Skocz do zawartości
nokian66

tankbag

Recommended Posts

Jak się dobrze ustawi, to i magnes do magnesu się przyczepi, ale blacha do blachy nigdy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak się dobrze ustawi, to i magnes do magnesu się przyczepi, ale blacha do blachy nigdy :)

Chyba że się będą odpychać :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wpadło mi do głowy jeszcze jedno rozwiązanie a mianowicie rzepy.na atrapę zbiornika nakleić taśmę (tę szeroką srebrną) do niej na dwustronnie przylepną przykleić jedną część rzepa a drugą część do tankbaga.Trzymać raczej będzie a zaleta w porównaniu z paskami taka,że demontaż szybki kiedy np chcemy zabrać tankbag ze sobą.

Edytowane przez mirek2404

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim przypadku nie musiał bym odklejać tego co chwila bo jak chcę zabrać torbę to odpinam dolny ekspres i z torby robi się plecak a spód z magnesami i paskami zostaje na baku, tak więc moze być i rzep bo i tak nie musiał bym go odczepiać. Nawet wiesz Mirku, chyba gdzieś widziałem rzepy z taśmą do przyklejania.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W moim przypadku nie musiał bym odklejać tego co chwila bo jak chcę zabrać torbę to odpinam dolny ekspres i z torby robi się plecak a spód z magnesami i paskami zostaje na baku, tak więc moze być i rzep bo i tak nie musiał bym go odczepiać. Nawet wiesz Mirku, chyba gdzieś widziałem rzepy z taśmą do przyklejania.

Tylko ważne, żeby kupić rzepy markowe. Te zwykłe nawet trzymają, ale klej mają do dupy i za długo na nich tankbag nie powisi. U mnie z trudem trzymają butelkęod V-oilera. :(

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a gdyby puścić paski (troki) w poprzek plastików z blaszkami i gotowe :-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na przykład cuś takiego do plastików od spodu:

a do tego przymocować to:

Albo takie paski z zamontowanymi na odpowiedniej wysokości blaszkami:

Edytowane przez pitersc

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No kawał roboty.Gratulacje ,Zaglądałem na stronkę z tymi gmolami niestety nie znalazłem do F 650.Jak się zdenerwuję to zakupię giętarkę do rur.Spawarkę i migomat mam i jak popsuję trochę materiału to może coś wyjdzie :D :D

Kiepsko szukasz tych gmoli ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na przykład cuś takiego do plastików od spodu:

a do tego przymocować to:

Albo takie paski z zamontowanymi na odpowiedniej wysokości blaszkami:

Dzięki Bajer, właśnie takich gumek z blaszkami szukałem, nawet do torby Louisa na tył są potrzebne;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kiepsko szukasz tych gmoli ;)

Mam wrażenie, że strasznie zdrożały od początku roku, prawda Rampus? ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niemniej cena gmoli górnych i dolnych jeszcze do przyjęcia.Zależy tylko z czego wykonane.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam wrażenie, że strasznie zdrożały od początku roku, prawda Rampus? ;)

Pan Marek poczuł magię Alledrogo ;)

A tak serio to nie wydaje mi się, żeby robił przebitkę - zwróć uwagę, że to cena za komplet - gmole dół, góra i stelaż. Stelaż jest w takiej samej cenie, gmole dolne też, a oferta rozszerzyła się o górne.

Btw. myślę, że mogę polecić, dobry kontakt, bardzo szybka realizacja i możliwości zindywidualizowania zamówienia.

Edytowane przez rampus

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Psze Państwa.

Ma ktoś może dolny uchwyt oryginalnego tankbaga

mawn.jpg Potrzebuję te dwa wymiary.

Wyciągałem na zimę baterię, ściągnąłem i to, a teraz okazuje się, że nie ma - mniemam, że kosmici porwali - ale sami wiecie :-D

Może komuś się wala po garażu niepotrzebnie......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

zdjecie jest orientacyjne, sciagniete z forum. Generalnie chodzi mi o ten element z zamkiem, zeby przyczepic tankbaga pod kanape.

I sorry za niepolskie znaki, ale pisze z jakiegos dziwnego sprzetu ktory nie ma polskich znakow.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Psze Państwa.

Ma ktoś może dolny uchwyt oryginalnego tankbaga

Wyciągałem na zimę baterię, ściągnąłem i to, a teraz okazuje się, że nie ma - mniemam, że kosmici porwali - ale sami wiecie :-D

Może komuś się wala po garażu niepotrzebnie......

Długość zamka 14 cm.

Odległość zamka od "dolnej" krawędzi 12 cm.

Cały element ma wymiary:

15 cm x 14,5 cm.

Oś otworów na śruby jest w odległości ~2,3cm od "dolnej" krawędzi.

Rozstaw otworów

11,5 cm.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co zrozumiałem on raczej szyć nie chce tylko dostać/kupić ale może komuś się przyda.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, rzucę okiem w garażu. Wcześniej na tablecie zdjęcie nie działało. Miałem podobnych kilka, bo dostałem od gościa z tankbagiem zestaw różnych wielkości i długości. Jeśli jeszcze mam, pstryknę fotkę i wstawię.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, rzucę okiem w garażu. Wcześniej na tablecie zdjęcie nie działało. Miałem podobnych kilka, bo dostałem od gościa z tankbagiem zestaw różnych wielkości i długości. Jeśli jeszcze mam, pstryknę fotkę i wstawię.

No to jak znajdzie, to da znać ile chce za taki gadżet i może jakiś interes ubijemy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, rzucę okiem w garażu. Wcześniej na tablecie zdjęcie nie działało. Miałem podobnych kilka, bo dostałem od gościa z tankbagiem zestaw różnych wielkości i długości. Jeśli jeszcze mam, pstryknę fotkę i wstawię.

Dzięki za pomoc. Wszystko OK. Masz u mnie :drinkbeer: w Bornym.

Jarek - dopisz proszę dla obywatela JacekJ +5pkt za nieocenioną pomoc ;-)

Edytowane przez Pszemo
  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×