Skocz do zawartości
Dave

Świeżo upieczony właściciel

Recommended Posts

Witam serdecznie forumowiczów.

Ciesząc się z jesienno-zimowych obniżek nabyłem F650GS (jasnoniebieski 2002 ABS).

Na Waszym forum znalazłem bardzo dużo cennych informacji, które pomogły mi zdecydować się na zakup. Po zakupie jeszcze więcej informacji dotyczących eksploatacji.

Dlatego zdecydowałem się dołączyć i od teraz nazywać to miejsce naszym forum :)

Moje pierwsze moto po długiej przerwie (lata temu komar, potem MZ) - więc czeka mnie ponowna nauka jazdy. Mam nadzieję, że również w Waszym towarzystwie przy okazji jakiegoś zlotu.

Pozdrawiam,

Dawid (aka Dave).

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dave! Warszawa rośnie w siłę :D

Fajnie, że nasze forum się przydało - a teraz zapraszamy do dyskusji o motorach a szczególnie o wszystkim innym :) Jak śledzisz forum to wiesz o co chodzi ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

siemka moja chistoria z moto byla podobna

Najpierw komarek wyciagniety ukradkiem z szopy babci. Potem ojciec kupil mi silnik simsona i zawieszenie wiec wstawilem do komarka.

potem simson enduro a na sam koniec mz 250 ktora jezdzilem 2 lata w slonce i w snieg. teraz mam BMW i jestem uzytkownikiem naszego forum. witam serdecznie w gronie wlascicieli moto BMW

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Dave! Warszawa rośnie w siłę :D

Fajnie, że nasze forum się przydało - a teraz zapraszamy do dyskusji o motorach a szczególnie o wszystkim innym :) Jak śledzisz forum to wiesz o co chodzi ;)

No cześć!!!

Najbardziej podoba mnie się to "wszystko inne"! Czyli zapraszamy na wieczorek zapoznawczo popijawczy gdzieś na mieście, a reszta przyjdzie sama...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za powitanie.

Na wieczorek zapoznawczo - integracyjno - popijawczy mam nadzieję się załapać.

Śledzę forum, więc będe czujny :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×