porządnie zakręcony.

Ja to mam mniej miłych wspomnień z DR800 BIG :lol:

Ale poza tym witaj :lol:

P.S. Nie byłeś przypadkiem tym BIG-osem na Rajdzie Pałuk? :roll:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witaj, mam kumpla na DR - co prawda 750 a nie 800, ale teĹź jest porzÄdnie zakrÄcony.

Ja to mam mniej miĹych wspomnieĹ z DR800 BIG :lol:

Ale poza tym witaj :P

P.S. Nie byĹeĹ przypadkiem tym BIG-osem na Rajdzie PaĹuk? :roll:

Jakbyś przyjechał to byś miał więcej miłych :)

BIGOS to świeży (relatywnie) nabytek - kupiliśmy go z Marcinem pod Lublinem we wrześniu (?).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×