Skocz do zawartości
margoo

margoo to dziewczynka.....panowie

Recommended Posts

dzien dobry

Witam Wszystkich serdecznie

wiec tak:

crossa mam jakies 6 lat, wczesniej mialam ducati monstera na szose, ale po wyprawie w gory chcialam przesiasc sie na cos bardziej odpowiedniego. Kupilam gs 650, po czym dowiedzialam sie o czyms..... i chwolo nie bede jezdzic.

wiec panowie pozdrawiam serdecznie i na mojego drugiego posta wraz z komentarzami odpowiadam:

KOBIETA NIE MAŁATWO W ŻYCIU.... :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Margoo.

Mężczyznom też nie jast lekko, szczególnie tym żonatym gdy chcą wyjecheć na dłuższą przejażdżkę motorkiem.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do dwóch kółek.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kupilam gs 650, po czym dowiedzialam sie o czyms..... i chwolo nie bede jezdzic.

Witaj!

Jak chwilowo tylko nie będziesz jeździć to może nie warto sprzedawać? :lol:

pozdrawiam

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oj peterka dziewczyna pisze że chwilowo czytaj pewnie 9 m-c a póżniej to dopiero za jakies 5 ,6 lat

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
oj peterka dziewczyna pisze że chwilowo czytaj pewnie 9 m-c a póżniej to dopiero za jakies 5 ,6 lat

No fakt kto później kupi 5-6 letniego GSa z przebiegiem 550km? :roll: Trzeba bedzie przekręcić licznik na 29kkm :lol:

BTW kolega podwozi Transalpem córeczkę do przedszkola, podobno chłopaki ze starszaków jej na maxa zazdroszczą 8-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hej Margoo

... no cóż Mama to nie Tata, że miesiąc po urodzeniu brzdąca wskoczy na moto :???:

GARTULUJE !! :mrgreen: mój drugi Brzdąc wykluje się w październiku :lol:

ps. a a'propos mojego pierwszego 4latka to się Cię Peterka wypytam o tego kolego Transalpa :lol: Mały ma dryg do moto, choć jeszcze się nieco boi :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj Margoo,

Gratulacje i życzę powodzenia we wszystkich sprawach :lol:

Ogólnie same ciekawe historie powstają w takich okolicznościach. Moja małżonka urządziła mnie podwójnie, nie dość że rodzi w październiku, to jeszcze muszę śmigać na jej moto bo nie zdążyliśmy kupić większej maszyny jak było w planie: Mały GS dla niej, duży dla mnie. Ale nic to, coraz bardziej przekonuje się do dzielnej 650tki :lol:

BTW: apropo malców na motocyklach, to pamiętajcie, że dzieci do przedszkola można podwozić z maksymalną prędkością 40 kmph.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam , gratuluję i życzę wszystkiego dobrego. Z dzieciakami wiążą się emocje równie wielkie jak te których doświadczamy jeżdżąc na moto a nawet większe ( wiem bo mam dwóch synów ) Druga strona medalu to odpowiedzialność ale to też jest fajne. Szkoda że moje kochanie nie chce zrobić prawka no motorek ale kto wie ? Powiadają,że: ,,w starym piecu diabeł pali'' :twisted: więc może za parę lat dorośnie i do tego.Pozdrawiam. :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

margoo 3mamy kciuki :lol: :lol: ale prosze odezwij sie szybciej niż za 9 mcy :P

MiKo moze zrób nowy dział: "Nasze Pociechy" ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×