Skocz do zawartości
Rafaello

Pozdrowienia z Jeleniej Góry

Recommended Posts

Witam,

od września jestem posiadaczem BMW F 650 GS 2001r. i jestem wery hepi :) Jest to mój pierwszy motocykl. Póki co jestem z niego zadowolony aczkolwiek nurtuje mnie jedna kwestia. Zauważyłem, że przy maksymalnie odkręconej manetce, ( mam tu na myśli maksymalne przyspieszenie ) , przy ok. 5000obr/min. jakby odcina mi zapłon, tzn. nie wchodzi mi na obroty wyżej, tylko odpuszcza(motor się zachowuje jakbym wcisnął nagle sprzęgło, albo wyskoczył mi bieg) Już się zastanawiałem, czy to możliwe że opona ma poślizg?? Sam nie wiem. Może ktoś coś doradzić???

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj, wygląda na tarcze sprzęgła albo przyciętą linkę od sprzęgła. Poszukaj w wyszukiwarce, a znajdziesz co i jak.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Siema

Ten problem juz sie pojawil na forum wiec wystarczy poszukac

Pozdrawiam z Sicin a ty skąd jestes?

ps. zapraszam do postu pokaz swoja twarz i wklej zdj bedziemy wiedzieli z kim gadamy :-P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powitano. :)

Skoro jesteś z Jeleniej Góry, to mam taką prośbę, żebyś pojawił się na czerwcowym Zlocie w Bieszczadach i żebyś przywiózł każdemu z uczestników kamyczek z Jeleniej Góry, po którym wszyscy dobrze wiemy, kto stąpał. :D :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Powitano. :)

Skoro jesteś z Jeleniej Góry, to mam taką prośbę, żebyś pojawił się na czerwcowym Zlocie w Bieszczadach i żebyś przywiózł każdemu z uczestników kamyczek z Jeleniej Góry, po którym wszyscy dobrze wiemy, kto stąpał. :D :lol:

Leff, a Ty chcesz, żeby on z przyczepą przyjechał, jeden kamyczek dla każdego... :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sześć :beer:

Leff, a Ty chcesz, żeby on z przyczepą przyjechał, jeden kamyczek dla każdego... :-D

To ile nas tam będzie??? :o

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×