Skocz do zawartości
margoo

Sprzedam gs f650 TYGODNIOWY Z SALONU

Recommended Posts

witam wszystkich

Odebrałam z salonu nowiutkiego GS 650 i nastąpiła radykalna zmiana planów życiowych

ma przejechane 550 km... nic mu nie jest jak łatwo się domyslić

podgrzewane manetki

ABS

komputer

wysoka szyba od gs 800 + niska oryginalna od gs 650

granatowy

obiniżone zawieszenie za które była dopłata, której to nie pokazuje konfigurator BMW.

jesli ktos jest chetny zdjecia i info margoo@go2.pl

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kolego zapoznaj sie z regulaminem forum ---> first of all PRZYWITALNIA..

Adminie żółta kartka dla tego pana :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pietro Ty więcej piszesz niż czytasz widze, zobacz do wątku obok :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No i mamy "STRÓŻA PRAWA " na forum.

Pietro - nie nękaj ludzi, przyjdzie czas to się przywitają.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ten akurat witać się chyba nie bedzie skoro zamierza sprzedać motka to nie bedzie zainteresowany obecnością na forum

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich ;-) Dopiero się zapisałem i na razie jeszcze jestem na etapie planów zakupowych jakiejś maszyny i w sumie chodzi mi po głowie właśnie gs 650. Jestem jeszcze zupełnym leszczem ale wydaje mi się że na początek to całkiem fajny bike, zwłaszcza że nie jestem z tych co to zaraz chcą bić rekordy szybkości na Moście Siekierkowskim nocą...

W każdym razie zainteresowała mnie ofertka, więc muszę zadać sakramentalne "za ile"..

Pozdro, Grzesiek

PS. Swoją drogą to chętnie posłuchałbym opinii bardziej doświadczonych kolegów, czy faktycznie jest to dobry sprzęt dla żółtodzioba...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj

poczytaj co nieco na forum - znajdziesz wiele wątków o lepszości GS na pierwsze moto ponad wszystko :D

oferta koleżanki nie wiadomo czy aktualna - na forum ostatnio chyba nie bywała - spróbuj wysłać maila (w jej profilu)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Witam wszystkich ;-)

witaj (żeby mi tu nikt nie wypominał zaraz, że do przywitalni wyganiam) :D

Dopiero się zapisałem i na razie jeszcze jestem na etapie planów zakupowych jakiejś maszyny i w sumie chodzi mi po głowie właśnie gs 650. Jestem jeszcze zupełnym leszczem ale wydaje mi się że na początek to całkiem fajny bike(...)

bike to może z niego taki sobie, ale motocykl rzeczywiście całkiem fajny :ugeek:

(...)zwłaszcza że nie jestem z tych co to zaraz chcą bić rekordy szybkości na Moście Siekierkowskim nocą...

rozumiem... wolisz w dzień :mrgreen:

Swoją drogą to chętnie posłuchałbym opinii bardziej doświadczonych kolegów, czy faktycznie jest to dobry sprzęt dla żółtodzioba...

jako żółtodziób mogę z całą pewnością odpowiedzieć, że tak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

AAAAAAAAAAAA coś jest nie tak z moim kompem bo co wchodzę na forum to zaczynam na tym wątku a nie na stronie startowej. Jeśli motocykl sprzedany to usunąć go. Thx

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×