Skocz do zawartości
zytek

Tylni amor dakar lub zwykła wersja.

Recommended Posts

Podobnie jak poprzednik, szukam amortyzatora do F650GS najlepiej Dakar w rozsądnej cenie i rozsądnym stanie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skoro poszukujesz dakarowego lub zwykłego.. to jak zamontowałbyś zwykły damper do Dakara żeby nie zmniejszać prześwitu?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

matko :shock: zytek Ty żyjesz !! :lol:

dobrze że się pojawiłeś - masz spore doświadczenie w przeróbach GSka, pomógłbyś nam tu czasem słowem :lol:

no i daj jakieś zdjęcia i omówienie w odpowiednim dziale - podobno masz już niezłą GS Hybrydę :twisted:

OnTopic: tylni amor Ci zupełnie zdechł ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tylni mi zdechł zupełnie, chce zamontować cokolwiek (nie bacząc na prześwit) bo na tym co mam teraz się nie da jeździć, jak podmienię to się zastanowię czy kupić nówkę wilbersa (cena :<) czy regenerować swój stary amor.

Miko, jak tylko to załatwię to się umawiamy na jazdę i pogaduchy ;] Wrzucę też później może temat z przeróbką przedniego zawieszenia bo może kogoś interesować.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to właśnie obecnie jedyny gs na częsci, jest od jakiegos czasu, pytałem, lewych przełączników już nie miał

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też pytałem, amor sprzedany, a za prawe przełączniki chce 200zł, to 2x więcej niż bym chciał dać. ;] Mam jeden amor od F650GS zwykłego na oku, ale w niezbyt pięknym stanie, ale chyba wezmę żeby na czas serwisu mojego móc jeździć.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

...kwestia do jak niska się stargujesz za ten" niezbyt piękny stan"

A od czego? po jakim przebiegu lub od jakich zdarzeń pada tylni amor :shock: ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×