Skocz do zawartości
morek61

Kupię GS'a !

Recommended Posts

Kupię GS'a.

2000 - 2002 rok, czerwony,

Najważniejsze to mieć konkretną wizję i wiedzieć dokładnie czego się chce :lol:

Morek GSy są wszystkie srebrny mat 8-) , czerwone zdarzają się, owszem w wielu egzemplarzach, tylko plastiki, które to najłatwiej zmienić, zdjąć i pomalować etc :P szukaj lepiej takiego , który wszystko to co srebrne ma w super stanie ;)

ps. Milobass, jakby Ci się Twój znudził to masz kupca :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A dzięki dzięki za info.

Dopiero zaczynam przygodę z BMW. Jeszcze wiele nauki przede mną ;-)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poczytaj sobie tutaj troszkę, np wątek "czy warto kupić" (nasz najdłuższy wątek :mrgreen: ) sporo wiedzy możesz z niego wynieść, poza tym pytaj co Ci do głowy przyjdzie (w temacie GSów oczywiście :lol:)

Pozdrówki

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dobrze, że ja kupno czerwonego mam już za sobą, bo byś mi mojego podkupił. idealnie pasuje do twojego opisu. :mrgreen:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawa wersja (jeszcze nigdy nie widziałem GSa w takim zabudowaniu i tylu dodatkach :)). Z tego co widzę to niezniszczony i rdza go nie bierze. Tylko przebieg nie podany :D Ciekawe ile przejechał...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

widziałem z pół roku temu ogłoszenie na jakimś forum, nie pisane było wtedy że aż za tak małe pieniądze, z tego co pamiętam ALE NIE DAM GŁOWY jest po jakieś dalekiej wyprawie na wschód - rzeczywiście sam bak akcesoryjny to ok 1500 ojro

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie zbyt advenczerowy. Ja potrzebuję podstawowego sprzęta do miasta, do pracy. U nas dużo dziur i korków, dlatego GS nada się idealnie :-D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Kupię GS'a.

2000 - 2002 rok, czerwony,

ps. Milobass, jakby Ci się Twój znudził to masz kupca :D

hahaha dopiero teraz zobaczyłęm :) :beer:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
ja mam do sprzedania :D czerwony i z wrocka :) 10500 zł 2002 rok najechane ok 40 tys km

Hamulce lepsze niż w moim Dakarku - sprawdzone :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no i czerwony - najszybszy :D ledwo go doganialiśmy :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

czerwony? z okolicy wro? :) gratulacje i pogodnego użytkowania :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam wszystkich

co do tego gs'a

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1044246550

to ma przebieg 100tys. km ale podobno wszytko super, kompresje tłok trzyma itp.

sam nad nim sie zastanawiam czy go nie wziąść, szukam moto na dalekie wypady moje skromne marzenie to przejechac afryke motorkiem ale zobaczymy czy mi fundusze na to pozwola. Wiem ze bak kosztuje ok 6tys zł i ma sie 39litrow wiec zasieg to prawie 1000km!!!!!!!!! i taniej wyszło by zrobic ewentualny remont jakby cos sie działo (tłok+nikasil ewentualnie wymiana zaworow łożysk itp) Nie mam pojecia ile taki silnik na jednym tłoku przejedzie bo dla mnie 100tys jak na singla to strasznie dużo, posiadam huske te 510 i w moim moto 10tys to juz duzo ale tez nie ma co porownywac tych silnikow bo moja to wyczynówka. Ba nawet jak policzymy że wymienimy wał z korbowodem na nowy to i tak sie sie zamkniemy w tych 6tys bez problemu no i bedziemy mieli gwarancje że moto po kapitalce(a propo wału to cena kompletu wał +korba ok 2000tys zł.)

Ale to moje prywatne przemyślenia. W ciagu miesiaca dostane zastrzyk gotowki wiec jak moto sie nie sprzeda do tego czasu to pojade go obejrzeć co o tym myslicie? Dobry z niego materiał na dalekodystansowca? czy może lepiej xchalenge

http://allegro.pl/item1062561525_bmw_g6 ... at_22.html

z opcja dokupienia Bagu 25l (2tys zł) i ewentualne pobawienie sie z modelowaniem owiewki z laminatu.

fakt xchalenge bedzie droższe i bedzie chyba trzeba dodatkowo sprzedac huske żeby na wszystko starczyło. No i nie patrzcie na zawieche bo w wypadku zakupu dakara wmontuje mu zawieche z husky 50mm lagi marzocchi wraz z kutymi półkami.

Jak narazie to dakar

+cena

+ miejsce dla dwoch osob( z baba też zamierzam pojeżdzic troszke mazury namiot itp)

+ ze zbornikiem 39l to ok 350km wiekszy zasieg niż w xchallenge 25l

xchallenge

+ waga (dużo lżejszy niz dakar)

+ zawiecha (jeśli nie przerobie dakara)

+ nie trzeba robić remontu bo moto z tej aucji ma dopiero 2800km i wyglada jak nowe

Co o tym sądzicie????

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja obstawiałbym Dakara:

+waga raczej nie gra roli jeżeli myślisz o dalekim podróżowaniu. I tak musisz wziąć pełne kufry bagażu stanowczo dociążające maszynę

+ zamiast remontu można kupić coś takiego

http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/show ... abNumber=1

po prostu bank części do silnika (a resztę jeszcze można sprzedać) :D

+dodatki w tym Dakarze są wprost nieziemskie i praktycznie nie musisz zbyt wiele w niego wkładać żeby dostosować go do podróży

Oczywiście jestem użytkownikiem Dakara i moje wypowiedzi są subiektywne :lol:

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

X Challenge OK tylko dziwnie wygląda przewód płynu ham na przód. Wystaje znacznie ponad owiewke jak aureola. Czy podczas gleby/wjechania w krzaczory afrykańskiego stepy nie mogłoby dojść do zerwania?? Potem musiałbyś kombinować nową rurke z jelit krokodyla :lol:

Proponuje powyższą propozycje kolegi sledziuj :D

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

×