Skocz do zawartości
mariopg82

Boczne kufry+ stelaż

Recommended Posts

Cześć,

Podłączę się pod wątek. Szukam rozwiązania czyli kufrów do mojego cudaka, rozważam konfigurację pancernikową jako boczne (o ile dopadnę przyzwoite ze stelażem) plus oryginalny top case - muszę jeszcze sprawdzić czy G650GS ma coś udziwnione bagażnikowo w porównaniu z F w poprzedniej edycji.

Oczywiście urokiem rynku wtórnego jest to, że wspomniane pomysły mogą ulec częściowej lub całkowitej zmianie, więc będę wdzięczny za pomysły pozbycia się czegoś co nie jest potrzebne a może mi się przydać ;)

No i temat się rozwiązał. Szybkie decyzje nie obciążają analizowaniem. Zatem zapoznałem osobiście Stonera, kufry przechwyciłem i mam dylemat: usuwać naklejki dające +46 pkt lansu czy powodować zdziwienie pokraczną jazdą przy tak poważnym anturażu ;)

Pozostaje pytanie o kuferek centralny do jazdy na codzień :)

Pozdrawiam

Edytowane przez Arthur71

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mocno zastanawiam się nad:

http://sklep.moto-adv.eu/product_info.php?cPath=1&products_id=1

Cena przystępna 1300 zł za komplet w kolorze czarnym i z bajerami. (Uchwyty do stelaży gratis)

Cena bez bajerów 1100 zł za komplet w kolorze natura alu.

CO WY NA TO?

Mam także pytanie czy te mocowania do kufrów są wymiarowo znormalizowane znaczy czy będą pasować do wszystkich stelaży???

Dodam także iż poszukuje i chętnie zakupie oryginalne kufry BMW do F650GS + kluczyk kdo kwoty 1500 zł.

ps

Wiem, wiem tego typu ogłoszenie zawsze wywołuje uśmiech :mrgreen: ale.... kto pyta.......

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja podpinam temat odnośnie stelaży do kufrów.

Mam zakupiony materiał na stworzenie stelaży pod kufry do mojego Xcountry nie mając kufrów na stanie i tu pytanie

Jakie są wymiary bocznej ramki pod kufry czy są to jakieś standardowe wymiary?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To i ja wtrące dwa grosze .Nie rób stelaży bez kufrów.Ja zrobiłem i :sad: Niespodziewanka.Lepiej poczekać, zrobić stelaż to chwila.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja za dużo razy mam gleby z nurkowaniem rączek w piachu.

Materiał kupilem takze do zrobienia gmoli na to juz mam patenta a na kufry jeszcze nie stad też moje pytanie. a stelarz od kufrów by pełnił funkce ochronna przy większych wpadkach. Staram się szaleć tylko na bezdrożach.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też bym podpiął się pod temat z pytaniem czy mógł by ktoś zarzucić wymiary oryginalnych stelaży do kuferków bocznych, chociaż tak z grubsza, ramek i jak odległośc ramki od ramki (szerokość między nimi) też mam zamiar samemu coś wyknarzyć;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczywiście jak nam dacie wymiary my Damy fotorelacje z postępu prac i efekcie końcowym.

Mnie interesuje tylko rozmiar prostokąta

Bo mniej wiecej co zdarzyłem sprawdzic to od 38x48 do 40x50

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też bym podpiął się pod temat z pytaniem czy mógł by ktoś zarzucić wymiary oryginalnych stelaży do kuferków bocznych, chociaż tak z grubsza, ramek i jak odległośc ramki od ramki (szerokość między nimi) też mam zamiar samemu coś wyknarzyć ;)

Napisz mi konkretnie, o które wymiary CI chodzi to zmierzę.

było już o nich kilka razy

wielu się interesowało, w końcu nikt nie kupił

gdy rozmawiałem z nimi w maju ub.roku mieli terminy realizacji na lipiec

Mam te kufry, jeszcze ich nie testowałem wiec mogę wypowiedzieć się tylko w kwestii jakości wykonania i ich estetycznej strony. Wiec w telegraficznym skrócie są więcej niż ok. Spawy ładne, nic nie pręży i jest poskładane tak jak się należy.

tu nieco więcej o nichhttp://f650gs.pl/topic/2571-kufry-od-moto-adv/page__p__57968__hl__gmole__fromsearch__1#entry57968

Edytowane przez klansman

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×