Skocz do zawartości
tomasz0803

Osłona przedniej lampy, kratka na klosz.

Recommended Posts

Wtedy byłoby to już masło maślane. :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bardzo. Konwencja jakaś tam o numerze chdi66623627328 (albo jakimś podobnym) mówi, tak w skrócie, że autko/moto może poruszać się w innym kraju z niedozwolonym wyposażeniem o ile w kraju pochodzenia jest ono dozwolone. I analogicznie nie można wymagać wyposażenia dodatkowego jeżeli wyposażenie nie jest wymagane w kraju pochodzenia (tu słynna afera z apteczkami w niemczech)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

konwencja wiedeńska

powiem wam tak, jak swego czasu jeździłem Shadow i pytalem o możliwość przeglądu w najblizszej stacji to pierwsze co spytał diagnosta to

- czy tłumiki nie sa puste

- czy nad reflektorem nie ma akcesoryjnego "daszka"

wnioskując dalej, ta stara pierdoła która jest diagnostą w tej stacji, na pewno nie przepuściłaby kratki jeżeliby nie zobaczyła homologacji

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W końcu!

W końcu udało mi się zamontować to ustrojstwo. Prawnie nie ma nigdzie napisane, że nie wolno wozić ze sobą takiej kratki, tak powiedział znajomy instruktor z ośrodka szkolenia kierowców. Dziś pomalowałem, wygiąłem resztę mocowań i zamocowałem.. tak wyszło. Całość wisi na trzech punktach mocowania, dwa u góry, jedno centralne na dole. Szyba dodatkowo opiera się na górnych mocowaniach. Całość dobrze się trzyma, jest to sztywne.. i muszę powiedzieć, że podoba mi się to!

Z daleka prawie, że nie widoczne, jak się załączy światła drogowe to już bardziej. Po co mi to? -nie wiem! Jakaś ochrona przed ewentualnymi uszkodzeniami klosza to jest, wyglądać.. jakoś tam wygląda. Pozdrawiam serdecznie!

:-D

e558176482.JPG

a2d8fdb5bd.JPG

e4385f943b.JPG

f2d3c6fdbb.JPG

a609bbd690.JPG

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wygląda rasowo jak oryginał (gdyby istniał na f650 zjeżdżających z taśmy produkcyjnej) - gdzie Ci jakaś pierdoła diagnosta czy inny niebieski będę wiedzieli co było a co nie w standardzie w tym modelu motka ...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i zawsze ruszt na grilla pod ręka masz ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zapytaj Zwierza. Ma taką.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

będą będą, jak się obrobie z resztą.. :)

Święta już tuż tuż - rób listę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może ktoś zapodać fotkę tej kratki?

chciałbym coś takiego >> or650.jpg

Edytowane przez Lukasz

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To jest chyba Holan do rocznika 04-07, ja potrzebuję do 02. Czy wzór tej kratki oferowanej na forum jest identyczny jak Holana?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Czy są chętni na kratkę na reflektor (Dakar/F650GS) ? Mogę porozmawiać z Makumbą i dopytać czy ma czas na ich produkcję :)

Edytowane przez _Tomko_

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam

Czy są chętni na kratkę na reflektor (Dakar/F650GS) ? Mogę porozmawiać z Makumbą i dopytać czy ma czas na ich produkcję :)

Ja poproszę ;)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To może i ja? Jaka cena?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×