Skocz do zawartości
cykli

Dakar, BMW 530D, Gilera DNA 50 SPRZEDAM

Recommended Posts

Jak w temacie. Zimowe wietrzenie garażu i nie pytajcie proszę o powody. Po prostu: Mój Dakar z 2004 roku za 16500zł (razem z gmolami, mikrohalogenami, centralką, kompletem fabrycznym narzędzi, kufrem centralnym)+ kilka zapasowych gadżetów- ale zakup MOŻLIWY DOPIERO PO 31 GRUDNIA. Żony BMW 530D 3,0 automat, jasna skóra, klima i reszta bajerów(tzw. "full wypas" z webasto) z 1999r. za 21000zł i syna "pierdopęd" Gilera DNA 50 (3,0 kW?) automat z 2004r. za 3700zł. Jak ktoś byłby zainteresowany, proszę o wiadomość na priv. Może jutro wkleję zdjęcia. Ceny do ewentualnej niewielkiej negocjacji.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie pytam o powody, powiedz jedynie, że zostajesz na forum i kiedyś zobaczymy się na jakimś zlocie ;)

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeraża mnie co się ostatnio dzieje na wątku "sprzedam".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez względu na powody, na pocieszenie powiem, że bez Dakara jednak da się żyć, choć trudno to sobie wcześniej wyobrazić..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bez względu na powody, na pocieszenie powiem, że bez Dakara jednak da się żyć, choć trudno to sobie wcześniej wyobrazić..

Wogóle bez motocykla da się żyć, choć na razie nie potrafię zrozumieć, jak przeżyłem pierwsze 22 lata mojego życia :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie będę czekał do wiosny z ofertą sprzedaży, bo to dla mnie bez sensu.

1.Wczoraj wycofał się kupiec Dakara, który od kilku miesięcy chciał go kupić i prosił o rezerwację (dlatego nie ogłaszałem chęci sprzedaży na forum), więc nowy właściciel mile widziany dla motka-ale od 31 grudnia.

2. Dwa duże samochody są Małżonce i mnie niepotrzebne, stąd chęć pozbycia się jednego.

3. Junior robi A1 i B1 no i przekroczył 190 we wzroście, więc Gilera pod nim "nie prezentuje się", a może ktoś chciałby kupić 13-15 latkowi fajny motorower to zapraszam.

Cała trójka zadbana, udokumentowane serwisy i przeglądy, no i nie zamierzam nikomu ewentualnemu chętnemu wciskać kitu.

Na forum na pewno zostaję i nie bardzo wyobrażam sobie żebym w marcu nie miał "nowego" motocykla, o nie! Jaki? Zobaczymy. Zimę bez moto przeżyję, ale wiosny na pewno nie!

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Zimowe wietrzenie garażu i nie pytajcie proszę o powody." Cykli, zastanów się na przyszłość k&$#^@ nad formułowaniem ogłoszeń... Normalnie przeżyłem już prawie traumę. Widzę, że wszytko pięknie, wszyscy zdrowi, junior rośnie , małżonka potrzebuje mniejszych samochodów. UFFF!!!!

No to powodzenia w handelku.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jackx, sorry, może trochę dramatycznie to zabrzmiało, ostatnio mam "złe dni" w robocie i tu szykuje się u mnie sporo zmian, stąd może tak mi się wyrwała redakcja ogłoszenia. Raczej chciałem uzyskać mniej "tragiczny" efekt. Powtórzę, jeśli ktoś zainteresowany kupnem, proszę o info na priv. Handlować nie umiem, więc kupujący dowie się prawdy o stanie technicznym bez ogródek i ściemniania.

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Logan. Cykli na zlot przyjedzie na pewno. Tym sie nie martw. Ale co z Toba?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego, możesz wrzucić fotki 530-tki, jakiś przebieg itp.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Spokojnie.Cykli opchnie co się da i w Bieszczady przyjedzie na 1200 Adv nówką z salonu z full wypasem :D :D :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sprzedam samochód BMW 530d E39 silnik M57 produkcja styczeń 1999r wersja Touring (kombi). Bardzo bogate pełne wyposażenie fabryczne i dodatkowe. Samochód z udokumentowaną historią, bezwypadkowy, bardzo zadbany, w ciągłej codziennej (rodzinnej) eksploatacji, napęd na tył.

Opis-kolor karoserii niebieski orient metalik, tapicerka- jasna beżowa skóra w idealnym stanie, wykończenie w drewnie, kierownica wielofunkcyjna skórzana regulowana w dwóch płaszczyznach, relingi dachowe, zawieszenie tylne pneumatyczne, szyby otwierane elektrycznie (tył z” blokadą dziecięcą” ), siatka odgraniczająca całkowicie przestrzeń bagażową składana do oparcia, podłokietnik w tylnej asymetrycznie składanej kanapie z ”otworem na narty”, szklany szyberdach uchylno/otwierany elektrycznie. Niezależnie od klapy bagażnika otwierana tylna szyba, klapa bagażnika z elektrycznym „dociskiem” przy domykaniu. Komplet kluczy łącznie z kluczem serwisowym.

Silnik 3,0l diesel, turbodoładowany, moc 142kW 192KM Przebieg-270000km (przed zakupem od poprzedniego właściciela przebieg sprawdzony w salonie BMW), skrzynia biegów automatyczna z opcją zmiany sekwencyjnej 5 biegowa, ABS, kontrola trakcji, fabryczne czujniki cofania, regularnie serwisowany z zachowaniem zadanych cykli wymian płynów i podzespołów eksploatacyjnych. W tym roku wymienione tarcze i klocki hamulcowe oraz pompa wody i termostat. Zawieszenie sprawdzone, bez niedomogów. Nowy akumulator

Światła mijania ksenon, drogowe tradycyjne (oryginalne reflektory samopoziomujące z wymienionymi rok temu żarnikami) ze spryskiwaczami, światła przeciwmgielne tył i przód, czujnik deszczu, tempomat ze sterowaniem z kierownicy, postojowe ogrzewanie odzyskowe kabiny (nawiew wykorzystujący temperaturę ciepłego silnika), oprócz tego, oryginalne ogrzewanie niezależne Webasto z funkcją programowania, podgrzewana przednia szyba, podgrzewana tylna szyba, dwa (zasadnicze i intensywne spłukiwanie) zbiorniki płynu do spryskiwania szyb i reflektorów, spryskiwacze szyb podgrzewane, antena radiowa w szybie bocznej, lusterka wewnętrzne i zewnętrzne samo ściemniające się, zewnętrzne składające się elektrycznie, podgrzewane. Przednie fotele z 3 stopniowym ogrzewaniem siedzisk i oparć, klimatyzacja automatyczna dwustrefowa z oddzielnym sterowaniem nawiewem na tył, schowki przed pasażerem i w podłokietniku, uchwyty na kubki w konsoli przedniej i tylnej, wielofunkcyjne radio BMW Biznes z odtwarzaczem kaset i CD, oryginalna BMW zmieniarka na płyty CD, osłony przeciwsłoneczne kierowcy i pasażera z podświetlanymi lusterkami. Koło zapasowe pełnowymiarowe pod podłogą bagażnika, zestaw oryginalny kluczy do kół i holowania.

Dodatkowe wyposażenie: owiewki okien przednich, komplety dywaników welurowych i gumowych BMW w idealnym stanie, siatka i mata bagażnika, komplet alufelg z oponami zimowymi Goodyear Ultra Grip 7+ 195/65/R15 jeżdżonych jeden sezon zimowy (DOT 2309).

Samochód idealny i dla singla jak i czteroosobowej rodziny, zapewnia bardzo duży komfort zarówno w codziennej eksploatacji jak i w dalekich podróżach. W zimie nie sprawia żadnych problemów z rozruchem. Obecnie nie wymaga wkładu finansowego. Samochód użytkownika prywatnego, nie handlarza. Datownik zdjęć nie był przestawiony-zdjęcia aktualne. Cena do ewentualnej niewielkiej negocjacji. Kontakt i dodatkowe informacje na priv

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezu, jak ja się motam z tymi zdjęciami!nie umiem wkleić inaczej zdjęć, sorry

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PICT0417.JPGPICT0422.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
PICT0421.JPGPICT0414.JPGPICT0413.JPGPICT0409.JPGPICT0406.JPGPICT0404.JPGPICT0398.JPGPICT0397.JPGPICT0396.JPGPICT0395.JPGPICT0370.JPGPICT0368.JPGPICT0365.JPGPICT0361.JPGPICT0359.JPG

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W slangu handlarzy samochodami to typowa "leniwa locha w świni i patyku" - czyli kombi z automatem oraz skórzaną tapicerką i wstawkami z drewna ;)

Cykli, handlarzu - dlaczego wklejasz zdjęcia z 2001? A może pokazał być jak locha wygląda teraz ? :D :D :D

Edytowane przez jackx

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W slangu handlarzy samochodami to typowa "leniwa locha w świni i patyku" - czyli kombi z automatem oraz skórzaną tapicerką i wstawkami z drewna ;)

Cykli, handlarzu - dlaczego wklejasz zdjęcia z 2001? A może pokazał być jak locha wygląda teraz ? :D :D :D

Napisał, że foty aktualne, ino datownik kłamie :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisał, że foty aktualne, ino datownik kłamie :D

A to przepraszam najmocniej :) mój bufor odczytu na nerwie wzroku ma tylko 1024 bajty, więc dłuższe posty są obcinane przy szybkim czytaniu :) Wprowadzenie unicode jeszce wszystko pogorszyło. :)

A tak na serio, to bardzo dobre samochody są. Silniki serii M47/57 też. Przebieg jaki ma Cykli to dopiero wiek dojrzałości dla beemki. Moja ma 200 tyś, zmieniam olej zgodnie ze wskazaniami kompa co 24- 25 tyś km i nie ma śladów zużycia oleju! między wymianami nie mam dolewek. Uwierzy ktoś?

Tylko trzeba lać DOBRY olej ;)

Edytowane przez jackx

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, dobra. Rozumiem, że 100tys w mojej D4D 90KM to mały przebieg, ale też silnik chodzi jak nowy, bo jest zadbany.

Generalnie to zadbany jest cały samochód.

A to zależy Logan czy to pierwsze 100 tyś, czy drugie ;) czy może trzecie ;)

chciałem tylko obalić mit, że samochód z przebiegiem > 200 tyś to wrak. Oczywiście mit ten wyrósł dzięki rodzimym importerom cofającym liczniki z 500 tyś w okolicę 200 - no tak powiedzmy 198 tyś dla przyzwoitości ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to zależy Logan czy to pierwsze 100 tyś, czy drugie ;) czy może trzecie ;)

chciałem tylko obalić mit, że samochód z przebiegiem > 200 tyś to wrak. Oczywiście mit ten wyrósł dzięki rodzimym importerom cofającym liczniki z 500 tyś w okolicę 200 - no tak powiedzmy 198 tyś dla przyzwoitości ;)

Dokładnie 108tys od nowości. I cały czas na pierwszym komplecie tarcz hamulcowych :o I co jedziemy na przegląd, szykując się na wymianę, to słyszymy, że jeszcze za wcześnie :D rocznik 2002 i akumulator od nowości- też nigdy nie odmówił współpracy.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, pogadajcie sobie w odpowiednim wątku, ten ma służyć nabyciu przeze mnie gotówki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok, pogadajcie sobie w odpowiednim wątku, ten ma służyć nabyciu przeze mnie gotówki.

Najmocniej przepraszam za śmiecenie. Czy do 530-tki jest jakiś link nie-forumowy? Edytowane przez Logan

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zdjęcia i opis Dakara pojutrze (jak się wyrobię... :? ) 530-stka była na alledrogo: aukcja 1863305092 (szukaj w zakończonych). Na razie puściłem "wici" po forum i znajomych, jak nie będzie chętnych wrzucę na serwisy sprzedażowe.

Edytowane przez cykli

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×