Skocz do zawartości
Marcin

A po co ta linka? ;)

Recommended Posts

Z tym Kaskiem wyskoczył Rampus (pomyłka)

Kto pyta nie błądzi!

Ja tam idę w zaparte i zapraszam do zaznajomienia się z F 650 "classic".

"The Classic comes with a bit of rubber-shrouded wire with a loop at each end, that you loop through the Helmet and under the seat to a little welded Hook. Pretty Cheesy. The GS/Dakar doesn't have one at all."

http://faq.f650.com/FAQs/HelmetFAQ.htm#Helmet%20Locks

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja popieram Rampusa. Dali linke do dobrrgo rysunku, bo jedynie otwarcie kanapy kluczem pozwala linke zapiac lub odpiac. Wiec pasuje do tematu zabezpieczen motocykla.

  • Like 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyż się mnie wydaje, że będzie to linka od kasku. A dlaczego na tym rysunku?? Nie wiem nie jestem Niemcem. Chociaż oni to tam ordnung maja niby wielki.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panowie ostawiam za linką do zapinania kasku, jest to w katalogu na diagramie o nazwie "set of locks" i nazywa się "rope" czyli system blokad i druga nazw linka.

w polskiej instrukcji do mojego motocykla która była dołączona również istnieje możliwość dokupienia akcesoryjnej linki wyglądającej tak samo i można ją zapiąć pod kanapą jest specjalne miejsce. W F650GS tego nie miałem.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

51_0167 - SET OF LOCKS zoom.gifZoom print.gifPrint

B0001766.png?v=03252011

PartsDown.gif

07 46622346050 ROPE

F650

52_3451 - BENCH SEAT zoom.gifZoom print.gifPrint

B0005113.png?v=03252011PartsDown.gif 05 46632347287 BOWDEN CABLE LOCK - L=825MM

F 800 GS Fakt że inaczej to nazywają i jest inny numer części ale myślę że jednak to jest linka do kasku :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a czy GS tyż ma cuś takiego?

Cytując: "The GS/Dakar doesn't have one at all."

Czyli nie mają, ale zawsze można nabyć akcesoryjną, kwestia tylko praktyczności takiego zastosowania, bo chyba nie zostawiłbym kasku na takiej lince, oddalając się od moto.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze można sobie taki patent zrobić. :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tyż się mnie wydaje, że będzie to linka od kasku. A dlaczego na tym rysunku?? Nie wiem nie jestem Niemcem. Chociaż oni to tam ordnung maja niby wielki.

Jak dlaczego. Pasuje idalnie do tematyki zabezpieczeń. Stacyjka, kluczyk fotela no to i linka, ktorej nie odepniesz od moto bez otwarcia fotela :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w trasy jak dotąd zabieram ze sobą linkę rowerową, którą przypinam kaski do motocykla, żeby z nimi się nie tarabanić

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×